Jump to content

Nazi kılıklı iktidar Türkiye'yi eski günlere döndürüyor

Recommended Posts

Atatürk heykelleri önünde ki saygi duruslarina ne diyorsunuz ya da bayrak denen bezlerin...

Ne o kedi, sen bu ülkeyi bölmek isteyenlerden değilmiydin hıı? Diyelimki bölündü bu ülke, o çok istediğin toprakların aşiret sistemiyle yönetileceği ve nasıl bir bayrağıda olacağı % kesindir senin kafanda, gelmiş önünde saygı duruşu ve bayrak denen bez diyor iğrenç, senin gibi sinsice köşede bekleyen etliye sütlüye karışmayan tam fırsatını bulduğunda laf ettiğini sanıp asıl amacını ifşa eden pisliklerdende gına geldi artık.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Atatürk bir devrimciydi...Vatan hainlerine , emperyalistlere karşı savaştı..Yobazların isteklerine aldırış etmemeliydi ve etmedi..Yavaş ve en yumuşak üslupla geçiş yaptırdı şu kısacık ömründe..Herkes o kadar becerikli davranamaz eline yüzüne bulaştırır. Hırslanırsa büyük katliamlara girişebilirdi..Bunu yapmadı...Atatürk son derece insancıl ve sevilen birisiydi...Hala daha ona rakip bir dünya lideri daha çıkmadı yeryüzünde...

Kısacık bir yaşam ve seneler senesi gerçekleştirilmesi çok zor olanın gerçekleştirilmesi..

Büyük başarı..

Harika bir kişiliktir Atatürk ,bir dehadır...

Herkese hakkını teslim etmek lazım ..

evet, dersim ve i.m. de bunun en büyük kanıtlarıdır :D

Sitelerde Paylaş

Ne o kedi, sen bu ülkeyi bölmek isteyenlerden değilmiydin hıı? Diyelimki bölündü bu ülke, o çok istediğin toprakların aşiret sistemiyle yönetileceği ve nasıl bir bayrağıda olacağı % kesindir senin kafanda, gelmiş önünde saygı duruşu ve bayrak denen bez diyor iğrenç, senin gibi sinsice köşede bekleyen etliye sütlüye karışmayan tam fırsatını bulduğunda laf ettiğini sanıp asıl amacını ifşa eden pisliklerdende gına geldi artık.

Türkiye asiret sistemiyle yönetiliyor,dün kemalist asiretler simdi de yobaz atesitler.90 yildir Türkiye de yasayan halklara kan kusturdular.90 yildir hicbir sorun cözülmemis üstüne yeni sorunlar eklenmistir...
Sitelerde Paylaş

Türkiye asiret sistemiyle yönetiliyor,dün kemalist asiretler simdi de yobaz atesitler.90 yildir Türkiye de yasayan halklara kan kusturdular.90 yildir hicbir sorun cözülmemis üstüne yeni sorunlar eklenmistir...

Lafımı iyi oku........orda bahsettiğim iğrenç kişilik varya işte o sensin karacat,........ neden o aşiret varlığını devam ettiriyor acaba buna samimi cevap ver eğer milliyetçi bir ırkçı değilsen.
Sitelerde Paylaş

namaz da topluca domalmak ne kadar sacma, arabistan çöllerinde topluca yapılan sapıklıklar, pis pis sakal uzatma, say say bitmez sizin sapıklık dolu dininiz..

awvv2c.jpg

Hadi allahi anladim, herseye hikmetli bir tanri uydurdun, ona secde ediyorsun.

Bunlar hitlere secde eden muslumanlar. Islamin fasizme domalisi. Bu din, tarihin gormus gecirmis en acimasiz diktatorlugune karsi iste boyle secde ediyor. Insanlari katletmeden once allahinin rizasini iste boyle aliyor. Yaptigi butun rezilliklerden bir secde ile elini yikiyor, ak pak cikiyor.

Gercek tehlike iste budur. Yapacagi soykirimdan allah rizasi ile el yikayabilen insan surusunden daha buyuk bir tehlike goremiyorum ben bu yeryuzunde.

Sitelerde Paylaş

Gerçekleri açıklamak ne zamandan beri trollük oldu, inanmıyorsan, Cumhuriyet gazetesinin yetkililerine söyleyebilirsin.

Al sana Hitlerin Atatürk'ün ölümü üzerine yazdığı taziye mesajı

"Ekselansları TBMM başkanına, tüm Türk halkına kendim ve Alman halkı adına Atatürk'ün vefatından ötürü derin üzüntülerimi iletirim. Kendisiyle birlikte büyük bir asker ve mükemmel bir devlet adamı ve tarihî bir kişiliği kaybettik. Kendisi yeni Türkiye "Reich"ının kurulmasına damgasını vurmuştur. Türkiye'nin varlığı nesiller boyu yaşayacaktır."

Sen nazi kafalı mısın ki adamın dediğini dikkate aldın amerikalı ,iç işlerimize karışma git amerikan seçimleriyle uğraş.

:ph34r:

Üstelik yazıyı iyi oku ,akp bir şekilde insanları alevi sünni diye ayrıştıran sapkın zihniyetli bir parti ve elbette yobazlara cesaret veriyor dedikleri ettikleri ,organize ettiler ne demek yahu.

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hitler atatürke hayrandı ve hayranlığının en büyük sebebi kafa yapılarının aynı olmasıydı.

yani ikiside despot bir rejimin başındaki tek partinin değişmez lideriydiler.

tıpki mussolini gibi.

hitlerin bir sözü var bununla ilgili onu yazmama gerek yok zaten.

Sizin tamamen arap ırkçılığı ve sapıklığı üzerine kurulu sapık müslümanlık dışı sünni inancınız hepsini sollar rezillikte ,hiç boşa ötme.

İngilizsever seni..

Ulan bu ingiliz ve amerikan kıçında ne var acaba :))

Sitelerde Paylaş

Sen sordugum su heykel sorusuna cevap ver önce,sevgiler :unsure:

Bırak heykeli meykeli şimdi........ noldu?..... gerçek yüzünün çıkmasındanmı korktun?, birde imzama bak diyor bana, ondan sonra heykel sorusuna cevap istiyor,.... sen % pkk sempatizanı bir bölücüsün madem imzama bak diyorsun, adam gibi cevap ver sen nesin? burda arada bir iki kelime yazıp çekiliyorsun tartışmalardan, işte bu senin etliye sütlüye karışmayıp, fırsatını bulduğunda gerçek yüzünü ifşa eden bir yüzsüz olduğunun kanıtı, iletilerini herkes görüyor biliyor bu forumda
Sitelerde Paylaş

tüm dünya tayyibe de hayran, en azından öyle söylüyorlar.

amerikadan tut arablara kadar her taraftan övgü yağıyor akp ye,

bu onun doğru olduğunu mu gösterir

O zaman onların ekmeğine yağ sürme, en azından iktidardan onları atana kadar işbirliği yap vatanseverlerle ,yemedi mi?

Sitelerde Paylaş

Yahu saçmalama ...AKP 'yi öven kim? Emperyalist gücü elinde tutanların adamı o..

Atatürk "ya bağımsızlık ya ölüm "diyen bir liderdi..Bu adam bağımsız olursak ölürüz ,ayakta kalamayız diyen bir adam..

İki metro yapan ,ılımlı islamcı, belediyeci oldu lider :D..

AKP iktidardan indiğinde gerçekler o zaman söylenecek asıl....Bak Atatürk öldüğünde arkasından anılış tarzına,bir de yaşarsan eğer ve izlersen AKP den sonra ki haberlere bakarsın...Taraflı medyamız nasıl çark edecek ve diğer ülkeler hakkında neler söyleyecekler...

Öyle deme şekerim ,metro yol su falan bu devirde çok önemli , amerikadan ya da deprem vergisi diye halkı söğüşleyip aldıkları paralarla ,bize köprü çeşme park metro yapıyolar kız...

Yapmaları gerekeni lütuf gibi gösteren fenerci soyguncular işte , başka ülkelerde yüzyıl önce yapılan icraatlarla hava atmak ne kolay

Sitelerde Paylaş

Bırak heykeli meykeli şimdi........ noldu?..... gerçek yüzünün çıkmasındanmı korktun?, birde imzama bak diyor bana, ondan sonra heykel sorusuna cevap istiyor,.... sen % pkk sempatizanı bir bölücüsün madem imzama bak diyorsun, adam gibi cevap ver sen nesin? burda arada bir iki kelime yazıp çekiliyorsun tartışmalardan, işte bu senin etliye sütlüye karışmayıp, fırsatını bulduğunda gerçek yüzünü ifşa eden bir yüzsüz olduğunun kanıtı, iletilerini herkes görüyor biliyor bu forumda

Soruma cevap ver,neden heykellerin karsisinda put gibi duruyorsunuz...
Sitelerde Paylaş

bu gidişle tayyip atatürkün ne halt olduğunu ortaya çıkarır ve gerçek atatürk kendisi olur. farkındaysan bu topraklarda hiçbir zaman olmadığı kadar atan tartışılıyor.

ve bu gidişle dayanması çok zor, çünkü nereye elini atsan bir şey çıkıyor 23-38 döneminde.tabi işin arakasında devlette var.

bir ikincisi o avrupa ve amerika daki gazeteler de yavaş yavaş atana diktatör demeye başladı.

zaten o zaman bile diyorlardı diktatör diye, atan yaşarken.

yandaş medya atatürktede ortaya çıkıyor yani.

İskandar , sen karar ver ,istemem yan cebime yapma ,tayyipi sevmem ama savunurum ,ne dürüstçe..

Sizin gibi arabik sünnilerin ne halt olduğunu , akpliler muhtemel bir savaşa engel olamayınca anlayacak bu halk

Neden Türk lafına uyuzsun arkadaş? Çünkü ya arap ırkçısı sünnisin ve bu rezillik genlerine işlemiş bu yüzden vatan hainisin ,ya da kendini türk olarak görmeyen etnikçisin.

Olayınız artık sünni şeriat değil tamamen türk varlığını hedef aldınız.

Sitelerde Paylaş

"Bir Fransız gazeteci, Turkiye’nin bir sarhoş (M. Kemal), bir sağır (Ismet Inonu) ve uc yuz sağır-dilsiz

tarafından yonetildiğini yazmıştı. M. Kemal, "Yanlış´ diye cevap verdi, ‘Turkiye’yi yalnız bir tek sarhoş (M.

Kemal) idare eder."

( L. Kinross, Ataturk, sayfa 309.)

Adam bildiğin; meclis yok diyor, parti yok diyor, ismet bile yok diyor.Hepsinin canı cehenneme, bu ülkeyi ben yönetiyorum diyor, ben.

Yahu sen demokrat mısın ki utanmadan Atatürkün diktatörlüğünü diline doladın ? Adam islam cumhuriyeti kursa tapardınız adama ,ne de olsa allahtan başka her şeyhe inanan müşriklersiniz

Sitelerde Paylaş

Komik bir yazı yazmışsın bende onu aldım imzama koydum, hatta önceki iletilerime bakarsan koyacağımı söyledim. :) :)

İşbirlikçii anladık da, niçin insanlık düşmanı oluyormuşsun, git gide daha fazla imzalık ileti vermeye başlıyorsun. Dikkat et derim

kemalist olan devrim der, objektif olan diktatör der,

kaç gazete kapatmış akp yaz bakalım

Demagoji yapma ,Atatürkçülerin çoğu onun tek adamlığını kabul eder olacaksa onun gibi anti emperyalist vatansever tek adam olsun..........

Sitelerde Paylaş

Soruma cevap ver,neden heykellerin karsisinda put gibi duruyorsunuz...

Anma ve saygı,beni insan olarak, erkeklerle eşit olduğum ve bunu bana verdiği için kusura bakmada saygımı bir borç bileyim,medeniyet getirmiş takılıp kaldığınız şeylere bakın bölücüler, birgün Atatürk ´ün devrimleri tamamen ilerletilirse Atatürk şimdikinden daha çok saygı duyulan bir insan olur ve artık o bu topraklarda medeniyetin ilk ayağını atan, ona görede medeni bir şekilde yad edilen bir kişilik olur Türkiye ´de bundanda emin olabilirsin......sen cevabını ver sordularımın, eğer sinsi bir bölücü kürt milliyetçisi değilsen.
Sitelerde Paylaş

awvv2c.jpg

Hadi allahi anladim, herseye hikmetli bir tanri uydurdun, ona secde ediyorsun.

Bunlar hitlere secde eden muslumanlar. Islamin fasizme domalisi. Bu din, tarihin gormus gecirmis en acimasiz diktatorlugune karsi iste boyle secde ediyor. Insanlari katletmeden once allahinin rizasini iste boyle aliyor. Yaptigi butun rezilliklerden bir secde ile elini yikiyor, ak pak cikiyor.

Gercek tehlike iste budur. Yapacagi soykirimdan allah rizasi ile el yikayabilen insan surusunden daha buyuk bir tehlike goremiyorum ben bu yeryuzunde.

Son cümle müthişti................Üstelik elin mollaları vatanseverdir ,bizim hainler hem potansiyel katil hem türk düşmanı.

Sitelerde Paylaş

Çok enteresan..

Başlık tamamen AKP'nin ve Tayyip'in alevi-sünni ayrımcılığını körüklemesi ve ezici çoğunluğu sünni olan halkı alevilere karşı meydanlarda da açık açık kışkırtmasıyla başlayan süreci gözleri önüne sermek için açılmış. Çok tehlikeli, sonu kesin olarak kan ve katliamlara giden bir sürece gidiyoruz.

Fakat nasıl olmuşsa bir şeriatçı, bir Kürtçü ve Türk tipi liberal takılan bir troll konuyu olduğu gibi değiştirip Atatürk'ü tartışmaya getirmiş, sayfalar boyu sadece Atatürk tartışılmış. Diktatördü değildi, öyle değildi böyleydi vs vs...

Daha da kötüsü, başlığı açan kişi herkesten çok yazmış ve oturup bu sapkınlara Atatürk anlatmış güya...

Konu neymiş, nereye gelmiş..

Peki bu basit oyuna her defa nasıl geliyoruz? Göz göre göre sizi yönlendiriyor ve kendi istedikleri alanda çevirip duruyorlar...

Yıllardır olan bir şey bu. Karşı saldırıya, sizin hassas olduğunuzu düşündükleri yerden giriyor, kendilerine göre damardan çalışıyorlar. Görülen o ki başarıyorlar da.

Yıllardır öğrenmemiz gerek şey, bu sapkın gericilerce, bu rezil ırkçılarla iktidar beslemesi satılık liberallerle Atatürk'ü, cumhuriyet tarihini ve o dönem olan biteni anlatamayacak olduğumuzudur. Onların bu basit tuzaklarına düşmek sadece bizim aptallığımız. Her türlü şeyi sayfalar boyu yazar çizer, ondan sonra da "Ama siz eleştiriye bile tahammül edemiyorsunuz" der çıkarlar.

Bu insanlara Atatürk'ü anlatmak en büyük hatadır. Onların amacı Atatürk'ü tartışmak değil, sizin odaklanmak istediğiniz konuyu dağıtmak ve yönlendirdikleri alanda debelenmenizi sağlayarak olan bitenin üstünü örtmektir.

Umarım bunu görür, bu insanlık zararlılarını beslemekten vazgeçer, gerçekten konuşulması gerekenleri konuşmamızın önüne geçmelerine izin vermeyiz.

Bu arada mayonez (amerikalı) 584930685748320209858. kez atılacak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...