Jump to content

Klasik Müzik Başlığı

Recommended Posts

• İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşte bir Beethoven şaheseri; Mondscheinsonate, diğer adı ile Ay Işığı Sonatı...

http://www.youtube.com/watch?v=3TIN955FYeg

not: yöneticilerin alakasız paylaşımları silmelerini tekrar rica ediyorum... (Klasik Müzik eseri olmayanlar)

tarihinde Sith'ari tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Rica ederim, Stars Wars´ın bir müziği daha vardı bulamadım o daha çok hoşuma gidiyor, insanın içini burkan bir yapısı var ama yinede güzel.

Belki şu olabilir;

http://www.youtube.com/results?search_query=metallica+star+wars+imperial+march&oq=metallica+star+wars+imperial+march&gs_l=youtube.3..0l2.130.9871.0.10118.40.19.1.19.20.1.330.2836.7j7j3j2.19.0...0.0...1ac.u4NrrXUMXWg

Sitelerde Paylaş

hangi performansı beğenirsen seç, seçenek sunuyoruz işte, direkt video vermiyoruz :D . parçanın ismi Metallica - Star Wars İmperial March. En üsttekini aç istersen.

E iyide ben hemen hepsine kulak kabarttım ama bulamadımki, belki kaçırdığım kısımlar vardır, ha metallika, bak onu dinlemedim çünkü aradığımla uzaktan yakından alakalı değildir eminim, yinede bir dinlerim :)
Sitelerde Paylaş

E iyide ben hemen hepsine kulak kabarttım ama bulamadımki, belki kaçırdığım kısımlar vardır, ha metallika, bak onu dinlemedim çünkü aradığımla uzaktan yakından alakalı değildir eminim, yinede bir dinlerim :)

Metallica - STAR WARS imperial march. Aradığının hangisi olduğunu bilmiyorum, sadece olabilir dedim. :D

Sitelerde Paylaş

bir de buna bakın; muhtemelen bu eserdir.

Anakin's Betrayal-John Towner Williams

Buda değil sevgili Síth´ari, belkide bu film için yapılmayıp fakat bu filmde kullanılmış bir parçada olabilir.Yinede Star Wars´ın bütün müzikleri kaliteli vede güzel.Buda çok güzelmiş.
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...