Jump to content

Kuran'a yetmiş bin cami yapmak

Recommended Posts

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tam bilmiyorum ama diğer müslüman ülkelerdede bir o kadar cami vardır. İster müslüman, ister hristiyan, ister yahudi, ister falanca dine mensup olsun bir insan, mutlaka göstermelik birşeyler o dinin içinde mevcut.

Benim dinim senin dinini döver. Mantık bu. Ne kadar çok cami, o kadar çok gösteriş. Çalıştığım mahallede (kayseri), yürüyerek 10 dakikada gidilebilecek tam 5 tane cami mevcut. Ama bir tane sağlık ocağı yok. Biz itiraz edince adımız dinsize çıkıyor. Bu halk buna müstehak diyip bizlerde artık gülüp geçiyoruz.

Sitelerde Paylaş

Tam bilmiyorum ama diğer müslüman ülkelerdede bir o kadar cami vardır. İster müslüman, ister hristiyan, ister yahudi, ister falanca dine mensup olsun bir insan, mutlaka göstermelik birşeyler o dinin içinde mevcut.

Benim dinim senin dinini döver. Mantık bu. Ne kadar çok cami, o kadar çok gösteriş. Çalıştığım mahallede (kayseri), yürüyerek 10 dakikada gidilebilecek tam 5 tane cami mevcut. Ama bir tane sağlık ocağı yok. Biz itiraz edince adımız dinsize çıkıyor. Bu halk buna müstehak diyip bizlerde artık gülüp geçiyoruz.

Bakın sağlık ocağı açacaklarına cami açıyorlar ondan sonra da diyorlar ki ölüm Allah'ın emridir. Ya Allah'ın emri mi yoksa senin salaklığın mı? Yine de geç kalınmadığını düşünüyorum, yeni nesil daha bilinçli o camiler sağlık ocaklarına ya da okula çevrilebilir.

Sitelerde Paylaş

cami daha sevap tabiki

Bu arada hoşgeldin demeyi unutmuşum, kusura bakmayın.

Cami daha sevap olunca, eğitim geri planda kalıyor, eğitim geri planda kalınca cehalet artıyor, ülke geri kalıyor sonra da gavur gelip tepemize biniyor.

Okul yapımını sevap yapın, yoksulluk içinde kıvranan insanların duasını alın

Sitelerde Paylaş

Evet sizin gibi maymundan geldiğine inanlar olur da içeri girerlerse kısmen dediğin doğru olur.

Ayrıca 100 bin değil 200 bin yapsan ne olur. içinde 3 kişi namaz kıldıktan sonra. 100 bin değil 500 bin okul açsan ne olur içinde bir tane adam yetiştiremedikten sonra.

Simdilik camilerie siz giriyorsunuz,hayvanlar sizin akliniza ersin ileride namaz kilmak icin degil de sicmak icin kullanacaklardir :ph34r:
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...