Jump to content

Recommended Posts

• İleti 113
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hangi içerik, hangi bağlam, hangi şartlarda, hangi mantığa göre ve hangi kanıtın sonucu olarak bunu çıkarabildin?

ben gerçekten de ikna oldum senin gönül gözü ile gördüğüne... naif...

Herşeyin maddeden ibaret olmamasının ispatını mı istiosu anlamadım:)? Bu çok basit

Sitelerde Paylaş

Şimdiye kadar çok inekle ilgilendim senin gibisini görmedim :)YAv Madde dışı önek ver dedin telekineziyi araştır dedim sonra :huh: amacın ne:)

Konuda bu iletiyle birlikte toplam 80 ileti olacak. Çoğu kişi sana aynı şeyi farklı cümlelerle ifade etmiş. Ancak bir türlü cevap vermemişsin hatta bundan kaçınmışsın. Konuyu açan sensin. Ruhun delilleri demişsin ve sana denmiş ki bunlar geçersizdir şu şu nedenden ötürü diye açıklamışlar. Ancak hala sayıklıyorsun sadece bana değil diğer kişilerede yok şunu öğren bunu araştır vb. diyorsun. Konudan sapmak için bahane arıyorsun.

Var mı arkadaşım bilimsel kanıtın? Yoksa yok de kapat konuyu. Burada ruhun delilleri konuşulmuyor muydu? Telekinezi mi konuşmak istiyorsun konuş. Zaten var forumda bu konu. Yetmedi mi? Git aç kendi konunu. Ne oldu şimdi bilimsel kanıtın olmadığını kabul ettin mi? Ettiysen lafım yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...