Jump to content

Öz babasından 7 çocuğu oldu

Recommended Posts

Rochader seninle hem kanidayim.

Bunun tedavisi felan olacagini zannetmiyorum,

ama öldürmekde biraz vahsice geliyor,

hapse girip o ulkenin hapislerinde yasamasinida istemiyorum,dakikasi zarar bunlarin maddiyata dayaniyor.

ama illaki toplumdanda uzaklastirilmalari lazim

ya 1 ton ufak adalar var bu dunyada ,haritalarda bile gecmiyor, onlardan birilerinde atmak lazim bunlari, yasayabiliyorsa orda yalniz yasasin.

Sitelerde Paylaş
bencede asparagas :

ne zaman afganistan ve iraktan bunların memeleketlerine kendi askerlerinin tabutları gelse dünyaya sanal gündem sunarlar.. balon haber yaparlar..yaşım 24.. ben elli sefer doktora gittim yav.. bodrumda 19 yıl geçireceksin ve bir sefer hasta ancak olacaksın. bunun kızamığını çiçek aşısını filan daha oraya girmiyorum.. he bu olay gerçek ise diyecek tek kelimem şudur.. ultimate. (( ulaşılabilmiş en üst nokta..))..nokta..

kendimden alıntı yaptım da soracak sorularım var benim..

kız 18 yaşında genç..baba 50 li yaşlarını süren ve yaşlılığa giden bir adam..

bodruma kapattı kızı.. kız hiç mi bu bunak adamın kafasına oradaki bir şey ile vurmamış..

hiç mi babasının ağzını yüzünü tırmalamamış..

hiç mi çığlık atmamış..

babası ona yemek yidiriyor ona yemek getiriyor ise yemek kaşığını çatalını babasının gözüne sokamamış mı..??

su içtiği bardağı kırıp babasının gırtlağına çalamamış mı..??

bu liste çok uzayabilirde uzatmayalım..nokta.. :blink:

Sitelerde Paylaş
kendimden alıntı yaptım da soracak sorularım var benim..

kız 18 yaşında genç..baba 50 li yaşlarını süren ve yaşlılığa giden bir adam..

bodruma kapattı kızı.. kız hiç mi bu bunak adamın kafasına oradaki bir şey ile vurmamış..

hiç mi babasının ağzını yüzünü tırmalamamış..

hiç mi çığlık atmamış..

babası ona yemek yidiriyor ona yemek getiriyor ise yemek kaşığını çatalını babasının gözüne sokamamış mı..??

su içtiği bardağı kırıp babasının gırtlağına çalamamış mı..??

bu liste çok uzayabilirde uzatmayalım..nokta.. :blink:

Sorduklarini cevaplayabilmemiz cok zor. Bu kadar serefsiz bir adam senin sorularinida düsünmüstür sanirim. Baksana karisina ne inandirici yalanlar atmis cok kurnazmis adi herif. Bence bu olay insanlarin ara sira su ekmek verildiginde ne kadar güclü bir vücuda sahip oldugunu gösteriyor. Düsünsene ölmek istiyorsun ölemiyorsun. Adam geliyor pisligini yapiyor önlemini tekrar aliyor ve defolup gidiyor. Bence zavalli kadin cok cekmis..Birde etrafi cok hareketli bir yere benzemiyor videoda bakarsan biraz sokak gösteriliyor. Birde avrupada artik kimse kimsenin yardimina kosmuyor para insanlari iyice duyarsizlastirmis. Keske dedigin gibi olsaydida basarsaydida bizde bu pislik haberi bilmesedik.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Erkeklerin cinsel dürtüleri yüzünden dünya berbat bir yere dönüşüyor bütün erkekleri doğarken kısırlaştırıp üremeyi tekelleştirip dünyayı kontrollü bir yer haline getirmek gerekiyor...

Frijid misiniz yoksa sado-mazo eğilimleriniz mi var?

Sitelerde Paylaş

Alın bir başka eski haber :

Geçtiğimiz haftalarda finlandiyalı bir anne oğluyla evlendiğni açıkladı. Yaptığı basın toplantısında şöyle konuştu :

-" Ben şuan 46 yaşındayım kocamla evlendim mutluydum oğlum strekon doğduktan 1 yıl sonra babasıyla şiddetli geçimsizlikten ayrıldık daha sonra hiç haber alamadık oğlumun 19lu yaşlarında ona karşı olan duygularımın değişikliğe uğradığını fark ettim onunda bana bakışı değişmeye başladı 2 yıl sonra birbirimize ait olduğumuzu anladık ve evlendik."

-Size karşı çıkan oldumu?

-"Tabi ama biz birbirimize aidiz kimse bizi ayıramaz gerekirse dünyayı karşımıza alırız."

-İlerideki planınız ne?

-"Çocuk düşünüyoruz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

-''Oğlunuzla cinsel ilişkide bulundunuzmu?

-"Bir kaç kez ve hiç pişman deilim. Arkadaşlar herşey bukadar size iyi günler. ''

Mide bulandırıcı bir hal aldı dünya.

Sitelerde Paylaş
Bu şerefsizliği oturup seyreden asıl büyük şerefsiz olan allaha, insanlık onurunuzu çiğnemek pahasına tapmaya devam edin siz..

Allah'mı demiş kızlarınızı 24 yıl boyunca bodruma kapatıp bedenlerinden istifade edin diye???

Allah'ın varlığından haberdar olduğun ve onu kabul ettiğin apaçık belli..

Yoksa böyle bi iğrençlikle karşılaştığında -sana göre- olmayan Allah'ı değil, babayı suçlaman gerekirdi..

Valla bunca şerefsizin bu dünyada yaşamasına izin verdiği için oturup Allah'a şükretmen lazım anibal...

İzin vermeseydi sende bu dünyada olmazdın çünkü.

Vesselam...

Sitelerde Paylaş
Berkide Adam;Adem ile Hava Annemizin in cocuklari gibi yapmak istemistir.

Ruhsal bozuklugu yüzünden.

Adem ve Hava Annamizin cocuklariyla iliskide bulunmadiklari ne malum?.Kendi cocuklarinin aralarindaki iliskiye göz yuman bence,cocuklariylada cinsel iliskiye girer.

Incil ,Tevrat,Kuran olmasaydi berki Adamin böyle Ensez iliskilerden haberi olmayacakti!

Saygilar.

Dimension

kardeşlik olayı ikiz kardeşlikle başlamış ve çarpraz evlilik yapmışlardır.kabil abil in kız kardeşini beğenmemiş ve kendi kardeşi<ikizi> ile evlenmek istemiştir.bu nedenle allah a bu nun için kurban sunmuştur fakat Allah kabül etmemiştir bu kurbanı vede evliliği.habil inkini ise kabül etmiş ve kabilin kız kardeşiyle evlenmesine müsaade etmiştir.bu konu ile ilgili ayet vardır.herşeye müslümanları katmaktan vazgeçin artık.ne bok olsa müslümanlardan çıkar bu iş diyorsunuz :angry:

Sitelerde Paylaş
Bu şerefsizliği oturup seyreden asıl büyük şerefsiz olan allaha, insanlık onurunuzu çiğnemek pahasına tapmaya devam edin siz..

senin yaşamana izin verdiği içinmi Allah a böyle küfrediyorsun.? ateist olduğun için seni dünyada yok edebilirdi.yada üstüne birçok bela ve musibette gönderebilirdi ve afrikadakiler gibi açlıktan yerlerde sürünebilirdin.bu nedenle Allah ın adını ağzına alırken önce bi besmele çekeceksin vede inanmadığın halde şükredeceksin.

Sitelerde Paylaş
Sorduklarini cevaplayabilmemiz cok zor. Bu kadar serefsiz bir adam senin sorularinida düsünmüstür sanirim. Baksana karisina ne inandirici yalanlar atmis cok kurnazmis adi herif. Bence bu olay insanlarin ara sira su ekmek verildiginde ne kadar güclü bir vücuda sahip oldugunu gösteriyor. Düsünsene ölmek istiyorsun ölemiyorsun. Adam geliyor pisligini yapiyor önlemini tekrar aliyor ve defolup gidiyor. Bence zavalli kadin cok cekmis..Birde etrafi cok hareketli bir yere benzemiyor videoda bakarsan biraz sokak gösteriliyor. Birde avrupada artik kimse kimsenin yardimina kosmuyor para insanlari iyice duyarsizlastirmis. Keske dedigin gibi olsaydida basarsaydida bizde bu pislik haberi bilmesedik.

SAYGILAR

bunda evrimin bi payı varmı acaba :lol::lol:

Sitelerde Paylaş
kardeşlik olayı ikiz kardeşlikle başlamış ve çarpraz evlilik yapmışlardır.kabil abil in kız kardeşini beğenmemiş ve kendi kardeşi<ikizi> ile evlenmek istemiştir.bu nedenle allah a bu nun için kurban sunmuştur fakat Allah kabül etmemiştir bu kurbanı vede evliliği.habil inkini ise kabül etmiş ve kabilin kız kardeşiyle evlenmesine müsaade etmiştir.bu konu ile ilgili ayet vardır.herşeye müslümanları katmaktan vazgeçin artık.ne bok olsa müslümanlardan çıkar bu iş diyorsunuz :angry:

iyi de ana baba aynı gene.

gene ensest var. :blink:

Sitelerde Paylaş
iyi de ana baba aynı gene.

gene ensest var. :blink:

heralde anne baba aynı olacak.anne maymun baba insan olacak hali yokya :lol: .ozamanki durumda göre kardeşlik ikizlik ile başlamış,sayı yeterli düzeye gelince kapsamı genişletilmiş bir anne ve babadan doğan çocuklar kardeştir hükmü getirilmiştir

Sitelerde Paylaş

kusursuz fırtana ..kusursuz plan gördüm duydum veya izlediydim de kusursuz cevap hiç görmediydim.. ta ki şu satırları okuyuncaya kadar..harikasın site kurmayım..

aynı laf 17 aylık bebeğe tecavüz eden kişilere tarafımdan söylenmiştir..nokta..

Sitelerde Paylaş
kusursuz fırtana ..kusursuz plan gördüm duydum veya izlediydim de kusursuz cevap hiç görmediydim.. ta ki şu satırları okuyuncaya kadar..harikasın site kurmayım..

aynı laf 17 aylık bebeğe tecavüz eden kişilere tarafımdan söylenmiştir..nokta..

ceza ertelenir ama ihmal edilmez.siz ateistlerede aynı şekilde.cezanız ertelenmiştir.mühlet tanınmıştır

Sitelerde Paylaş

hah beyni kozalağa benzeyen arkadaşım cevap yazmış..

hadi sen kumda oynamaya devam et..

büyük ve önemli işleri bizlere bırak..ceza işlerinide sudan da insanları aç bırakana bırak..ve sakın kaybol diye cevap yazma..

biz kafa ve beyin denen organı senden çok çalıştırabildiğimiz için senin gibi her yere gülücük smileyi ve tek satırlık yazı yazmıyoruz..anladın mı hacı bey..nokta..

Sitelerde Paylaş
heralde anne baba aynı olacak.anne maymun baba insan olacak hali yokya :lol: .ozamanki durumda göre kardeşlik ikizlik ile başlamış,sayı yeterli düzeye gelince kapsamı genişletilmiş bir anne ve babadan doğan çocuklar kardeştir hükmü getirilmiştir

eee yusuf bunun böyle olduğu kurnda yazmıyor.

tevratta da.

bu sizin kıvırmak için uydurduğunuz bir izah.

ama durumu kurtarmıyor.

ikiz de olsan,

üçüz de olsan

ensest ensestir. :blink:

Sitelerde Paylaş
illa babanın mı böyle bir şey yapması lazım! Bre kendine bakmaz milletim! Senin bağrında babası yaşında adamlarla değil dedesi yaşında adamlarla zorla aynı yatağa atılan kızlar var! Kendine bak! tarihinde nobodysfooll tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...