Jump to content

Güpegündüz sokak ortasında infaz

Recommended Posts

• İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Önemli değil :) haklısın tabi..

Apranti sende sus yeter be, inanırmısın inanırmısın, inandık tamam..

Hoca hoca kendine gel bilerek yazmadık üç kere ,birkere gönderdik kendini kopyalamış.Tanımadığın insanlara karşı bu kadar cüretkar olma kardeş tavsiyesi sana ,birileri sana yüklendikçe kendini bizle motive etme, saygılar bizden...
Sitelerde Paylaş

Polisden hic hazetmem, o yüzden öldürüldükleri zaman pek üzülmüyorum, insanlara karakollarda, subelerde nasil acimazizca iskence yaptiklarina sahit oldum, 3 kurus icin serefini satan polisleri cok gördüm, lokantada yemek yer para vermez, karakola gelen insandan yardim adi altinda acikca rüsvet ister, toplu tasim aracina biner para vermez, sinemaya vesaire belese girer, kendini belindeki silah yüzünden halkin üstünde otorite olarak görür.

Bir cogu suc örgütleri ile isbirligi icindedir, polis olmak icin ilk sart insanlikdan cikmaktir.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Ölümünü meşrulaştırmakmı istemişler acaba son yazılan sabıka kaydıyla?....sonunda polisin yaptığını haklımı gösterecek ölenin sabıkası....oldu........ sorgulamasın bu millet, yada milletin beyninin bulanmasının en güzel yöntemimi zannettiler son yazılan sabıka kaydını?

Sitelerde Paylaş

Bunlar daha çok olacak. Ölen kişi içinde üzüldüğümü söyleyemem onunda ne halt olduğu belli.Şimdi aynı durumu askeriye için yapmaya başladılar geçenlerde yandaş olmayan bir gazetede okumuştum bir yüzbaşı ordudaki cemaate bağlı 8 kişiyi ifşa ediyor sonra raporu genelkurmaya veriyor ertesi gün cezaevine. sisteme karşı gelen herkes sindiriliyor.durum çok vahim çok...

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Polislerin linç gösterisine ödül gibi ceza!

dayakoipolssisller_0.jpg

İstanbul'da Ahmet Koca adlı yurttaşı sokak ortasında dakikalarca döven polisler, biz sadece "direnç kırmaya çalıştık" dedi. Kamera görüntülerinde açıkça vatandaşa saldırdıkları görülen polisler, "asıl dayağı kendilerinin yediğini" ileri sürerken, soruşturma sonunda polislere ödül gibi ceza talep edildi.

http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-siyaset/linc-girisime-direc-kirmaya-calistik-diyen-polislere-surgun-yolu-gorundu-haberi

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...