Jump to content

Nazi kılıklı iktidar Türkiye'yi eski günlere döndürüyor

Recommended Posts

Sayın hacı o zaman sormazlar mı adama anti komünist pakta Türkiye niçin dahil oldu.

http://en.wikipedia....-Comintern_Pact

Çok saçma.. Atatürk Hitler'i sevdiği için mi TC üye oldu.

Sende akıl var mı? Bunlar poltik manevralar.

Sen diplomatik dili anlamadığın gibi politik manevralar konusunda da kısa akıllısın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

-Menemen olaylarında insancıl mıydı?

-Şapka giymedi diye asılanlarda insancıl mıydı?

-Dersim olaylarında insancıl mıydı?

-Yurtdışına sürülenlerde insancıl mıydı?

Çoğu spekülasyon manipülasyon...

Ama tabii devrimler çiçeklerle, bal börek vererek yapılmazlar..

Ve ben senin buradaki yazılarından çıkardığım tespite dayanarak ; eline Türkiye Cumhuriyeti verilse tüm vatanseverleri keseceğini düşünüyorum,devrim adı altında...Ve daha bir çoğunuzun...

O yüzden sus ve sadece suçlamak için düşmanlığından çarpıtmalara girişme...

Sitelerde Paylaş

Benim babam 45 yıldır çalışır ve kimsenin bir gram hakkını yememiş biridir, bu ülke için bu yaştan sonra bile tereddütsüz canını vermeye hazırdır, çünkü kendisinin ve gelecek neslin insanlık içinde yaşamasının bilincindedir.....hain seni.

benim ilk babam atatürk diyen sen değilmisin

bak o ilk baban ne diyor: bu ülkeyi tek ben yönetirim diyor, gerisinin canı cehenneme diyor.

hemde kendi ağzıyla.

kanıt istiyordun, onun için dediydim.

Sitelerde Paylaş

Çoğu spekülasyon manipülasyon...

Ama tabii devrimler çiçeklerle, bal börek vererek yapılmazlar..

Ve ben senin buradaki yazılarından çıkardığım tespite dayanarak ; eline Türkiye Cumhuriyeti verilse tüm vatanseverleri keseceğini düşünüyorum,devrim adı altında...Ve daha bir çoğunuzun...

O yüzden sus ve sadece suçlamak için düşmanlığından çarpıtmalara girişme...

böyle yapsa doğru olur mu sence

Sitelerde Paylaş

benim ilk babam atatürk diyen sen değilmisin

bak o ilk baban ne diyor: bu ülkeyi tek ben yönetirim diyor, gerisinin canı cehenneme diyor.

hemde kendi ağzıyla.

kanıt istiyordun, onun için dediydim.

İşte siz bunu anlarsınız, orda ne demek istediğimi bal gibi bildiğiniz halde,,,,,,,asimetrik, liboş, gerici yobazlar sizi
Sitelerde Paylaş

atatürk bir diktatördür, kendi ağzıyla söylüyor, sen hala sarhoş marhoş diyon ya

Demin hakkında sarhoştu demedin mi sen..bu onun cevabı...

Yahu diktatör olsa ne olur, olmasa ne olur...Herkes diktatör olmuş alemde...Herkes birbirine dikte ediyor..

Bir tutturmuşsunuz diktacı diye..Kolay mı bir milleti tümden ileri taşımak..Gerici yobazlarla uğraşmak kolay mı..Bak biz sizin gibi bir avuçla zor uğraşıyoruz..Diktacılar sizi...

Senin de aynen amerikalı gibi eline versek Türkiye cumhuriyetini hepimizi asar kesersiniz..Zaten dininizin hükümleri bunlar...Atatürk devrim yapmasaydı ,biz sizin elinizde çoktan doğranırdık zaten..Siz her gün bir diktatörün edemeyeceği kadar insan telef eder kadın döverdiniz... İnsan düşmanları sizi...

Bak ortadoğuya....Kaç diktatör birleşse bu kadarını katledemez

Sitelerde Paylaş

Yahu diktatör olsa ne olur, olmasa ne olur...Herkes diktatör olmuş alemde...Herkes birbirine dikte ediyor..

Bir tutturmuşsunuz diktacı diye..Kolay mı bir milleti tümden ileri taşımak..Gerici yobazlarla uğraşmak kolay mı..Bak biz sizin gibi bir avuçla zor uğraşıyoruz..Diktacılar sizi...

Senin de aynen amerikalı gibi eline versek Türkiye cumhuriyetini hepimizi asar kesersiniz..Zaten dininizin hükümleri bunlar...Atatürk devrim yapmasaydı ,biz sizin elinizde çoktan doğranırdık zaten..siz her gün insan telef eder kadın döverdiniz insan düşmanları sizi...

dün aksam öyle demiyordun ama ne çabuk çark ettin.

bana diyordun ki çabuk kanıtlarını paylaş yok seni atarım diyordun.

Sitelerde Paylaş

Senin de aynen amerikalı gibi eline versek Türkiye cumhuriyetini hepimizi asar kesersiniz..Zaten dininizin hükümleri bunlar...Atatürk devrim yapmasaydı ,biz sizin elinizde çoktan doğranırdık zaten..siz her gün insan telef eder kadın döverdiniz insan düşmanları sizi...

Bakalım kim kimi kesmiş?

Benim asla öyle bir beyanım olmadı ama, bakalım rejim insanlara ne zulümler yapmış?

Bu vesileyle ülkenin huzurunu tehdit eden büyük isyanlar ve karışıklıklar meydana geldi. Nihayet hükûmet sıkıyönetim ilan etti. Ülkenin her yanında fevkalade yetkili mahkemeler (İstiklal Mahkemeleri) kurdu. Bu mahkemeler, isyancıları öncekinden daha çok harekete sevketti. Halkın içinde mukavemet ruhunu körükleyen ve din duygularını ayakta tutan din adamlarından pek çok kimse idam edildi. Kurulan askeri mahkemeler, hiçbir sekilde müsamaha göstermiyor, acıma ve yumuşama nedir bilmiyordu. Mustafa Kemal böylelikle bütün planlarını uyguladı. Bu hususta hiç bir vasıtayı elden bırakmadı. İnkilaplarla alay edenleri bile idam ettirmekten çekinmedi. Böylece bir çok suçlu ve suçsuz kimse cezalandırılmış oldu. Halkın iradesini hiçe sayarak inkilapların yerleşmesi için ağır metodları uygulamaktan geri kalmadı.(İrfan Orga-Atatürk)

Sitelerde Paylaş

dün aksam öyle demiyordun ama ne çabuk çark ettin.

bana diyordun ki çabuk kanıtlarını paylaş yok seni atarım diyordun.

Sen linguiksel anlamda safsata yaparak öne çıkacağını ve haklı olacağını düşünüyorsun...Ama çıkamazsın...

Ben senden Atatürk'ün bir diktatör olarak nasıl büyük katliamlara imza attığının belgelerini istedim...Neymiş bu kadar hitlervari katliamlar da dünyanın haberi yokmuş kınamamış ,bir siz biliyorsunuz da gelmiş iddia ediyorsunuz...

Atatürk'e dünya hayran diyorum ....Eğer büyük katliamlara girişmiş olsa tüm dünya gözünde o kadar sevip sayılır arkasından güzellemeler övgüler düzülür müydü...Bre bilinçsiz safsatacı...Hitleri öven bir ülke duydun mu hiç?

Sitelerde Paylaş

Sen linguiksel anlamda safsata yaparak öne çıkacağını ve haklı olacağını düşünüyorsun...Ama çıkamazsın...

Ben senden Atatürk'ün bir diktatör olarak nasıl büyük katliamlara imza attığının belgelerini istedim...Neymiş bu kadar hitlervari katliamlar da dünyanın haberi yokmuş kınamamış ,bir siz biliyorsunuz da gelmiş iddia ediyorsunuz...

Atatürk'e dünya hayran diyorum ....Eğer büyük katliamlara girişmiş olsa tüm dünya gözünde o kadar sevip sayılır arkasından güzellemeler övgüler düzülür müydü...Bre bilinçsiz safsatacı...Hitleri öven bir ülke duydun mu hiç?

sadece sapkayı anlatsak roman olur.

ikincisi diktatör olmak için hitler olmaya gerek yoktur.

muammer kaddafi de bir diktatördü

Sitelerde Paylaş

İrtica ile boğuşmanın istilayı söküp atmaktan daha lâzım ve zor olduğunu belirtmek isteriz. Onun içindir ki, Kurtuluş savaşındaki(10bin) can kaybının 50 kat fazlasını irtica ile savaşta verildiğini hatırlatmak gerekir.(Falih Rıfkı Atay Eski Saat, S. 330)

10 bin ile 50'yi çarp çıkan sonucu gör!!!!

Sitelerde Paylaş

Bakalım kim kimi kesmiş?

Benim asla öyle bir beyanım olmadı ama, bakalım rejim insanlara ne zulümler yapmış?

Bu vesileyle ülkenin huzurunu tehdit eden büyük isyanlar ve karışıklıklar meydana geldi. Nihayet hükûmet sıkıyönetim ilan etti. Ülkenin her yanında fevkalade yetkili mahkemeler (İstiklal Mahkemeleri) kurdu. Bu mahkemeler, isyancıları öncekinden daha çok harekete sevketti. Halkın içinde mukavemet ruhunu körükleyen ve din duygularını ayakta tutan din adamlarından pek çok kimse idam edildi. Kurulan askeri mahkemeler, hiçbir sekilde müsamaha göstermiyor, acıma ve yumuşama nedir bilmiyordu. Mustafa Kemal böylelikle bütün planlarını uyguladı. Bu hususta hiç bir vasıtayı elden bırakmadı. İnkilaplarla alay edenleri bile idam ettirmekten çekinmedi. Böylece bir çok suçlu ve suçsuz kimse cezalandırılmış oldu. Halkın iradesini hiçe sayarak inkilapların yerleşmesi için ağır metodları uygulamaktan geri kalmadı.(İrfan Orga-Atatürk)

Hiç okumadım bile yazdıklarını..

Devrim yapıyor adam ..Amacı yobazlığı defetmek olan adamın yobazların ve gericilerin nabzına göre şerbet vermesinin lazım geldiğinerede duyulmuş...

Halkın iradesi mi kalmış veya bırakılmış ki tutup o beyni sünger yapılmış halka iradesi sorulacak?...Zaten ülkeyi o hale getirenler onlar...Bu nasıl bir çelişki seninkisi...Zaten iş o zamanlar demokrasiye bırakılsa biz şu an çoktan şeriatla yönetiliyorduk..O zaman ne gerek vardı zaten Atatürk'e de devrime de inkılaplara da...

Duygu sömürüsü yapmadan önce dünyayı ve tarihi oku biraz..

Sitelerde Paylaş

Devrim yapıyor adam ..Amacı yobazlığı defetmek olan adamın yobazların ve gericilerin nabzına göre şerbet vermesinin lazım geldiğinerede duyulmuş...

Halkın iradesi mi kalmış veya bırakılmış ki tutup o beyni sünger yapılmış halka iradesi sorulacak?...Zaten ülkeyi o hale getirenler onlar...Bu nasıl bir çelişki seninkisi...Zaten iş o zamanlar demokrasiye bırakılsa biz şu an çoktan şeriatla yönetiliyorduk..O zaman ne gerek vardı zaten Atatürk'e de devrime de inkılaplara da...

placebo devrim adı altında sizi assak kessek doğru yapmış olurmuyuz.

Sitelerde Paylaş

Nutuk kitabını okumanı öneririm, özellikle meclisin açılmasında yaşananları, orada gericilere nasıl nabza göre şerbet verildiğini birinci ağızdan okuyabilirsin.

Sitelerde Paylaş

Nutuk kitabını okumanı öneririm, özellikle meclisin açılmasında yaşananları, orada gericilere nasıl nabza göre şerbet verildiğini birinci ağızdan okuyabilirsin.

Sen bana sordunmuda yazımı imza yapıyorsun, liboş, insanlık düşmanı,işbirlikçi vatan haini? tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen bana sordunmuda yazımı imza yapıyorsun, liboş, insanlık düşmanı,işbirlikçi vatan haini?

Komik bir yazı yazmışsın bende onu aldım imzama koydum, hatta önceki iletilerime bakarsan koyacağımı söyledim. :) :)

İşbirlikçii anladık da, niçin insanlık düşmanı oluyormuşsun, git gide daha fazla imzalık ileti vermeye başlıyorsun. Dikkat et derim

tarihinde amerikalı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...