Jump to content

islam terör dinidir

Recommended Posts

"O, insanı bardak gibi çınlayan kupkuru bir balçıktan yarattı."(Er-Rahman,14)

"Hakikat Biz onları cıvık çamurdan yarattık."(Es Safaat,11),

1)Gılgamış Destanı: "Ellerimi yıkadım. Bir parça çamur koparıp yazıya attım. Ve bu yazıda ,kahraman Engidu'yu yarattım."

2)Sümer'lilerin Enuma-eliş Destanı: "Bunun üzerine ben de Ea'nın yardımını istedim. Toprağı, Kingu'nun kanıyla yoğurdum. İlk insanı meydana getirdim."

3)Çin Efsanelerinden: "Bunun üzerine Tanrıça Ngüho yengeç elleriyle gökyüzünü yukarıya kaldırdı, denizleri yeniden sınırlarına itti. Ve çamurdan yeni bir insan türü yarattı."

)Mısır'da Luxor Tapınağı'nda bulunan kabartma bir resim: "Kral Amonhotap III olarak betimlenen Tanrı Khnemu çömlekçi çarkında erkek ve dişi iki insanı yaratıyor."

5)Hesiodos Destanı. "Namlı, şanlı Hephaisdos'u çağırdım hemen. 'Bir parça topral al, suyla karıştır' dedim. 'İçine insan sesi koy, insan gücü koy."

6)Yunan Efsaneleri'nden: "Gözyaşlarımla toprağı çamur haline getirdim ve yoğurdum (Prometheus anlatıyor.) Bir insan heykeli yaptım. Sonra bu heykele ruh verdim. İlk ölümlü yaratıklar oluştu böylece.)

7)Tevrat'tan: "Ve Rab Allah yerin toprağından Adam'ı yaptı ve onun burnuna hayat nefesini üfledi ve adam yaşayan can oldu."

tarihinde FREE MAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1)Gılgamış Destanı: "Ellerimi yıkadım. Bir parça çamur koparıp yazıya attım. Ve bu yazıda ,kahraman Engidu'yu yarattım."

2)Sümer'lilerin Enuma-eliş Destanı: "Bunun üzerine ben de Ea'nın yardımını istedim. Toprağı, Kingu'nun kanıyla yoğurdum. İlk insanı meydana getirdim."

3)Çin Efsanelerinden: "Bunun üzerine Tanrıça Ngüho yengeç elleriyle gökyüzünü yukarıya kaldırdı, denizleri yeniden sınırlarına itti. Ve çamurdan yeni bir insan türü yarattı."

)Mısır'da Luxor Tapınağı'nda bulunan kabartma bir resim: "Kral Amonhotap III olarak betimlenen Tanrı Khnemu çömlekçi çarkında erkek ve dişi iki insanı yaratıyor."

5)Hesiodos Destanı. "Namlı, şanlı Hephaisdos'u çağırdım hemen. 'Bir parça topral al, suyla karıştır' dedim. 'İçine insan sesi koy, insan gücü koy."

6)Yunan Efsaneleri'nden: "Gözyaşlarımla toprağı çamur haline getirdim ve yoğurdum (Prometheus anlatıyor.) Bir insan heykeli yaptım. Sonra bu heykele ruh verdim. İlk ölümlü yaratıklar oluştu böylece.)

7)Tevrat'tan: "Ve Rab Allah yerin toprağından Adam'ı yaptı ve onun burnuna hayat nefesini üfledi ve adam yaşayan can oldu."

"Hakikat Biz onları cıvık çamurdan yarattık."(Es Safaat,11)

Sitelerde Paylaş

TEVBE 5. Haram aylar çıkınca müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün; onları yakalayın, onları hapsedin ve onları her gözetleme yerinde oturup bekleyin. Eğer tevbe eder, namazı dosdoğru kılar, zekâtı da verirlerse artık yollarını serbest bırakın. Allah yarlığayan, esirgeyendir.

MAİDE 33. Allah ve Resûlüne karşı savaşanların ve yeryüzünde (hak) düzeni bozmaya çalışanların cezası ancak ya (acımadan) öldürülmeleri, ya asılmaları, yahut el ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi, yahut da bulundukları yerden sürülmeleridir. Bu onların dünyadaki rüsvaylığıdır. Onlar için ahirette de büyük azap vardır.

Fitne ortadan kalkıp din yalnız Allah'ın oluncaya kadar onlarla savaşın. Eğer vaz geçerlerse bilin ki düşmanlık ancak zalimlere karşıdır." (Bakara, 2/193)

bunun gibi daha yüzlerce ayet sayabilirim.islam terörist bir dindir.dünya için tehlikelidir.intihar bombacıları yetiştirmektedir.kafa kesen örgütleri vardır.hizbullah, taliban, hamas, el kaide, müslüman kardeşler gibi.bu din dünya için bir tehlikedir.bir an önce yok edilmelidir.bu katil ruhlu çember sakallılar dünya için, insanlar için bir tehlikedir.sağcısı solcusu, kapitalisti komünisti tüm dünya bir olup islamı yok etmeliyiz.

senin ne farkın var bir müslümandan.sende en az bizim kadar gaddar acımasız ve vahşisin.gördüğün yerde müslümanlara hakaret etmek istiyorsan hatta daha ileriye gidip onlarla savaşmaya ve en uca gidip bütün militarist grupların müslümanları yok etmesini arzuluyorsun.ama seni anlamıyom değilim.sizde üst ve alt tabaka olduğu sürece yani üst ırk ve alt ırk yani gücü olan güçsüzü yok edecekki ortaya güçlülerin ve üstün ürkın sahip olduğu bir dünya düzenşi olussun istiyotrsun..zaten milyonlarca yıldan beri süre gelen de bu değilmi.bugün dünya devletleri yöneten bir çok ateist başkan var.orada çok mu huzur var.al sana rusya leninden beri gorboçova kadar ateistlikle yönetildiler.darwinden tut, freuda kadar hepsi uygulandı.ne oldu 100000000 insan katledildi birçok ülke zorla ele geçirildi, namus ahlak örf adet herşey yok oldu.insanlar insanlığından utandı.kiliseler,havralar,camiler hepsi kapatıldı.ölüm ve korku kol gezdi buralarda.bana kalkmış hayallerindan bahsediyorsun.ben bu hayalini yaşayan bir tanığım.
Sitelerde Paylaş

"Hakikat Biz onları cıvık çamurdan yarattık."(Es Safaat,11),

"Hakikat Biz onları cıvık çamurdan yarattık."(Es Safaat,11)

saol dostum.böylece kuranın tüm ümmetlere peygamber gönderdik sözünüde doğruladın.bu konuda bir araştırma yapmak istiyordum.önce davrandın.tabi seni anladım ben.kuran bunlardan alıntıdır diyorsun.yanılıyorsun dostum.onlar kurandan alıntıdır.kulaktan kulağa efsaneleşmiş değişmiş alıntılardır.kuran hz muhammetle ortaya çıkmış bir kitap değildir.vahyin son halidir.hz muhammetten önce tüm peygamberlere aynı vahiyler inmiştir.

şura 13 .Allah dinden Nuh'a tavsiye buyurduğu şeyi sizin için de bir kanun yaptı ve (Ey Muhammed!) sana vahyettiğimizi, İbrahim'e, Musa'ya ve İsa'ya tavsiye buyurduğumuzu da şeriat kıldı. Şöyle ki: Dini doğru tutun ve onda ayrılığa düşmeyin. Fakat senin kendilerini davet ettiğin şey, müşriklere ağır geldi. Allah dilediğini kendine seçer ve kendisine yöneleni de doğru yola iletir.

Sitelerde Paylaş

saol dostum.böylece kuranın tüm ümmetlere peygamber gönderdik sözünüde doğruladın.bu konuda bir araştırma yapmak istiyordum.önce davrandın.tabi seni anladım ben.kuran bunlardan alıntıdır diyorsun.yanılıyorsun dostum.onlar kurandan alıntıdır.kulaktan kulağa efsaneleşmiş değişmiş alıntılardır.kuran hz muhammetle ortaya çıkmış bir kitap değildir.vahyin son halidir.hz muhammetten önce tüm peygamberlere aynı vahiyler inmiştir.

şura 13 .Allah dinden Nuh'a tavsiye buyurduğu şeyi sizin için de bir kanun yaptı ve (Ey Muhammed!) sana vahyettiğimizi, İbrahim'e, Musa'ya ve İsa'ya tavsiye buyurduğumuzu da şeriat kıldı. Şöyle ki: Dini doğru tutun ve onda ayrılığa düşmeyin. Fakat senin kendilerini davet ettiğin şey, müşriklere ağır geldi. Allah dilediğini kendine seçer ve kendisine yöneleni de doğru yola iletir.

vallahi bende üye olduğumdan beri bunu bu dinsiz kafirlere anlatmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremedim :):)

Sanki Allahın emirleri,peygamberleri Semavi dinlerle ortaya çıkmış gibi bir algı var adamlarda :)

papağan gibi sümerlerden alıntı yapılmış diyorlar :) gerçi bu yeni bişey değil müşriklerde bu eskilerin hikayeleridir diyorlardı :)

Kuranın yeni birşey demediğini ve 1400 yıl öncekilere hitap ettiğini ileri sürenler, 1400 yıl öncekilerin argümanlarıyla inkar etmekteler.

Sitelerde Paylaş

Butun gelmis gecmis medeniyetler salak, gerizekali, tanrinin peygamberini ve dinini unutmus gitmisler, sumerlisi hintlisi cinlisi, hepsi gerizekali, hatta hristiyani yahudiside gerizekali, ama bir tek muslumanlar, hemde sadece bizim bu foruma giren cikan muslumanlar (cunku geri kalan muslumanlari onlarda begenmiyor) akilli ve sadece onlar gercek dini peygamberi tanriyi bulmus...

Bir insanda bu kadar kibir olursa, o bunyede baska birseye yer kalmaz zaten...

Sitelerde Paylaş

vallahi bende üye olduğumdan beri bunu bu dinsiz kafirlere anlatmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremedim :):)

Sanki Allahın emirleri,peygamberleri Semavi dinlerle ortaya çıkmış gibi bir algı var adamlarda :)

papağan gibi sümerlerden alıntı yapılmış diyorlar :) gerçi bu yeni bişey değil müşriklerde bu eskilerin hikayeleridir diyorlardı :)

Kuranın yeni birşey demediğini ve 1400 yıl öncekilere hitap ettiğini ileri sürenler, 1400 yıl öncekilerin argümanlarıyla inkar etmekteler.

peki islam'dan önceki dinler allah'ın diniyse..

niye o dinlere inananları cehenneme gönderiyorsunuz..

onlar da bizi cehenneme göndermişti diye kendinizi savunmayın komik oluyorsunuz.(bakara 111)

çünkü böyle yaparak dinlerin insan icadı olduğunu kanıtlamış oluyorsunuz..

evet islam'dan sonra yaşayan tüm insanlar muhammet'e iman etmek zorunda.

tanrı'ya inanmaları bile onları cehennemden kurtarmıyor.

zavallı çöl arapları.

huriler yesin hepinizi..

kalbinin aynasını göstermişsin. :(

ırza geçip fuhuşa zorlayın ,sübyancılık yapın,savaş yapın demiyorum..

bunlar,senin kitabının sözleri mürit..bana ait değil.

yoksa kabbala-batıniler veya hristiyanlar gibi gizli anlam peşine mi düştün..

Sitelerde Paylaş

Butun gelmis gecmis medeniyetler salak, gerizekali, tanrinin peygamberini ve dinini unutmus gitmisler, sumerlisi hintlisi cinlisi, hepsi gerizekali, hatta hristiyani yahudiside gerizekali, ama bir tek muslumanlar, hemde sadece bizim bu foruma giren cikan muslumanlar (cunku geri kalan muslumanlari onlarda begenmiyor) akilli ve sadece onlar gercek dini peygamberi tanriyi bulmus...

Bir insanda bu kadar kibir olursa, o bunyede baska birseye yer kalmaz zaten...

Vallahi bugüne kadarki söylediğin tek doğru söz "Bir insanda bu kadar kibir olursa, o bunyede baska birseye yer kalmaz "

tarihinde DIESEL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

seni gidi seni.yine asağılama,yine tanımadığın kişiyi küçük görme.ne diyeyim aferinmi diyeyim.aferin o zaman ^_^

Ben tanımadığım insanı asla hor görmem, seni önceki üyelğinden biliyorum atılan2, kendini allahın özel kulu sanıyorsun, ama içten içe bir kuşku duyuyorsunki burda tebliğ yapıyorsunuz, tebliğin tutarsa, kendini allaha imanlı bir kul olduğuna inandırmışsın içten içe.Anca kendini kandırırsın bu psikolojiyle.Sonun ölüp çürüyüp doğada başka bir formata bürünmen olacak, acı ama gerçek :)
Sitelerde Paylaş

Zaten ne kadar cacık beyinli dindar var buraya toplanmış. Aklı başında bir dindar buraya gelmez zaten biliyorsun sende. Ne saçmaladıkları belli, ne dedikleri belli. Topu topu 600 sayfalık kitap çevresinde şuursuzca dönüp duruyorlar?

Vatana, millete, dünyaya faydaları varmı? Yok. Nasıl olsunki? Beyinlerinde yer yokki allah diye diye.

Taptıkları allah onlara sorgulamayı, düşünmeyi yasak etmiş. Bundan bile haberleri yok daha car car konuşuyorlar.

Ör:

Dindar vatandaşa, ben kabir azabına inanmıyorum, çünkü kutsal kitaba aykırı. Tartı, terazi olmadan tanrı cezalandırmaz. Tanrının doğasına aykırı diyorsun.

Dindar vatandaş bunu neye dayanarak diyorsun diyor hala. İnanmak istemiyor.

Bende mantığıma dayanarak diyorum diyorum. Ne dese beğenirsin. Mantık kullanma. Çünkü iman çok ince bir çizgi. Gİdebilir allah korusun diyor.

Hahahahahaha. Cacık beyinli. Demekki direk ben allahaına inanmıyorum desem tutup beni kesecek. :):)

İşte o yüzden diyorum cacık beyinliler diye.

Sitelerde Paylaş

Anladığıma göre Sümer,Yunan,Mısır vs. Mitlerinin İslam dininin değişime uğramış hali olduğunu söylüyorsunuz.Öyleyse neden bu inançların bilinen bir peygamberi,kutsal kitabı yada tapınaklarından cami benzeri yapılar yok?

Ayrıca İslam'da tek tanrı inancı vardır.Ama yukarıda adı geçen tüm mitolojiler çok tanrılıdır.

Sitelerde Paylaş

Nisa: 24. "Evli kadınlarla evlenmeniz de haram kılındı. Maliki bulundu­ğunuz cariyeler müstesna, bunlar, Allah'ın üzerine farz kıldığı hükümler­dir..."

1- Muhammed b. Abdirrahman b. Bünanî, Muhammed b. Ahmed b. Hamdan'dan, o Ebû Ya'la'dan, o Amr en-Nakıd'dan, o Ebû Ahmed Zübeyri'den, o Süfyan'dan, o Osman el-Bettî'den, o Ebu'l-Halil'den, o da Ebû Said el-Hudrî'den şöyle dediğini bize rivayet etti:

"Evtas Gazvesi'nin olduğu gün kocaları olan esir kadınları ele geçirmiştik. Onlara mücamaatta bulunmayı çirkin bulmuştuk. Peygamber (s.a.v.)'e bunu sorduk da bu âyet nazil oldu. Biz de o kadınları böylece helal bulduk."

2- Ahmed b. Muhammed b. Ahmed b. el-Haris, Abdullah b. Muhammed b. Cafer'den, o Ebû Yahya'dan, o Sehl b. Osman'dan, o Abdurrahim'den, o Eş'as b. Sevvar'dan, o Osman b. Bettî'den, o Ebu'l-Halil'den, o da Ebû Said el-Hudrî'den bize şöyle dediğini haber verdi:

"Rasulullah (s.a.v.) Evtas ahalisini esir alınca dedik ki: "Ey Allah'ın Rasulü, soylarını, kocalarını tanıdığımız esir kadınlarla nasıl mucamaatta bulunabi­liriz?" Bunun üzerine bu âyet nazil oldu."

3- Ebû Bekr Muhammed b. İbrahim el-Farisî, Muhammed b. İsa b. Amraveyh'ten, o İbrahim b. Muhammed b. Süfyan'dan, o Müslim b. Haccac'dan, o Ubeydullah b. Ömer el-Kavarirî'den, o Yezid b. Zuray'dan, o Said b. Ebî Arube'den, o Katade'den, o Ebû Salih Ebû Halil'den, o Ebû Alkame el-Haşimî'den, o da Ebû Said el-Hudrî'den bize şu rivayette bulundu:

"Rasulullah (s.a.v.) Huneyn Günü, Evtas Kabilesi'ne bir grup ordu gönderdi. Bu grup bir düşman birliğine rastlayıp onlarla savaştılar da onlara galip gelerek, kadın esirler elde ettiler. Rasulullah (s.a.v.)'ın Ashabı'ndan bir grup, müşrik kocalarından dolayı o esir kadınlarla münasebette bulunmaktan sakındılar. Allah Teala da bu âyeti indirdi,"

4- Ebu Saîd Hudrî'den Nesâî, Tirmizî, Ebu Davut ve Buharî rivayet etti. Ebu Saîd:

-Bize, Evtâs esirlerinden esirler isabet etti. Kadınların kocaları vardı. Biz onlarla birleşmeyi çirkin gördük, Nebî Aleyhisselâm'a sorduk., Nisa: 4/24 âyeti indirildi. Ancak Allah'ın sizin üzerinize Efa ettiği şeydir, biz onların ferclerini helal kıldık, buyurdu.

Muhammed müşriklere zalim, vicdansız, ahlaksız falan diyor ama onların sonradan müslüman olanları bile Muhammed'den daha vicdanlı ve merhametli imiş, ama Muhammed onları da bozmuş. Adamlar evli kadınlarla ilişkide bulunmayı -esir dahi olsa- çirkin buluyorlar ama Muhammed onları da helal kılıyor.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

3 Yahudi 3 Hristiyan ''müslümanların masumiyeti'' adlı film yapıyor.

Filmin konusu 'sahih hadislerde' bulunan rivayetler.

Filmin amacı da 'İslam'ın hoşgörüsüz, barbar, nefret ve terör dini' olduğunu dünyaya anlatmak.

Filmi protesto için müslüman ülkelerde elçilikler basıldı 4 Amerikalı öldürüldü.

Ya müslümanlar aptal ve cahiller, oyuna geliyorlar.

Aptal ve cahil iseler, bunu sebebi nedir?

Ya da İslam hoşgörüsüz bir dindir, terör dinidir.

Bence iki olasılık da doğru.

Sitelerde Paylaş

Evet öyledir.

Kendi düşünce ve felsefesine inanmayan herkesin düşmanıdır. Farika ayarı olarak islam harici herkes ve her inanış yanlış... Düzeltmekte onların görevidir... İslam harici yaşamak sapıklık... Tanrıları öyle egoludur ki kendisine inanmayanlarını sonsuza kadar cehennemde yakacağını söyler... Bunları söyleyerek gelen, temelinde bunlar olan bir dinde hoşgörüyü bırak tahammül dahi aramak mantıksızdır. Ancak onlara itaat eder, dinlerini ve peygamberlerini eleştirmezseniz size "tahammül" ederler. Aksi takdirde katliniz vacib olur.

Bir de filmlerde, kitaplarda vs. istediklerini görmeyince hemen öfkelenip, onlarda öfke yaratan bu kişileri öldürüp rahatlamak isterler. Çünkü dünyadaki insanlar onlar gibi düşünmese de, inanmasa da onlara dinleri ile ters düşen imalarda bulunamazlar.! Ancak o zaman yaşamaya devam edebilirler... Ama rableri ona inanmayan herkesi yakacağını söyler, onları kitabında aşağılar... Ama hiç bir inanmayan gelipte bu dini ve inanırlarını öldürmez... Ama müslümanlar yapar... Başka dinlere saygılıyız derler ama başka dinlerde kutsal bulunan hayvanları yerler... Ama o dindeki insanlar dinimize saygısızlık ettiniz diyerek, gelip sizin büyükelçiliğinizi basıp sizi öldürmezler, halkınızı bombalamazlar...

Örneğin şeytan ayetleri adlı kitap türkiye'de yasak olmamasına rağmen çevrilip bir yayın evi tarafından basılamıyor... Neden çünkü müslümanlar japonyada olduğu gibi çevirmeni öldürebilir ya da yayınevini bombalayabilirler. Müslümanlar hep başkalarının yerine kendileri karar veriyor. Her şeyi onların istediği gibi düşünmeli ve yanlış görsek dahi eleştirmemeli, he-he diyerek geçmenizi isterler...

İslam ve cihadı hem fiziksel hem düşünsel terör yaratır...

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

.islam terörist bir dindir.dünya için tehlikelidir.

Sn Rembrandt

İslam, Barış Dinidir.

"Ey iman edenler, Allah için hakkı titizlikle ayakta tutan, adalet ile şahitlik eden kimseler olun.

Bir topluma olan kininiz, sakın ha sizi adaletsizliğe itmesin.

Adil olun.

Bu, Allah’a karşı gelmekten sakınmaya daha yakındır.

Allah’a karşı gelmekten sakının.

Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan hakkıyla haberdardır"

MÂİDE Suresi, 8 numaralı ayet meâli

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...