Jump to content

Özgür Suriye Ordusu (öso) komutanı

Recommended Posts

Allah adını kullanarak kelle kesen bir grubun başında bulunan adamın maceraları.

Kitabınızda sanal seks var mı? Caiz mi?

-----------------------------------

Özgür Suriye Ordusu'na bağlı El Faruk Tugayları'nın komutanı Abdulrezzak Tlass fena yakalandı. Tlass'ın bilgisayarına sızan Suriyeli hackerlar, adı bilinmeyen bir kadınla sanal seks yaptığı görüntüleri sızdırdı. Videoda masturbasyon yaparken görüntülenen Tlass, geçtiğimiz ay Suriye'den kaçan Cumhuriyet Muhafızları'nın eski komutanı Manaf Tlass'ın da kuzeni. Suriye ordusunda görevliyken muhaliflerin safına geçen Tlass, 1987 doğumlu ve radikal İslamcı söylemleriyle biliniyor. Hacker'lar, Tlass'ın internet üzerinden yazıştığı kadına Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın devrilmesinin ardından ordunun başına geçeceğini anlattıklarını aktardılar.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/36727/21236273/1/suriyeli-muhaliflerin-komutani-fena-yakalandi.aspx

Sitelerde Paylaş

Allah adını kullanarak kelle kesen bir grubun başında bulunan adamın maceraları.

Kitabınızda sanal seks var mı? Caiz mi?

-----------------------------------

Özgür Suriye Ordusu'na bağlı El Faruk Tugayları'nın komutanı Abdulrezzak Tlass fena yakalandı. Tlass'ın bilgisayarına sızan Suriyeli hackerlar, adı bilinmeyen bir kadınla sanal seks yaptığı görüntüleri sızdırdı. Videoda masturbasyon yaparken görüntülenen Tlass, geçtiğimiz ay Suriye'den kaçan Cumhuriyet Muhafızları'nın eski komutanı Manaf Tlass'ın da kuzeni. Suriye ordusunda görevliyken muhaliflerin safına geçen Tlass, 1987 doğumlu ve radikal İslamcı söylemleriyle biliniyor. Hacker'lar, Tlass'ın internet üzerinden yazıştığı kadına Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın devrilmesinin ardından ordunun başına geçeceğini anlattıklarını aktardılar.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/36727/21236273/1/suriyeli-muhaliflerin-komutani-fena-yakalandi.aspx

syber mute nikahı kıymıştır o..

usulüne uygun yapar mastırı da, kafa kesmeyi de...

ileri demokrasi havarisi destekçisine de selamlarımı sunmadan edemeyeceğim...

Sitelerde Paylaş

Aşağıdakiler de masturbasyon hakkındaki hadisler. Öyle basit bir suç değilmiş, Muhammed cehenneme göndermiş masturbasyon (istimna) yapanı

--------------------------------------------------------

İstimna Hakkında Bazı Hadisler:

- “Elini nikâhlayan (eliyle istimna yapan) kıyamet günü eli hamile olarak gelir (Beyhakî, Şuabu’l-İmân 5233)

- “Elini nikâh eden melundur (el-Ezdî, Duafâ; er-Râfiî, Kebîr, Babu’n-Nikâh)

- “Yedi kişi vardır kıyamet günü Allah; ne onların yüzüne (rahmet nazarıyla) bakar, ne onları (günahlarından) temizler, ne de sâlih amel ehliyle bir araya getirir. Ateşe ilk giriciler olarak onları cehenneme atar Ancak tevbe edenler müstesna! Kim tevbe ederse Allah onun tevbesini kabul eder (günahlarını bağışlar) (Bunlar); eliyle nikâh eden (eliyle boşalan), Lût Kavmi’nin ameliyle amel eden (yapan), bu ameli kendisine yaptıran, içki müptelası, (Allah’tan) yardım istettirene kadar anne-babasını döven, kendine lanet ettirene kadar komşusuna eziyet eden, komşusunun helaliyle (hanımıyla) zina yapan (Câmiu’l-Kebîr, İmam Suyûtî; Beyhakî, Şuabu’l-İmân 5470) gibi bazı hadisler rivâyet edilmiştir.

Not:Konuyla alakalı değil ama "yardım istetrirene kadar" kısmı ayrı bir canilik barındırıyor. Vay 1400 yıldır bu saçma hadislere inananların haline

Sitelerde Paylaş

Aşağıdakiler de masturbasyon hakkındaki hadisler. Öyle basit bir suç değilmiş, Muhammed cehenneme göndermiş masturbasyon (istimna) yapanı

--------------------------------------------------------

İstimna Hakkında Bazı Hadisler:

- “Elini nikâhlayan (eliyle istimna yapan) kıyamet günü eli hamile olarak gelir (Beyhakî, Şuabu’l-İmân 5233)

etbeyin kadınları gene insandan saymıyor...

kadının masturbasyon işleyip günaha girme hakkı bile yok..

vay ki ne vay....

Sitelerde Paylaş

İster kadın olsun, ister erkek olsun cehenneme gitme özgürlüğünüz bile yok. "İnanmıyorum kardeşim ben cehenneme gitmek istiyorum." Yooook gidemezsin, eğer biz seni yollarsak gidersin, üç kere dinden dönersen cezası ölümdür. Ölünce zaten direk cehennemdesin:)))

Sitelerde Paylaş

beyler cehenneme gitmek istiyorsanız biraz zor sizin için.ilk önce kuran ayatleri üzerinde çok düşünüp,allahın var olduğuna adınızdan emin olduğunuz gibi emin olmanız gerek.sorra allah vardır fakat ben onu tanrı olarak kabul etmiyorum demeniz gerek.işte garanti cehennemliksiniz.yinede allah bağışlayandır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...