Jump to content

21 Ağustos 2012 İstanbul Ateistforum Buluşması

Recommended Posts

Yeni bir ateist buluşmasıyla daha karşınızdayız. Bu seferki buluşmayı ben değil execute düzenlemektedir. Ben execute'ye kefilim ve kendisi de önceki buluşmalara katılmıştır. Buluşmaya katılmak isteyenler ya bu başlığa ya da execute'nin profiline yazması gerekmetedir. Buluşmaya katılmak için tek şart inançsız olmaktır. Çünkü bu buluşma, inançsızların kendileri gibi düşünen insanlarla muhabbet edebilmelirini amaçlaktadır.

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar, 9. geleneksel ateist forum buluşmamızı 21 ağustosta gerçekleştiriyoruz.

Buluşmaya katılmak isteyen arkadaşlar bana profilimden ulaşabilir veya başlığa not düşerek kendisine ulaşabilirim.

Keyifli bir ortamda kendiniz gibi düşünen insanlarla tanışma ve muhabbet etme fırsatını kaçırmayacağınızı umarım...

Sitelerde Paylaş

Carsafli varsa carsafli getir. Fantazim var benim

nasıl bir fantezi? çarşaflı ile siyaset tartışma fantezisi mi?

ateistforum buluşması mı? ateist buluşması mı?

ik defa titizlendim :D

malesef 31 Ağ. -01 Ey. de oralardayım, denk gidemedik :)

ama ateist değilim , ateistforum üyesiyim:)

Sitelerde Paylaş

nasıl bir fantezi? çarşaflı ile siyaset tartışma fantezisi mi?

ateistforum buluşması mı? ateist buluşması mı?

ik defa titizlendim :D

malesef 31 Ağ. -01 Ey. de oralardayım, denk gidemedik :)

ama ateist değilim , ateistforum üyesiyim:)

zaten tavsiye etmem çarşaflı fantazisi yapan onu bulamayınca neye saldırır belli olmaz.

Sitelerde Paylaş

Yeni bir ateist buluşmasıyla daha karşınızdayız. Bu seferki buluşmayı ben değil execute düzenlemektedir. Ben execute'ye kefilim ve kendisi de önceki buluşmalara katılmıştır. Buluşmaya katılmak isteyenler ya bu başlığa ya da execute'nin profiline yazması gerekmetedir. Buluşmaya katılmak için tek şart inançsız olmaktır. Çünkü bu buluşma, inançsızların kendileri gibi düşünen insanlarla muhabbet edebilmelirini amaçlaktadır.

çarşaflı fantazisi olan birine kefilsin.adam çarşaflıya sarkıyor,hani daha gençmi yaşlımı bilmeden,gözü görmez erkek kadın,yaş bu iş.
Sitelerde Paylaş

Benim merak ettiğim şey şu; forumda birbirini kırıp geçiren üyeler, bir araya gelince ne yapıyorlar? Yani kimseyle buluşmaya falan niyetim olduğundan değil, buluşanlar, buluşmanın ne şekilde geçtiğini bizimle paylaşabilirler mi? Neyse salla gitsin :D .

Sitelerde Paylaş

@atilan2

Musluman toplumum bir lafi vardir cok iyi bilirsin. "dinime soven musluman olsa"

peygamberinin sapikliklari kutsal kitabina girmis, obur dunya tasviri memeleri tomurcuklanmis kizlardan ve sarap akan irmaklardan ibaret bir dinin uyesi beni sapiklikla sucluyor...

@a.artaud

Bulusmalar tanisma ve sohbetden ibarettir. Arkadasliklarini bu sohet ortamindan sonra ilerleten devam eden bir cok arkadasimizda vardir. Denemenizi tavsiye ederim

Sitelerde Paylaş

@a.artaud

Bulusmalar tanisma ve sohbetden ibarettir. Arkadasliklarini bu sohet ortamindan sonra ilerleten devam eden bir cok arkadasimizda vardir. Denemenizi tavsiye ederim

Yok ben almayayım. Benim için bir insanın ateist ya da müslüman olmasının bir anlamı yok. Onunla anlaşıp anlaşamamanın bir önemi var ama buda pek mümkün görünmüyor. Yani her türlü sosyal etkinlik boş gibi.

Sitelerde Paylaş

@atilan2

Musluman toplumum bir lafi vardir cok iyi bilirsin. "dinime soven musluman olsa"

peygamberinin sapikliklari kutsal kitabina girmis, obur dunya tasviri memeleri tomurcuklanmis kizlardan ve sarap akan irmaklardan ibaret bir dinin uyesi beni sapiklikla sucluyor...

@a.artaud

dinin neyden ibaret olduğu belli,ama sapıklar için dediğin gibiymiş din.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...