Jump to content

Dünya yönetimi ateistlerde olsaydı...

Recommended Posts

• İleti 183
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Yeni alfabe için ülkeye kimlik kazandırmak için dedim. Mustafa Kemal arap emperyalizminden kurtulmak için ulus kavramını ortaya koyarak yeni bir alfabe getirdi. Ayrıca ingilizler kendi dillerini bırakıp bizim gibi osmanlıca arapça kullanmadıkları için dillerini koruyabilmişler. Hiç mi değişmedi yüzyıllardır ingilizce, fransızca? Elbette değişti. Seni duyanda dilleri yüzyıllardır aynı kelimelerle konuşuyor, yazıyorlar sanacak. İyice saçmalıyorsun. Dil canlıdır ve değişkendir.

aynı şeyleri sana da sorayım öyleyse;

osmanlıca biliyormusun?

ayrıca osmanlıca,farsça ve arapça bilmenin insan sağlığı üzerinde ne gibi etkileri var?

Sitelerde Paylaş

aynı şeyleri sana da sorayım öyleyse;

osmanlıca biliyormusun?

ayrıca osmanlıca,farsça ve arapça bilmenin insan sağlığı üzerinde ne gibi etkileri var?

Daha önce de demiştim tekrarlama gereği duydum. Sen bir gerizekalısın. Yazdıklarımı anladığından şüpheliyim. Benim dediklerimle senin sorun alakasız. Ben zararlı mı dedim. Gözünle oku yazılanları. Önceki iletilerimi tekrar oku.

Sitelerde Paylaş

bu adamlar kendi yarattıkları hayal dünyasında yaşıyorlar..

onlara göre islam mükemmel birşey.. dünyada din ve allah adına yapılan katliamların islamla alakası yok.

müslümanlar dünyanın en mükemmel insanları.. müslüman olmayanlar berbat mahvolmuş insanlar..

yahu bunlar hayal değil de nedir?? hiçmi dünyaya bakmıyorsunuz siz??

çocuk musunuz manyak mısınız nesiniz ya..

tarihinde BABAYARO tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...