Jump to content

Kuran'a yetmiş bin cami yapmak

Recommended Posts

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kara cat kızım hemen tövbe de çabuk güneş batmadan gecikirsen defte yazılır

komedi filmi ya. hocam, veya imam efendi. üç beş yaşlıya cami yaptırmak iyi bişey değil. yaaşlılarda evlerinde kılsınlar bi zahmet yani.

yaşını bilmediğim için terbiyesizlikte yapmak istemiyorum ama bu site size göre değil. siz dini sitelere takılsanız daha iyi olmazmı? :wacko:

Sitelerde Paylaş

63 yaş. Ben sizleri kurtarmak istiyorum. Islami sitelerdekiler zaten dogru yoldalar

Kaç yıldır müslümansınız bilmiyorum ancak belli ki kuran'ı ya okumamışsınız ya da okuduklarınızı anlamamışsınız. Şu cümlenize ayetle bile cevap verecek o kadar çok ateist var ki burada... Biz islam'dan kurtulduk üstelik islami bizzat araştırıp öğrenerek. Ateistlerin %90'ı islam'ı sizden daha iyi biliyorlardır. Bunu nerden biliyorum? Alıntıladığım cümlenizden.

Sitelerde Paylaş

Hizip oturup Kuran okurken kafana takılan bir ayeti bir bilene sorup aldığın cevaptan emin olmadığın için mi ateist oldun.

Yoksa internette gördüğün 2-3 iftira ve carpıtrma ayet dur bakim Kuran da yazıyor mu bu diyerek mi ?

İyi bildiğin şeyler sadece internette okuduğun şeylerdir. İşine gelen şeylerdir.

Sitelerde Paylaş

Kaç yıldır müslümansınız bilmiyorum ancak belli ki kuran'ı ya okumamışsınız ya da okuduklarınızı anlamamışsınız. Şu cümlenize ayetle bile cevap verecek o kadar çok ateist var ki burada... Biz islam'dan kurtulduk üstelik islami bizzat araştırıp öğrenerek. Ateistlerin %90'ı islam'ı sizden daha iyi biliyorlardır. Bunu nerden biliyorum? Alıntıladığım cümlenizden.

Allah Muhammed e bile kızmış amcamıza ne yapar bilmem.

-----------------------------

Zühruf 40- (Resûlüm!) Sağırlara sen mi işittireceksin; yahut körleri ve apaçık sapıklıkta olanları doğru yola sen mi ileteceksin?

Yunus 43 - İçlerinden sana bakanlar da vardır. Fakat körlere, hele gerçeği görmüyorlarsa, sen mi doğru yolu göstereceksin?

Abese 7. Onun arınmamasından sana ne?

Sitelerde Paylaş

Hizip oturup Kuran okurken kafana takılan bir ayeti bir bilene sorup aldığın cevaptan emin olmadığın için mi ateist oldun.

Yoksa internette gördüğün 2-3 iftira ve carpıtrma ayet dur bakim Kuran da yazıyor mu bu diyerek mi ?

İyi bildiğin şeyler sadece internette okuduğun şeylerdir. İşine gelen şeylerdir.

Kimseye danışmadım. Her şey apaçık ortadaydı. (ciddiyim)

İnternette bu tip sitelere girmeye başladığımda zaten dinlerle alakamı kesmiştim. Aklımda çelişkiler vardı (10 seneden fazla olmuştur) Mantıksız gelen şeyler vardı. En iyisi açıp okuyayım dedim. Okudum ve tam bir hayal kırıklığıydı. Bu mudur yani dedim Allah'ın dedikleri. Ve okuyup bitirdikten sonra zaten herşey kafamda netletmişti. Küçüklükten beri vardı zaten içimde bir şüphe. İlkokul yıllarıma dayanır sorgulama sürecim.

not: ailemde dinsiz/ateist yoktur.

Sitelerde Paylaş

Allah Muhammed e bile kızmış amcamıza ne yapar bilmem.

-----------------------------

Zühruf 40- (Resûlüm!) Sağırlara sen mi işittireceksin; yahut körleri ve apaçık sapıklıkta olanları doğru yola sen mi ileteceksin?

Yunus 43 - İçlerinden sana bakanlar da vardır. Fakat körlere, hele gerçeği görmüyorlarsa, sen mi doğru yolu göstereceksin?

Abese 7. Onun arınmamasından sana ne?

Benim aklıma gelen farklıydı :D Senin verdiklerin yetmez ise ben takviye yaparım :D

Sitelerde Paylaş

63 yaş. Ben sizleri kurtarmak istiyorum. Islami sitelerdekiler zaten dogru yoldalar

FÂTIR - 8

Kötü ameli kendisine süslü gösterilip de onu güzel gören kimse, ameli iyi olan kimse gibi mi olacaktır? Şüphesiz Allah dilediğini saptırır, dilediğini hidayete erdirir. (Ey Muhammed!) Onlar için duyduğun üzüntüler yüzünden kendini helâk etme! Şüphesiz ki Allah, onların yaptıklarını hakkıyla bilendir.

BAKARA - 255

... O, kulların önlerindekileri ve arkalarındakileri (yaptıklarını ve yapacaklarını) bilir...

Bizi boşuna kurtarmaya çalışmayın. Allah zaten bizi yaratmadan önce cehennemde yakmayı kafaya koymuş :D Ateist olmamızı isteyen o. Eee cehenneme odun lazım ne de olsa.

CİN - 15

“Hak yoldan sapanlara gelince, onlar cehenneme odun olmuşlardır.”

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...