Jump to content

Eyvahcubbeliye İslam ile ilgili herşeyi sorabilirsiniz...

Recommended Posts

• İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yoo Yoo :) Acımadı. Tokat felan atıyorsun birde onu dene :D

Arada da gülelim :P Kusura bakma cübbeli.

Seninle ilk tartıştığımız başlıkta yaşını başını almış ağrıbaşlı bir insan gibi yazıyordun. :) burası sana hiç yaramadı bunu bilesin, e naparsın kolaymı onca saçma sapık ayet ve sureleri kıvırtmak? ex oldun haberin varmı? :)
Sitelerde Paylaş

Seninle ilk tartıştığımız başlıkta yaşını başını almış ağrıbaşlı bir insan gibi yazıyordun. :) burası sana hiç yaramadı bunu bilesin, e naparsın kolaymı onca saçma sapık ayet ve sureleri kıvırtmak? ex oldun haberin varmı? :)

Takılıyorum sana hemen sinirlenme. :) Ama şu yazını okuyup okuyup gülüyorum. Tokat felan atıyorsun ya onu diyorum :)

Yaptığın en doğru tespit burasının pek yaramadığı. Ama onunda bozmuşsun sonradan :) Kulakları tıkalı gözleri kör kalpleri mühürlü insanlarla uğraşmak zor bazen geriyor insanı :)

Sitelerde Paylaş

Takılıyorum sana hemen sinirlenme. :) Ama şu yazını okuyup okuyup gülüyorum. Tokat felan atıyorsun ya onu diyorum :)

Yaptığın en doğru tespit burasının pek yaramadığı. Ama onunda bozmuşsun sonradan :) Kulakları tıkalı gözleri kör kalpleri mühürlü insanlarla uğraşmak zor bazen geriyor insanı :)

Hı hı anlıyorum seçilmiş insan :) bari bize acıyın ne olursunuz, kulağımı, gözümü, kalbimi tedavi ettirecek para verin olmazmı? fakirimde -_- a bak kulağımda ve gözümde doktorlar sorun bulabilirler fakat o mühür tam olarak kalbin neresinde? tarif edebilirmisiniz :huh:
Sitelerde Paylaş

Hı hı anlıyorum seçilmiş insan :) bari bize acıyın ne olursunuz, kulağımı, gözümü, kalbimi tedavi ettirecek para verin olmazmı? fakirimde -_- a bak kulağımda ve gözümde doktorlar sorun bulabilirler fakat o mühür tam olarak kalbin neresinde? tarif edebilirmisiniz :huh:

Sonra bana niye oyy oyy yazıyorsun diyorsun :) Başlığı berbat ettik :)

Annene babana sevgiline kardeşine olan sevgin kalbinin neresinde orasında o mühür :)

Sitelerde Paylaş

Sonra bana niye oyy oyy yazıyorsun diyorsun :) Başlığı berbat ettik :)

Annene babana sevgiline kardeşine olan sevgin kalbinin neresinde orasında o mühür :)

Olmaz, somut olarak o mührün nerde olduğunun tam tarifini istiyorum.Malum beni liseli kız yerine koyuyorsun ya, ben ergenim anlamıyorum o yüzden, o mühür nasıl bir maddeden oluşuyor tam tarifi lütfen.
Sitelerde Paylaş

Olmaz, somut olarak o mührün nerde olduğunun tam tarifini istiyorum.Malum beni liseli kız yerine koyuyorsun ya, ben ergenim anlamıyorum o yüzden, o mühür nasıl bir maddeden oluşuyor tam tarifi lütfen.

Yok yahu takılıyorum ben sana :) Herkesle kavga edersek ne olur halimiz :D Beynine benziyor. Damarlardan oluşuyor ama içinde düşüncelerin var. Beyinin neresi ile düşünüyorsan. Kalbin neresi ile seviyorsan, hissediyorsan işte orada mühür. Görmüyor musun ?

Sitelerde Paylaş

Yok yahu takılıyorum ben sana :) Herkesle kavga edersek ne olur halimiz :D Beynine benziyor. Damarlardan oluşuyor ama içinde düşüncelerin var. Beyinin neresi ile düşünüyorsan. Kalbin neresi ile seviyorsan, hissediyorsan işte orada mühür. Görmüyor musun ?

Peki kalp ameliyatıyla kalbim değişti diyelim, bu durumda nereye gider o mühür?Başkasının mührüyle ben nasıl imanımı koruyacağım? ne biliyorsun o takılan kalbin gerçek sahibinin allahsız, kitapsız, dinsiz olmadığını?
Sitelerde Paylaş

Peki kalp ameliyatıyla kalbim değişti diyelim, bu durumda nereye gider o mühür?Başkasının mührüyle ben nasıl imanımı koruyacağım? ne biliyorsun o takılan kalbin gerçek sahibinin allahsız, kitapsız, dinsiz olmadığını?

Az daha zorlarsan müslüman olacaksın :) Kalp ameliyatı geciren birisi annesine babasına sevdiklerine sevgiyi kayıp ediyorsa aynen dediğin gibi olur. Yok eğer etmiyor ise bu nasıl oluyor diye küfürbaz anibal a sor işin madde kısmını bilen biyolojici o ben değilim. Sor ona kalp neresi ile aşk ı sevgiyi hissediyor. Ben sana haritayı verdim yolu bulmak senin işin.

Sitelerde Paylaş

Az daha zorlarsan müslüman olacaksın :) Kalp ameliyatı geciren birisi annesine babasına sevdiklerine sevgiyi kayıp ediyorsa aynen dediğin gibi olur. Yok eğer etmiyor ise bu nasıl oluyor diye küfürbaz anibal a sor işin madde kısmını bilen biyolojici o ben değilim. Sor ona kalp neresi ile aşk ı sevgiyi hissediyor. Ben sana haritayı verdim yolu bulmak senin işin.

Çok heyecanlandım şimdi gerçektendemi? :huh: hidayetemi eriyorum ex? :) ...yani öyle tarif ediyorsunuzki allahınızı resmen yalanlıyorsunuz kendi ağzınızla..cümlelerini iyi oku...ne yazdığınızın farkında bile değilsiniz.....şimdi sana yazmayacağım yazdığına iyi bak belki sen hidayete erersin.yazarsam basit olur, kafanı çalıştırır :)
Sitelerde Paylaş

Ben de sorayım Allah tecavüze uğrayan çocukları izlerken patlamış mısır yiyor mu?

bazı imanlılara göre cinsel ahlaksızlıklar şeytan'a aittir.tanrı'ya değil..

hayır ve şer allahtandır sözü ise mağdurların dertlerini allah'a anlatması içindir.

çareyi yine imanlı müslümanlar bulmuşlar.

ve cinsel ahlaksızlığı evlilik ve din adı altında koruma altına almışlar.

yani...evlilik içi hiçbir şey ahlaksızlık değilmiş müslümanlara göre.

buna göre.. 6 yaşındaki veya regl olmamış bir kızla bile evlenmek helal..ve dine uygun..

ne diyeyim..çöl arabının ahlak (!) anlayışı bu...

yüce tanrı da bunu büyük bir coşkuyla karşılayıp onaylamış.

ne de olsa bazıları altta kalıp ezilmeli.

eşitlik ve adalet denen şey,dinlerde ve tanrı katında yok...

tarihinde cehane27 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Allah neden koskaca evreni yaratıp ortasına da küçücük dünyayı koydu?Neden insanı oksijene ihtiyaç duyan varlıklar olarak yarattı?Allah insanların dünyadan mı ayrılmasını istemedi?Ayrılmasını istemediyse neden istemedi?

Mülk sahibi, mülkünde istediği gibi tasarruf eder

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...