Jump to content

Almanya'da Hz. Muhammed'e hakaret izni!

Recommended Posts

Sen Türkçe anlıyor musun? Yoksa okuduğunu anlama özürün mü var?

Sana sorduğum sorunun cevabı bu mu?

forum kurdusun sen..çok akıllısın..

aynı şeyi az önce ben sana soracaktım.

doğuştan ve aileden gelen özellikleri siyasi gerilim konusu yapmamalı..

genel olarak söylüyorum..örn. ben,benim yanımda ata'mıza ve ülkeme hakaret edilmesini istemem..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 123
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bu ülkede yıllarca dindarlar baskı gördüler,okullara alınmadı örtülü kardeşlerimiz,etkileri azalsa da halen aynı yasalar devam ediyor uygulanıyor bazı yerlerde. özgürlük kendinize var,diğerlerine yok. çünkü diğerleri diye birşey yok.

Ben ne yazmışım, sen ne yazmışsın.

Özgürlük konusunda herkes eşit olmalı. O baskıları ben yapmadım ya da onaylamıyorum.

Ya da atarük eleştirildi ya da ona hakaret edildi diye site kapatmayı da onaylamıyorum.

Atatürk'ün de dediği gibi, "Düşünceler zorla, tüfekle ve topla öldürülemez."

Sitelerde Paylaş

İslamda bir topluluğun önderi hangi görüşten olusa olsun halka saygıdan dolayı sövülmez,sadece eleştirilir. ben atatürkü eleştiririm, sen başkalarını. ama misalen apo gibi caniler de bir topluluk için önder kabul ediliyor,senin mantığına göre o da halk önderi diye kimse sövmesin mi? eleştirmesin mi vs vs vs

Anladık Atatürk / rejim sıkıntın varda kıvırma açık açık yaz. Apo ile Atatürk bir tutulur mu aptal. Hiç mi tarih okumadın.

Sitelerde Paylaş

forum kurdusun sen..çok akıllısın..

aynı şeyi az önce ben sana soracaktım.

doğuştan ve aileden gelen özellikleri siyasi gerilim konusu yapmamalı..

genel olarak söylüyorum..örn. ben,benim yanımda ata'mıza ve ülkeme hakaret edilmesini istemem..

Ben sana birşey sordum. Sen Türkçe anlıyor musun? Bak dedim ki "SEN KİMSİN?" Okudun mu? Şiimdi cevap ver bana. Sen kimsin ve ne hakla bana öyle konuşabiliyorsun? Cevap ver veya kes sesini.

Sitelerde Paylaş

Buraya da yazayım da hakaret ne herkes görsün

---------------------------------------------

Şimdi deyyus nedir?

Karısının ya da kendisine çok yakın bir kadının iffetsizliğine göz yuman hatta onu pazarlayan kimse anlamında sözgü sözü

Yani; deyyus pezevenktir. Deyyus un eşi de orospu.

Şimdi bu şerefsiz soytarı müftü yardımcısı kafadan Türkiye'nin en az yarısına pezevenk ve orospu deme cesaretini kendinde bulmuştur.

Bu şerefsiz müftü yardımcısına bütün Türkiye deyyusun pezevengin önde gideninin kendisi olduğunu haykırması lazım.

Nasuf Yaylagül, PEZEVENGİN ÖNDE GİDENİ SENSİN

Not:Bize de müstehak, bu adamı tazminat davasına boğmak lazım

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=52543#entry913676

tarihinde katalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Atatürk'e saldırmak, aşağılık, küçüklük kompleksinin dışavurumudur, kendisinden her yönden üstün birine saldırarak bu duygularını bastırmak, kendilerini değerli hissetmek isterler sadece. Ama bu sadece bir illüzyondur, hala ezik tiplerdir.

dostum,

bu ludwig eskilerdendir.

fanatik bir liboşdur. karşısındakini küfür ettirene kadar uğraşır.

fanatik bir kürt ırkçısı, fanatik bir asala - ermenici, fanatik bir şeriatçı yalaması, fanatik bir atatürk düşmanıdır.

bu forumdaki demokratik ortamı sömürebildiği kadar sömürür.

onun için dostum, şuna hiç bulaşma. " don' t feed the trol " yani :)

saygılar arkadaşım.

not : ludwig, sakın bana saldırma gene, seni muhattab almayacağım. hem değmezsin, hem de zamanım yok. ben yalnızca değerli bir arkadaşı uyarmak istedim.

Sitelerde Paylaş

O Youtube olayını ben unutmucam. Hayır yasaların öküzlüğünden ziyade insanların koyun gibi tam 2 sene bunu kabullenmesi beni vurmuştu.

O kadar gerzek bir milletiz ki global Anonymous hacker kolektifi TİB ve BTK'ya saldırıyor bizim özgürlüğümüz için, sansürü protesto etmek için, bizim Türk hackerlar da Anonymous sitelerine saldırmış, "benim ülkeme kimse saldıramaz" diye. Bu nasıl bir aptallık. Nasıl bir koyunluk. Nasıl bir embesillik. Benim kusasım geliyor, sizin gelmiyor mu?

Benim de, o yasağı gerçekten Atatürk'e hakaret gerekçesiyle alındığına inanan sizin gibileri gördükçe kusasım geliyor.

AKP ülkenin başında olacak, Atatürk'e hakaret edilmesine dayanamayıp Youtube'u kapattıranlara destek verecek, iki sene biz Youtube'a giremeyeceğiz...

Bu nasıl bir aptallık, bu nasıl bir embesillik, bu nasıl bir koyunluk... diyorum..

Ayrıca başlığı açan da Allah'tan bile çok sevip sahiplendikleri peygamberleriyle Atatürk'ü bir tutması çok ironik.

Hemen akıllarına Atatürk geliyor..

Biz Atatürk çok büyük adamdır, dehadır, eşsizdir deyince de köpürüyorlar..

Sitelerde Paylaş

O Youtube olayını ben unutmucam. Hayır yasaların öküzlüğünden ziyade insanların koyun gibi tam 2 sene bunu kabullenmesi beni vurmuştu.

O kadar gerzek bir milletiz ki global Anonymous hacker kolektifi TİB ve BTK'ya saldırıyor bizim özgürlüğümüz için, sansürü protesto etmek için, bizim Türk hackerlar da Anonymous sitelerine saldırmış, "benim ülkeme kimse saldıramaz" diye. Bu nasıl bir aptallık. Nasıl bir koyunluk. Nasıl bir embesillik. Benim kusasım geliyor, sizin gelmiyor mu?

alıntı

Ne ararsın Tanrı ile aramda

Sen kimsin ki orucumu sorarsın?

Hakikaten gözün yoksa haramda,

Başı açığa niye türban sorarsın

Rakı, şarap içiyorsam sana ne.

Yoksa sana bir zararım içerim.

İkimiz de gelsek kıldan köprüye

Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.

Esir iken mümkün müdür ibadet?

Yatıp kalkıp Atatürk'e dua et.

Senin gibi dürzülerin yüzünden,

Dininden de soğuyacak bu millet

İşgaldeki hali sakın unutma,

Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.

Sen anandan yine çıkardın amma,

Baban kimdi bilemezdin şerefsiz...

Sitelerde Paylaş

Biz Atatürk çok büyük adamdır, dehadır, eşsizdir deyince de köpürüyorlar..

"Köpürmek" dediğin şey acaba neye benziyor. Yukarda "Atatürk senin kutsalın olabilir, bana kendi kutsalını dayatma" dediğim için sen dahil kaç kişiden hakaret yedim bir sayar mısın? Acaba "köpürmek" başka türlü nasıl oluyor.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar çelişkili gerzekçe lafları arka arkaya dizebilmek için işte Atatürkçü eğitim sisteminde 7 yaşından itibaren beyninin güzelce iğdiş edilmiş olması lazım işte.

sen türçeyi neden kafayı taktın o bizim türçemiz ıyi kulanırız kulanmayız onu atatürk getirdi sen git arapca öyren türçeden ne işin var

Sitelerde Paylaş

Bakın hepinize temiz niyetle birşey söyleyim. O kadar çirkefçe bir üslubunuz var ki. İnsanı kendinizden nefret ettiriyorsunuz.

Kültürümüzde eksik olan en hayati şeyin özeleştiri olduğunu anlayın. Biraz aynadan halinize bakın.

Eğer ben Kürtsem de beni resmen dışlıyorsunuz. Biraz aklınız olsaydı insanları bir ve beraber tutmanın yolunun bu çirkef tavır olmadığını idrak ederdiniz. Ama nerde sizde o zeka.

Siz anca şımarık çocuklar gibi herkesi kendinizden nefret ettirip durun. Bakalım bu işin sonu nereye varacak.

Sitelerde Paylaş

Bakın hepinize temiz niyetle birşey söyleyim. O kadar çirkefçe bir üslubunuz var ki. İnsanı kendinizden nefret ettiriyorsunuz.

Kültürümüzde eksik olan en hayati şeyin özeleştiri olduğunu anlayın. Biraz aynadan halinize bakın.

Eğer ben Kürtsem de beni resmen dışlıyorsunuz. Biraz aklınız olsaydı insanları bir ve beraber tutmanın yolunun bu çirkef tavır olmadığını idrak ederdiniz. Ama nerde sizde o zeka.

Siz anca şımarık çocuklar gibi herkesi kendinizden nefret ettirip durun. Bakalım bu işin sonu nereye varacak.

Dostum ben kendini Kemalist olarak tanımlayanlardan değilim. Dediklerinde haklılık payı olsa da konuya zıplayıp velvele yapan açıkçası sensin. Başka iletilerine yönelikte (farklı konulara) ithamlar var. Bir kaç iletine de tesadüfen rastlayıp okudum ve hak verdim. Sende T.C ve Atatürk fobisi oluşmuş. Dediklerinde haklı olsan bile zamanlama ve konu içeriği olarak hata etmişsin. Bu konunun konuşulacağı yer burası değildir. Ben Türküm ben Kürtüm diye dolaşanlara da acayip uyuz olurum. Ateistlerin/nonteistlerin milliyetçisinden de en az dinci milliyetçiler kadar nefret ederim. Sahi bende niye yok bu T.C ve Atatürk fobisi (?)

Özeleştiri kesinlikle yapılmalı sana katılıyorum ama bu özeleştiriyi herkes samimi bir şekilde yapabilmelidir.

Sitelerde Paylaş

İtiraf edin ki birisi "Kürdüm" derse ya da "Atatürkçü depğilim" derse buna tahammül gösteremiyorsunuz.

Yukarda süperzeka bir moderatör buyurmuş ki "gerginlik yaratma"... Yani ben böyle anladım: "hassasiyetlerimize dikkat et, geriliyoruz". Hassasiyeti de galiba Türklüğün ve Atatürk'ün reddi. Kardeşim ben buyum napacaksın? Sen beğenmiyorsun diye değişeyim mi?

Burası benim ülkem, burada doğdum, kimse bana "buradan çek git" diyemez. Beğenmiyorsan sen defol git. Ben tarihteki hiçbir kişiye tapmak zorunda da değilim. İkinci olarak "Kürt ırkçısı" ne demektir bunu gelip açıklasın o şahıs. Kürt olmakla aynı şey galiba onun kafasında? "Kürt olduğu için onu sevmiyorum ona dayanamıyorum" demeyi kendine yalkıştıramıyor, o yüzden "Kürt ırkçısı bu" diye kendi tahammülsüzlüğü ve nefretinin ırkçı kökenini saklamaya çalışıyor, böylece aslında sanki bana gıcık omasının sebebi benim ırkçı olmammış. Ne yalanlar ya. Nasıl iğrenç insanlarsınız ya.

Dürüst olun. Önce kendinize dürüst olun. Sonra da etrafınızdaki insanlara dürüst olun. Sonra da insan olun. Irkçılığı bırakın. Adam olun adam.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...