Jump to content

Dünya yönetimi ateistlerde olsaydı...

Recommended Posts

"Dinde zorlama vardır"

+

"Müslümanları bulduğunuz yerde öldürün"

diyorsun yani.

Ufak bir farkla evet, hukuk devletinde zorlama vardır, insanlar kanuna uymaya zorlanır, uymayanlarda gerekli cezalara çarptırılır. Yok öyle ben 9-10 yaşında çocuklarla evleneceğim, 3-4 karı alacağım, köle ve cariye edineceğim demek.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 183
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

O devirde de senin gibi vatan haini çoktu, insanların insan gibi değil de kul gibi yaşamasını istiyorlardı, kadını 2. sınıf görüyorlardı, insanların bilinçlenip kendi foyalarının ortaya çıkacağından korkan mollalar gani ganiydi, gericilik, cehalet onların besin kaynağıydı. İnsanlığı bunlardan kurtarmak gerekiyordu, gereken yapıldı.

bu vatan babnızın malı mı ki vatan haini olduk?

yahu nankörsünüz, çanakkalede halk inancını savundu,vatanını savundu,dinini savundu.. senin atan hepsini kullandı işi bitince astırdı,kestirdi,hapse tıktı.. açın gerçek tarih okuyun biraz..dedenin kemikleri sızlıyordur..

a5.jpg

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün yaptığı bir devrimdi , şeker bayramı kutlaması değildi . ...Devrimler alabildiğine kanlı olurlar.Aç tarihte devrimleri devrimcileri oku .....

Atatürk ise en az hasarla yaptı bu işi , aynı bir trapezci ustalığında.....

Ben o devirde Atatürk olsaydım kafa göz girişir ,taş üstünde taş bırakmazdım....Yumuşak geçiş değil, olabildiğince sert geçiş yapar kökten kuruturdum....Siz Atatürk'e dua edin yine de...Sağ kalmış olan ailelerinizden laiklik düşmanı yobaz müslüman olarak doğmayı başarmışsınız...

Atatürk çok vicdanlı ve halkçı biriymiş..Saygı duyuyorum...

Ben özgürlüğüme göz diken yobazlara böyle olgun davranamazdım...

a5.jpg

işini ustalıkla yaptığı doğrudur!!!!

Sitelerde Paylaş

Siz işte Atatürk´ün kurduğu medeniyetin ilk basamağına kurban olun, yobazlar, yok edebileceğinizimi sanıyorsunuz,? Yapamadığınız için gavur diye dışladığınız başka ülkelerin bile kıçını yaladığınınzı alem biliyor, allahınız pislik siz ne olacaksınızki?İstiklal mahkemeleriymiş, sen tut kendi askerlerine kurşun sıkan yavşakları ödüllendireceğinimi sanıyordun? inanç için adam kesen, vatanını hem gavur diyip hemde gavurlara el pençe divane durarak yok etmek isteyen sizlere az bile yapmıştır, ben olsam bu günleri göreceğime daha katı tedbirler alırdım, çünkü Atatürk diktatör değildi, sizede koyan bu zaten.

Ataturk-Dua-Ederken4.jpg

Sitelerde Paylaş

doğru değildi, sadece tribünlere oynuyordu..

Bu ülkede Mustafa Kemal'i sevenler ya da saygı duyan kişiler O'nun müslüman olup olmadığı için değil O'nun bize bıraktığı çağdaş ülke için seviyorlar. Yani bir dine mensup olmamasının bir önemi yok.

Sitelerde Paylaş

doğru değildi, sadece tribünlere oynuyordu..

Trübüne oynayan dansözleri sizlere bakarak gayet iyi görüyoruz,müslümanım diyorsunuz fakat hristiyan masalarında müslüman katletme toplantılarının bir numaralı aktörlerisiniz , Diyorum ya Atatürk diktatör olsaydı o zamanın şartlarını çok daha katı kurallarla bastırır ve siz yobazların kökünü kazırdı, ama biliyordu kandırılmış bir toplum olduğumuzu, tek suçu müslüman olduğunu zanneden bu milleti bir şekilde silkeleyip kendine getirmekti.Kurban olun onun devrimlerine kara yobazlar sizi.
Sitelerde Paylaş

bu vatan babnızın malı mı ki vatan haini olduk?

yahu nankörsünüz, çanakkalede halk inancını savundu,vatanını savundu,dinini savundu.. senin atan hepsini kullandı işi bitince astırdı,kestirdi,hapse tıktı.. açın gerçek tarih okuyun biraz..dedenin kemikleri sızlıyordur..

Sende de anca dedem kadar kafa var iste. Ama dedem cahildi, gormemisti, ondan kafasi pek basmazdi, sizinki daha beter, bunca imkana ragmen kafa hala odun. Sizi kafaniza vura vura adam ettiler, doktor ettiler, muhendis ettiler, ogretmen ettiler, yoksa hala bedevi dindaslariniz gibi surunuyordunuz. Nankorun allahi sizsiniz.

Sitelerde Paylaş

çanakkalede halk inancını savundu,vatanını savundu,dinini savundu..

senin atan hepsini kullandı işi bitince astırdı,kestirdi,hapse tıktı.. açın gerçek tarih okuyun biraz..dedenin kemikleri sızlıyordur..

ne dini.. ne vatanı..

savaşa türkiye girdi.ingilizler savaşa girmememiz için çok uğraştılar

çanakkale'de alman top ve silahları ile..

ve yine alman komutanların yönetiminde almanya için savaştınız.

biriniz bile bunu anlayamadınız.

hala öylesiniz..

tarihinde cehane27 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ufak bir farkla evet, hukuk devletinde zorlama vardır, insanlar kanuna uymaya zorlanır, uymayanlarda gerekli cezalara çarptırılır. Yok öyle ben 9-10 yaşında çocuklarla evleneceğim, 3-4 karı alacağım, köle ve cariye edineceğim demek.

Ne ufak farkından bahsediyorsun sen? Bildiğin din-şeriat işte.

Ne hukukundan bahsediyorsun sen? Bildiğin despotluk-diktatörlük işte.

Ne kanunundan, ne cezasından bahsediyorsun sen, hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşar, feleğini şaşırtırım.

Sitelerde Paylaş

Bu ülkede Mustafa Kemal'i sevenler ya da saygı duyan kişiler O'nun müslüman olup olmadığı için değil O'nun bize bıraktığı çağdaş ülke için seviyorlar. Yani bir dine mensup olmamasının bir önemi yok.

bir alman,ingiliz,fransız vs kendi atalarının yüzyıllar önce yazdığı eserleri okuyup anlayabiliyorlar,çünkü dillerini kaybetmediler.. ama bizim toplum daha 90 yıl önceki yazıları bile okuyamıyor anlayamıyor.. gelişmişlikle alfabenin bir bağlantısı var mı yahu.. ub sadece basit bir örnek.. gerisi zaten saçmalık.

Sitelerde Paylaş

bir alman,ingiliz,fransız vs kendi atalarının yüzyıllar önce yazdığı eserleri okuyup anlayabiliyorlar,çünkü dillerini kaybetmediler.. ama bizim toplum daha 90 yıl önceki yazıları bile okuyamıyor anlayamıyor.. gelişmişlikle alfabenin bir bağlantısı var mı yahu.. ub sadece basit bir örnek.. gerisi zaten saçmalık.

Sitelerde Paylaş

90 yıl önce, yazılanı okuyabilen kaç kişi vardı, halkın kaçta kaçı ediyordu, bunu bir söylersen mesele ayan olur di mi?

Birde mesela...

Beni benden alana ermez elim

Kim kadem basa Sultandan içeru

Süleyman kuş dilin bilir dediler

Süleyman var, Süleyman'dan içeri

Bunları anlayamıyorsan, bu sadece senin bir salak olmandan kaynaklanıyor, emin olabilirsin.

Sitelerde Paylaş

Yeni alfabe için ülkeye kimlik kazandırmak için dedim. Mustafa Kemal arap emperyalizminden kurtulmak için ulus kavramını ortaya koyarak yeni bir alfabe getirdi. Ayrıca ingilizler kendi dillerini bırakıp bizim gibi osmanlıca arapça kullanmadıkları için dillerini koruyabilmişler. Hiç mi değişmedi yüzyıllardır ingilizce, fransızca? Elbette değişti. Seni duyanda dilleri yüzyıllardır aynı kelimelerle konuşuyor, yazıyorlar sanacak. İyice saçmalıyorsun. Dil canlıdır ve değişkendir.

Sitelerde Paylaş

90 yıl önce, yazılanı okuyabilen kaç kişi vardı, halkın kaçta kaçı ediyordu, bunu bir söylersen mesele ayan olur di mi?

Birde mesela...

Beni benden alana ermez elim

Kim kadem basa Sultandan içeru

Süleyman kuş dilin bilir dediler

Süleyman var, Süleyman'dan içeri

Bunları anlayamıyorsan, bu sadece senin bir salak olmandan kaynaklanıyor, emin olabilirsin.

mr. Animal ,

osmanlıca biliyormusun?

ayrıca osmanlıca,farsça ve arapça bilmenin insan sağlıuğı üzerinde ne gibi etkileri var?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...