Jump to content

"Şerefli İzmir'in Kuyruğu"

Recommended Posts

Resimdeki yazılardan daha önemlisi halkın bu duruma duyarsız kalmamasıdır. Haberlerde izleydiyseniz kızılay mobil kan merkez araçlarını getirmek zorunda kalmış yoğunluktan.

Ayrıca bir torba kömür için insanlar şerefsiz değil fakir insanlardır. O insanları bir torba kömüre muhtaç edenler şerefsizdir. Peki bir torba kömür için belli partilere oy verenler nedir? Onlar kendilerinin ve çocuklarının geleceğini satan zır cahillerdir. Al kömürü verme oyu. Hiç gelmediler bugüne kadar bir şey hediye vb. vermeye. Denk gelsem acımam alırım oyumu yine bildiğim partiye atarım. Ama nereye gideceklerini biliyor zaten şerefsiz siyasetçiler.

Sitelerde Paylaş

Hizip in dediklerine katılıyorum. İnsanları bir torba kömüre muhtaç edenler şerefsizdir.

Birde facebookta bu gün sıkça geçmeye başladı bir ileti. İzmirliler oruç tutmadığı için kan vermekte bu kadar isteklilermiş. Yobazların saldırısıda bu şekilde geliyor şimdi. Ve beğenileri bi görseniz 5 bin küsür.

Küfretmiyorum. Bu kez kendime hakim olacağım.

Sitelerde Paylaş

fotodaki yazıdan çıkan sonuç:

fakirlik = şerefsizlik

milliyetçilik = şereflilik

Amerikalı denilen liboş senin gibi sazanlara bunu söyletmek için böyle başlıklar açıyor zaten!

Ulan bu ülkede atatürke ve kemalistlere gıcığı olanları ebn anlıyamıyorum!

Yahu askerden en çok zulmü biz gördük, 68solu gördü, ülkücüler gördü...

2 kesimde sadece kırgın, kesinlikle bir kini öç planları yok...

Ama her nedense şeriatçıyla liboşların bitmek bilmeyen bir kini ve sonu gelmeyen bir intikamları var...

Atatürk ne yapmış bunların bütün dişilerini sıraya mı dizmiş nedir anlamıyorum!

Sitelerde Paylaş

Resimden anladığım; amerikalının liboş (ki zaten biliyoruz kendisini) seninde sazan olduğun.

niye. başlık açılmış cevap vermek sazanlık mı oluyor.. kaldıki popülerite açısından önemsiz bir konu da değil. dün facebookta milletiin yarısı bunu paylaştı.

sen de kemalizmi savunacağın zaman bari bunu böyle lümpen milliyetçi resimler aracılığıyla yapma. daha da zarar verirsin davana. gerçi sana da hak vermiyor değilim. buraya ılımlı nazım hikmetçi edalarıyla geldin. site bir avuç faşistin elinde diye atarlanıyordun bi yerde. ama sitenin ortadoks kemalistlerinden zılgıtı yemeye başlayınca şahinlik yapıp zevahiri kurtarma derdine düşmüşsün sen de :)

neyse bak dalgana..

Sitelerde Paylaş

niye. başlık açılmış cevap vermek sazanlık mı oluyor.. kaldıki popülerite açısından önemsiz bir konu da değil. dün facebookta milletiin yarısı bunu paylaştı.

sen de kemalizmi savunacağın zaman bari bunu böyle lümpen milliyetçi resimler aracılığıyla yapma. daha da zarar verirsin davana. gerçi sana da hak vermiyor değilim. buraya ılımlı nazım hikmetçi edalarıyla geldin. site bir avuç faşistin elinde diye atarlanıyordun bi yerde. ama sitenin ortadoks kemalistlerinden zılgıtı yemeye başlayınca şahinlik yapıp zevahiri kurtarma derdine düşmüşsün sen de :)

neyse bak dalgana..

Hayal gücün bayağı sağlammış :D

Sadece ateistler bölümüne erişimin olsaydı, kimin ne yazdığını ne anlattığını, hiç bir şeyin derdine düşmediğimizi görürdün.

Tanımadığın insanları tasvire kalkışma, luzum olursa ben anlatırım.

Ki anlattığım başlıklar ve sen bir çoğuna erişemezsin bile ;)

Sitelerde Paylaş

Hangisi daha yardım sever daha duyarlı değil de hangisi daha müslüman olduğu konusunda kapışıyorlar. Bu karalamayı İzmirlilere yapanlar elbette şerefsizlerin önde gidenidir. İnsanlığını unutup inanç hastalığına kapılan bu şerefsizlerin bir ramazan günü kan kaybından gebermesine hiç üzülmem açıkcası.

Ortada yaralanan askerler varken halen işi müslümanlığa taşıyarak araplaşan bu şeref yoksunu bedeviler bir gün kendileri yada çocuklarının da aynı durumda kalabileceğini düşünemeyecek gerizekalılardır.

Sitelerde Paylaş

Başlığı açan şahıs buna ne buyuracak peki:

110820120941323365536.jpg

‘'İzmirli kan vermeye koşar, çünkü oruç tutmaz’'

http://haber.gazetev...472953/1/Manset

Can kurtarmak için kan vermeye koşan insanlara söyleniyor üstteki söz.

Biz osmanlı padişahlarımıza nisa 93'e göre günah işliyor dediğimizde onlar 1000 kişi mi ölsün 1 şehzade mi derler. Onun için şehzade kanı helaldir. denir. Peki can kurtaran kişi cehennemde mi yanacak şimdi? Allah hiç askerine yardım edeni cehenneme atar mı? Senin tanrın böyle midir?

Sitelerde Paylaş

Başlığı açan şahıs buna ne buyuracak peki:

110820120941323365536.jpg

‘'İzmirli kan vermeye koşar, çünkü oruç tutmaz’'

http://haber.gazetev...472953/1/Manset

Can kurtarmak için kan vermeye koşan insanlara söyleniyor üstteki söz.

İki yanlış bir doğru olmaz derim, tabiki paylaştığın şey doğru ise!!!!

Ben böyle birşeyin ciddi ciddi paylaşılacağını düşünmüyorum, fakat kemalist gürühun bu şekilde düşündüğüne adım gibi eminim. Onlara göre, kemalist olmayan herkes potansiyel "vatan haini" yaftası yiyor.

Çok ilginç değil mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...