Jump to content

islam terör dinidir

Recommended Posts

TEVBE 5. Haram aylar çıkınca müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün; onları yakalayın, onları hapsedin ve onları her gözetleme yerinde oturup bekleyin. Eğer tevbe eder, namazı dosdoğru kılar, zekâtı da verirlerse artık yollarını serbest bırakın. Allah yarlığayan, esirgeyendir.

MAİDE 33. Allah ve Resûlüne karşı savaşanların ve yeryüzünde (hak) düzeni bozmaya çalışanların cezası ancak ya (acımadan) öldürülmeleri, ya asılmaları, yahut el ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi, yahut da bulundukları yerden sürülmeleridir. Bu onların dünyadaki rüsvaylığıdır. Onlar için ahirette de büyük azap vardır.

Fitne ortadan kalkıp din yalnız Allah'ın oluncaya kadar onlarla savaşın. Eğer vaz geçerlerse bilin ki düşmanlık ancak zalimlere karşıdır." (Bakara, 2/193)

bunun gibi daha yüzlerce ayet sayabilirim.islam terörist bir dindir.dünya için tehlikelidir.intihar bombacıları yetiştirmektedir.kafa kesen örgütleri vardır.hizbullah, taliban, hamas, el kaide, müslüman kardeşler gibi.bu din dünya için bir tehlikedir.bir an önce yok edilmelidir.bu katil ruhlu çember sakallılar dünya için, insanlar için bir tehlikedir.sağcısı solcusu, kapitalisti komünisti tüm dünya bir olup islamı yok etmeliyiz.

tarihinde rembrandt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İslam'la mücadelenin en iyi yolu insanların Kuran'ı türkçe okumalarını sağlamaktır.Adam benimle tartışacak ama Bakara'nın anlamını bilmeden,Bakara suresinin bahsettiği konulardan bihaber bir şekilde savunuyor.İşkembeden ayetler sallıyor.Önce Kuran'ı türkçe okusun zaten sorgular ve aklı başında biriyse İslam'ı terkeder.Savaşlar topla tüfekle değil bilgi ve zekayla olmalıdır.

Sitelerde Paylaş

Allahçılar da şiddete karşıdırlar ancak Allahsızlarla gözlerini kırpmadan savaşırlar.

"Sevmediğiniz halde savaş size zorunlu kılındı. Sevmediğiniz bir şey sizin için iyi ve sevdiğiniz bir şey de sizin için kötü olabilir. Siz bilmeseniz de ALLAH bilir."

Savaşırlar tabii, sonuçta cennette huri, dünyada ganimet vaad ediliyor.

Tevbe/49. "Onlardan, "Bana izin ver, beni fitneye düşürme" diyen vardır. Bilin ki onlar zaten fitneye düşmüşlerdi. Cehennem, inkâr edenleri şüp­hesiz kuşatacaktır."

Bu âyet münafık Cedd b. Kays hakkında inmiştir. Rasulullah (s.a.v.) Tebük Gazvesi için hazırlık görmeye başlayınca bu münafığa dedi ki:

"Ya Eba Vehb, Benî Asfar ile, karşılığında onlardan köleler ve cariyeler elde edeceğin zorlu bir savaşa iştirak etmez misin?" Münafık Cedd şöyle cevap verdi:

"Ey Allah'ın Rasulü, kavmim çok iyi bilir ki ben kadınlara çok düşkün, aşık bir adamım. Sarışın Rum kızlarını gördüğüm takdirde onlara tahammül edemeyeceğimden gerçekten korkuyo­rum. O kadınlar yüzünden beni fitneye düşürme. Sen'den ayrılıp Medine'de oturmama izin ver de sana malımla yardım edeyim." Bu söz üzerine Rasulullah (s.a.v.), ondan yüz çevirdi ve:

"Sana izin verdim" buyurdu. İşte bu yüzden Allah Teala bu âyeti indirdi."

Sitelerde Paylaş

TEVBE 5. Haram aylar çıkınca müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün; onları yakalayın, onları hapsedin ve onları her gözetleme yerinde oturup bekleyin. Eğer tevbe eder, namazı dosdoğru kılar, zekâtı da verirlerse artık yollarını serbest bırakın. Allah yarlığayan, esirgeyendir.

.

bu ayeti unutmuşsun dostum.ama sorun değil.ateistler bu ayeti hep unutur.üstüne alınma.sen yapman gerekeni yaptın.gerçeği gizlemek görevindi.

tevbe 6. Eğer Allah'a ortak koşanlardan biri senden sığınma talebinde bulunursa, Allah'ın kelâmını işitebilmesi için ona sığınma hakkı tanı. Sonra da onu güven içinde olacağı yere ulaştır. Bu, onların bilmeyen bir kavim olmaları sebebiyledir

tarihinde atılan2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sana sığınan biri olursa diyor.. sığınan adamı da öldürecek hali yok heralde. yuh artık..

ama sığınmayan, senin gibi olmayan, sana karşı çıkan, müslüman olmayan herkesle savaş diyor.. ayetler ortada..

radikal dinciler, el kaide taliban vs. ilhamı ve emri nerden alıyor sanıyorsunuz? kuran ve hadislerden..

Sitelerde Paylaş

At gözlüğü ile bakarsan, bu ayetteki ayıbı görmezsin tabii, günümüzde insani değerler ön plana çıktı, sizde insan görünebilmek için bu maskeyi takmak zorunda kalıyorsunuz.

Ya adam senin dinine filan girmek istemiyorsa, senden hiç bir talebi yoksa? Tek istediği bildiği yoldan gitmekse? Bir önceki ayette insanlara seçim hakkı mı bırakmışsın, adam ya öldürülecek ya da sığınma talebinde bulunacak tabii, var mı başka seçenek?

Sitelerde Paylaş

Çelişkilerden birini de senin ağzından duymak ne güzel.

Sitelerde Paylaş

At gözlüğü ile bakarsan, bu ayetteki ayıbı görmezsin tabii, günümüzde insani değerler ön plana çıktı, sizde insan görünebilmek için bu maskeyi takmak zorunda kalıyorsunuz.

Ya adam senin dinine filan girmek istemiyorsa, senden hiç bir talebi yoksa? Tek istediği bildiği yoldan gitmekse? Bir önceki ayette insanlara seçim hakkı mı bırakmışsın, adam ya öldürülecek ya da sığınma talebinde bulunacak tabii, var mı başka seçenek?

Sen at gözlüğü ile baktığını söylüyorsun. Hemde ayıp diyorsun bu ayete.

Tebrik etmek lazım sizleri.

Bir kere peygamber zamanın da zorlama yoktu. Sadece dini yaymaya çalıştı. inanlar yolunda gitti, inanmaylarda inanmadı.

Ama bazı inanmayanlar, Hz. Peygamberi ve inananları öldürmek istediler -ki bazı inanlar zaten işkenceyle öldürüldü. Ve Allah

tarafından da vahi ile savaşın denildi.

Savaş din,ırk,bilim,toplum ayırt etmez.

Amerika özürlük adı altında savaşır.

Rusya kominizm için savaşır.

Başkası dini için savaşır. Ama bu düzende bu şekilde sağlanır.

Savaşı kimse seviyorum, demez ama savaşmak şart ise savaşılır. Bu gerçek sen ne kadar gaddarca desende, bilim ve teknolojide

ilerde saydığın toplumlar devamlı savaş hazırlığında. Burda sadece savaşan müslümanlarrmış gibi konuşmayın.

İnanmayanlar herşeyi sukinet içinde karşılayıp, evlerinde normal hayatlarına devam ederken inananlar geldi onları öldürdü değilmi.

Sizin bu müslüm olmayan ülkeler şuan ne yapıyor. Adamlar savaş için saniyelik kıvılcımları bekliyorlar.

Yani sen sabaha kadar yırtın, ömrünü buna ada farketmez. Gerçek müslüman, ne sahte müslümanlara kanar, nede sizin gibilere.

tarihinde CaN06 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sana sığınan biri olursa diyor.. sığınan adamı da öldürecek hali yok heralde. yuh artık..

ama sığınmayan, senin gibi olmayan, sana karşı çıkan, müslüman olmayan herkesle savaş diyor.. ayetler ortada..

radikal dinciler, el kaide taliban vs. ilhamı ve emri nerden alıyor sanıyorsunuz? kuran ve hadislerden..

onlarda kendilerine sığınanı emin oldukları yerlere bırakıyorlarmı.müslümanlarya.ayetin dediğinden çıkanazlar.çıkarsalar kafirdirler.yani müslümanın tam zıddı.

tevbe 6. Eğer Allah'a ortak koşanlardan biri senden sığınma talebinde bulunursa, Allah'ın kelâmını işitebilmesi için ona sığınma hakkı tanı. Sonra da onu güven içinde olacağı yere ulaştır. Bu, onların bilmeyen bir kavim olmaları sebebiyledir

Sitelerde Paylaş

Çelişkilerden birini de senin ağzından duymak ne güzel.

benim ağzımdan duyduğun çelişki değil,senin anlamak istediğin çelişki.fikirlerine beni alet etme.sana göre insanın,topraktan,sudan,balçıktan,çamurdan,alaktan,yaratılmasıda çelişkidir.bana göre çok mantıklı ve mucizevi biyolojik ve kimyasal bir açıklamadır.insan elementleri ile toprak elementleri aynı dır.ama insanda en çok bulunan karbon toprakta yoktur......burada senin gülmen gerekiyor ve işte çelişki demen gerekiyor......karbon balçıkta vardır.biraz moralin bozuldu biliyorum ama merak etme bir iddia daha atabilirsin,insandaki elementlerin miktarı ile ,toprak ve balçıktaki elementlerin miktarı aynı değildir.ayet; insan süzülmüş bir çamurdan yaratılmıştır.yani miktarlar dengelenerek.şimdi moralin bozuldu işte.ama gerçek bu.

Sitelerde Paylaş

benim ağzımdan duyduğun çelişki değil,senin anlamak istediğin çelişki.fikirlerine beni alet etme.sana göre insanın,topraktan,sudan,balçıktan,çamurdan,alaktan,yaratılmasıda çelişkidir.bana göre çok mantıklı ve mucizevi biyolojik ve kimyasal bir açıklamadır.insan elementleri ile toprak elementleri aynı dır.ama insanda en çok bulunan karbon toprakta yoktur......burada senin gülmen gerekiyor ve işte çelişki demen gerekiyor......karbon balçıkta vardır.biraz moralin bozuldu biliyorum ama merak etme bir iddia daha atabilirsin,insandaki elementlerin miktarı ile ,toprak ve balçıktaki elementlerin miktarı aynı değildir.ayet; insan süzülmüş bir çamurdan yaratılmıştır.yani miktarlar dengelenerek.şimdi moralin bozuldu işte.ama gerçek bu.

süzme mercimek çorbası tarifi mi veriyorsun?

Sitelerde Paylaş

aslında şiddete karşıyım ama islamcılarla gözümü kırpmadan savaşırım.artık başka seçenek kalmadı bize.

Bak ne güzel diyorsun islam düşmanıyım gözümü kırpmadan savaşarım. Bizde diyoruzki işte bu ayetler senin gibi müslümanlarla savaşma meraklısı kafirler için geldi.

Şimdi niye yatsıyorsunki bu ayetleri.Sen bizimle savaşıcaksan bizimde seninle savaşmamız bunun emredilmesi gayet normal değilmi :)

Sitelerde Paylaş

Bir kere peygamber zamanın da zorlama yoktu. Sadece dini yaymaya çalıştı. inanlar yolunda gitti, inanmaylarda inanmadı.

Ama bazı inanmayanlar, Hz. Peygamberi ve inananları öldürmek istediler -ki bazı inanlar zaten işkenceyle öldürüldü. Ve Allah

Savaş din,ırk,bilim,toplum ayırt etmez.

Amerika özürlük adı altında savaşır.

Rusya kominizm için savaşır.

Başkası dini için savaşır. Ama bu düzende bu şekilde sağlanır.

Savaşı kimse seviyorum, demez ama savaşmak şart ise savaşılır. Bu gerçek sen ne kadar gaddarca desende, bilim ve teknolojide

ilerde saydığın toplumlar devamlı savaş hazırlığında. Burda sadece savaşan müslümanlarrmış gibi konuşmayın.

İnanmayanlar herşeyi sukinet içinde karşılayıp, evlerinde normal hayatlarına devam ederken inananlar geldi onları öldürdü değilmi.

Sizin bu müslüm olmayan ülkeler şuan ne yapıyor. Adamlar savaş için saniyelik kıvılcımları bekliyorlar.

Yani sen sabaha kadar yırtın, ömrünü buna ada farketmez. Gerçek müslüman, ne sahte müslümanlara kanar, nede sizin gibilere.

Tevbe/5: Haram aylar çıkınca bu Allah’a ortak koşanları artık bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin ve her gözetleme yerine oturup onları gözetleyin. Eğer tövbe ederler, namazı kılıp zekâtı da verirlerse, kendilerini serbest bırakın. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

Hiç zorlama yok canım!

Bir de hiç utanmadan sıkılmadan "İnananlar yolunda gitti, inanmayanlar yolunda gitti" diyorsun. Hiç inanmayan mı bıraktı Muhammed Arap yarımadasında, bir kısmını sürdü, bir kısmını katletti, geri kalanları da müslüman yaptı.

Muhammed'i öldürmek isteyenler durup dururken mi öldürme istediler? Muhammed günde 5 vakit adamlara, dinlerine, tanrılarına hakaret ederken herifler hiçbirşey yapmadan mı duracaktı? Mekkelilerin her dine hoşgörüsü vardı, Muhammed de insan gibi din yaymaya kalksa kimse ona dokunmazdı, ki Muhammed'in asıl amacı din falan değildi, o gözünü iktidara dikmişti, adamlar da iktidarı vermemek için başladılar savaşa. Bütün bu yaygaranın sebebi iktidar savaşından başka birşey değildi.

Sitelerde Paylaş

Git bu yalanları Kur'an bilmeyen saflara anlat. Buradaki ateitler sizi suya götürüp susuz getirir din konusunda.

Ne büyük bir yalan söylediğinin farkındasın, bile bile söyledin zaten, yediririm sandın.

Bakalım Tevbe 29 ne diyor?

"Kendilerine kitap verilenlerden Allah'a ve ahiret gününe iman etmeyen, Allah'ın Resûlünün haram kıldığını haram saymayan ve hak din İslam'ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek (boyun eğerek) kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın."

Diyor ki, İslam olmak istemeyenleri sakın rahat bırakmayın, ille de haraç alın. Onlar bizim aramızda yaşayabiliyor, buna izin verdik ama madem bizim dinimize geçmiyorlar, haraç ödeyecekler. Haracı alıncaya kadar eziyet edin, çaresiz kalsın ve ödesinler.

Bir adım sonrası zaten belli. Ömür boyu eziyete ve haraca bağlanmış insanlar ne yapar ki?

Yalancı sahtekarlar sizi.. Bütün İslam alemi böyle işkenceyle, savaşla, kanla, gaspla, tecavüzle müslüman yapıldı. Herkes seve seve müslüman olduk yalanlarınıza inanıyordu eskiden ama şimdi gerçeği öğreniyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...