Jump to content

Recommended Posts

matematik en son 4 sene önce gördüm tıpta yok :) ama ateistsen senin uzmanlık oldugun her alanda sabaha kadar ezerim:).... Şakird meselesine gelince yeniyim...43 gün önce tanıştım bu kitaplarla 33.gün müslüman oldum :) Ne istediğini bilmiyorum ama heralde seni kıvır kıvır kıvrandıran heyecanlandıran bir konuya girmek istiyosun bu çok net ve bende heyecanlandım bak şimdi:) İster yeni bir başlık açarsın ister konu dağılması problem değilse budan başlarsın mevzuya hadi gel gel gel bakalım gel gel acımayacak

Sabaha kadar hem de :) Seni kimler doldurdu, hangi gazla geldin buraya?

Seninle daha sonra ilgilecem tıpçı şakko. Şu an senden ve bütün şakkoların toplamından daha önemli işlerim var. Benim adımı bir yerlere not al ki unutmayasın. Enjeksiyon enjekte edecek :)

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sabaha kadar hem de :)

Seninle daha sonra ilgilecem tıpçı şakko. Şu an senden ve bütün şakkoların toplamından daha önemli işlerim var. Benim adımı bir yerlere not al ki unutmayasın. Enjeksiyon enjekte edecek :)

enjeksiyona biz karışmıyoz hemşire arkadaşlar yapıyo gel şako kelimesine de bayılıyorum...benim gibi yap sen de benim de tus gibi çok öenmli iş var ama ara sıra beyin jimnastiği de yapmak lazım.. :)

Sitelerde Paylaş

enjeksiyona biz karışmıyoz hemşire arkadaşlar yapıyo gel şako kelimesine de bayılıyorum...benim gibi yap sen de benim de tus gibi çok öenmli iş var ama ara sıra beyin jimnastiği de yapmak lazım.. :)

Gaz türbini inşaa ederken ben de elimi sürmüyorum yavru şakko. Ama nasıl yapıldığını biliyorum. Sen Enjeksiyon yapmayı bilmiyorsan yazıklar olsun seni tıp doktoru eden devlete :) "Zira daha edememişler" Beyin jimnastiğiyse yapmak istediğin şey, buraya gelip saçma sapan başlıklar açıp sonra da saçma sapan cevaplar verip 7. kalite bir görüş sergilemeyip, Arap kardeşlerinin yaptığı gibi camiye gider ölüm zikri çekersin. Sizde kafa ne kadar sallanırsa o kadar jimnastik yapılmış olur çünkü sizin beyninizle kafa tası aranızdaki mesafe, bizimkinden daha fazla.

İşim var, yol al şimdi, sonra dönecem sana :) git tus çalış. Sınava girerken kendisi yazan okunmuş kalem almayı unutma ;)

Sitelerde Paylaş

Arılar ağlama duvarında ağlıyorlarmış, bunun nedeni nedir acaba? Hristiyan domatesten sonra şimdide yahudi arı mı çıktı ne?

bu yorum gerçekten konuyu açıklığa kavuşturdu Artaud teşekkür ederim:) hem boşver sen git yat ya boş tartışmalar "arı cevresi sabit kalmak şartıyla alanı en buyuk duzgun cokgenı nerden biliyomus ta bilmem neymıs de salla:) sen git domatese bak. :D

Sitelerde Paylaş

bu yorum gerçekten konuyu açıklığa kavuşturdu Artaud teşekkür ederim:) hem boşver sen git yat ya boş tartışmalar "arı cevresi sabit kalmak şartıyla alanı en buyuk duzgun cokgenı nerden biliyomus ta bilmem neymıs de salla:) sen git domatese bak. :D

Yahu domatese bakacağımda seçenekler gittikçe çoğalıyor. Şimdide yahudi arı çıktı :D . Ulan neye inansak acaba? Kafamızı dönsek mucizeye çarpıyoruz. Kafa kalmadı bizde :D .

Sitelerde Paylaş

Gaz türbini inşaa ederken ben de elimi sürmüyorum yavru şakko. Ama nasıl yapıldığını biliyorum. Sen Enjeksiyon yapmayı bilmiyorsan yazıklar olsun seni tıp doktoru eden devlete :) "Zira daha edememişler" Beyin jimnastiğiyse yapmak istediğin şey, buraya gelip saçma sapan başlıklar açıp sonra da saçma sapan cevaplar verip 7. kalite bir görüş sergilemeyip, Arap kardeşlerinin yaptığı gibi camiye gider ölüm zikri çekersin. Sizde kafa ne kadar sallanırsa o kadar jimnastik yapılmış olur çünkü sizin beyninizle kafa tası aranızdaki mesafe, bizimkinden daha fazla.

İşim var, yol al şimdi, sonra dönecem sana :) git tus çalış. Sınava girerken kendisi yazan okunmuş kalem almayı unutma ;)

biz enjeksiyonu bilmediğimiz için değil herkese ekmek parası çıksın diye yapmıyoruz:) heyecanla bekliyorum... Gel.... senin beynin enjeksiyon yapmıyoruz lafından enjeksiyon yapamıyoruz anlamını çıkaracak kadar ileri :) :) hadi git yat sonra da idianla gel heyecanla beklıyoruz:) :)....

Sitelerde Paylaş

biz enjeksiyonu bilmediğimiz için değil herkese ekmek parası çıksın diye yapmıyoruz:) heyecanla bekliyorum... Gel.... senin beynin enjeksiyon yapmıyoruz lafından enjeksiyon yapamıyoruz anlamını çıkaracak kadar ileri :) :) hadi git yat sonra da idianla gel heyecanla beklıyoruz:) :)....

Heyecanla bekleyeceksin tabi ki :)

Sitelerde Paylaş

Ben mi boşum yoksa "ÇEvresi sabit kalmak şartıyla içine en çok madde alabilen düzgün çokgen 6 gendir" gibi bir matematik bilgisini akılsız doğaya arıya maddeye yükleyen sen mi çok gerisin....Takdir vicdanların:) :) IQ suz:)

Bu allahın matematikten (bkz: miras hesabı, kesirler falan) anlamadığı gibi, geometriden de anlamadığını gösterir sadece.

Çünkü, çevresi sabit kalmak vs. neyse işte, en verimli şekil, altıgen değil, trihedral piramit şeklidir.

Sitelerde Paylaş

Bu allahın matematikten (bkz: miras hesabı, kesirler falan) anlamadığı gibi, geometriden de anlamadığını gösterir sadece.

Çünkü, çevresi sabit kalmak vs. neyse işte, en verimli şekil, altıgen değil, trihedral piramit şeklidir.

ANİBAL düzgün çokgen.... :)....GİT YAT...

Sitelerde Paylaş

Peteğin neden altıgen olduğu evrimle açıklanabilir.

Doğal seçilim altıgen peteği yapan arıları yeğlemiştir.

Altıgen olmayan petekleri yapan arılar, balın toplandığı kovanı optimum olarak kullanamadıkları için aç kalmışlar ve varlıklarını sürdürememişlerdir.

Arıların evrilmeye başladıkları zaman diliminde polen azlığının olması bunun için yeterli bir nedendir.

Yeterince ham madde olmadığı için arılar, bal biriktirdikleri yerlerden optimum düzeyde yararlanmak zorundadırlar.

O da altıgendir. Altıgen petek yapamayan arılar açlıktan ölmüşler ve genlerini yeni nesillere geçirememişlerdir.

Sitelerde Paylaş

Peteğin neden altıgen olduğu evrimle açıklanabilir.

Doğal seçilim altıgen peteği yapan arıları yeğlemiştir.

Altıgen olmayan petekleri yapan arılar, balın toplandığı kovanı optimum olarak kullanamadıkları için aç kalmışlar ve varlıklarını sürdürememişlerdir.

Arıların evrilmeye başladıkları zaman diliminde polen azlığının olması bunun için yeterli bir nedendir.

Yeterince ham madde olmadığı için arılar, bal biriktirdikleri yerlerden optimum düzeyde yararlanmak zorundadırlar.

O da altıgendir. Altıgen petek yapamayan arılar açlıktan ölmüşler ve genlerini yeni nesillere geçirememişlerdir.

HACİ ABİ YAPMA...Şimdi arıya hayatta kalması için 6 gen petek yapmayı ,Sivri sineğe de insanın kanın pıhtılaşma özelliğini bildiren ve hayatta kalması için kanın pıhtılaşmasını engelleyecek madde sentezini yapmayı öğreten doğal seçilim mi:) :):)NE akıllı seçilimmiş öyle... 6 gen petek yapmayan arı örneğine kanıtınız nedir?

Bal arıları milyonlarca yıldır peteklerini altıgen yapmaktadır (On milyonlarca yıl öncesine ait arı fosillerinden bu anlaşılmaktadır)..

VE CEVAP VERMENİZ GEREKEN DİĞER SORU ARI VEYA SİNEK V.S.... BUNLARA ALTIGEN BAL YAPMAYI SİNEĞE İNSANIN KANIN PIHTILAŞTIĞI BİLGİSİNİ KİM ÖĞRETTİ...

Sitelerde Paylaş

VE CEVAP VERMENİZ GEREKEN DİĞER SORU ARI VEYA SİNEK V.S.... BUNLARA ALTIGEN BAL YAPMAYI SİNEĞE İNSANIN KANIN PIHTILAŞTIĞI BİLGİSİNİ KİM ÖĞRETTİ...

Arıya durup dururken insanları sokup ölmemesi gerektiğinin bilgisini neden öğretmemiş o akıllı?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...