Jump to content

Nazi kılıklı iktidar Türkiye'yi eski günlere döndürüyor

Recommended Posts

Çok enteresan..

Başlık tamamen AKP'nin ve Tayyip'in alevi-sünni ayrımcılığını körüklemesi ve ezici çoğunluğu sünni olan halkı alevilere karşı meydanlarda da açık açık kışkırtmasıyla başlayan süreci gözleri önüne sermek için açılmış. Çok tehlikeli, sonu kesin olarak kan ve katliamlara giden bir sürece gidiyoruz.

Fakat nasıl olmuşsa bir şeriatçı, bir Kürtçü ve Türk tipi liberal takılan bir troll konuyu olduğu gibi değiştirip Atatürk'ü tartışmaya getirmiş, sayfalar boyu sadece Atatürk tartışılmış. Diktatördü değildi, öyle değildi böyleydi vs vs...

Daha da kötüsü, başlığı açan kişi herkesten çok yazmış ve oturup bu sapkınlara Atatürk anlatmış güya...

Konu neymiş, nereye gelmiş..

Peki bu basit oyuna her defa nasıl geliyoruz? Göz göre göre sizi yönlendiriyor ve kendi istedikleri alanda çevirip duruyorlar...

Yıllardır olan bir şey bu. Karşı saldırıya, sizin hassas olduğunuzu düşündükleri yerden giriyor, kendilerine göre damardan çalışıyorlar. Görülen o ki başarıyorlar da.

Yıllardır öğrenmemiz gerek şey, bu sapkın gericilerce, bu rezil ırkçılarla iktidar beslemesi satılık liberallerle Atatürk'ü, cumhuriyet tarihini ve o dönem olan biteni anlatamayacak olduğumuzudur. Onların bu basit tuzaklarına düşmek sadece bizim aptallığımız. Her türlü şeyi sayfalar boyu yazar çizer, ondan sonra da "Ama siz eleştiriye bile tahammül edemiyorsunuz" der çıkarlar.

Bu insanlara Atatürk'ü anlatmak en büyük hatadır. Onların amacı Atatürk'ü tartışmak değil, sizin odaklanmak istediğiniz konuyu dağıtmak ve yönlendirdikleri alanda debelenmenizi sağlayarak olan bitenin üstünü örtmektir.

Umarım bunu görür, bu insanlık zararlılarını beslemekten vazgeçer, gerçekten konuşulması gerekenleri konuşmamızın önüne geçmelerine izin vermeyiz.

Bu arada mayonez (amerikalı) 584930685748320209858. kez atılacak.

Evet bu yazı burda yapılmak istenenin çok güzel özeti olmuş, herkes ders çıkarsın forumdaşlar olarak bende dahil.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 138
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fakat nasıl olmuşsa bir şeriatçı, bir Kürtçü ve Türk tipi liberal takılan bir troll konuyu olduğu gibi değiştirip Atatürk'ü tartışmaya getirmiş, sayfalar boyu sadece Atatürk tartışılmış.

..

Peki bu basit oyuna her defa nasıl geliyoruz? Göz göre göre sizi yönlendiriyor ve kendi istedikleri alanda çevirip duruyorlar...

Evet IFG doğru tespit. Bu imansızlar hep gelip imanlıların kalbine fitne tohumları yerleştirmeye çalışıyor. Kafa bulandırmaya çalışıyorlar. Bence Atatürkçü imanımızı muhafaza etmenin en iyi yolu bu tarz kimselere hiç konuşma imkanı dahi tanımamak. İslam bu şekilde yüzlerce yıl ayakta durdu. Atatürkçülük de allahın izniyle durur.

Sitelerde Paylaş

Anadoluda saf Türk yok. İnanmıyorsan aynaya bak. Hepimiz meleziz.

Kürtler saf değil miydi ,kaldı ki sen kendi adına konuş ,ben horasan yörüğüyüm ,soyum sopum osmanlıdan daha saftır .Ama belki yunan ermeni bir büyükbabam da vardır kim bilir ,ben hiç gocunmam ,çünkü bu ülkedeki herkes aynıdır.....

Sitelerde Paylaş

Evet IFG doğru tespit. Bu imansızlar hep gelip imanlıların kalbine fitne tohumları yerleştirmeye çalışıyor. Kafa bulandırmaya çalışıyorlar. Bence Atatürkçü imanımızı muhafaza etmenin en iyi yolu bu tarz kimselere hiç konuşma imkanı dahi tanımamak. İslam bu şekilde yüzlerce yıl ayakta durdu. Atatürkçülük de allahın izniyle durur.

Kılıfını zorlama istersen.

Ben hiç oturup da sana Atatürk falan anlatacak değilim, hiçbirinizle onu tartışmam. Bunu iki yıl öğrendim, o nedenle hakettiğiniz yanıtları verip verip geçiyorum.

Biraz önce bir başlıkta "hassasiyetten ve kutsallardan" bahsedip onlara saldırmakla suçlamıştın bizi? Ne oldu şimdi benim Kürtçülük konusunda hassas ve kutsalcı arkadaşım?

Kimsenin kafasını bulandırmayı başaramıyorsunuz, bol bol boş konuşup konuları sabote ediyorsunuz. Kimsenin sizin düşüncelerinize zerre kadar saygı duymadığını ve hatta iğrendiğini göremiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Hitler'in soykırım planları yaparken yakınlarına "bugün kim Ermenileri hatırlıyor ki" diye bir laf ettiğini de duymuş muydun?

Hitlerin ağzından yalan söylemek derler buna.

Hitleri kullanarak yalan söylemek çok kolay.

Bunu Hitler'in söylediğini kanıtlayacaksın önce..

Bu bir dedikodu.. Senin gibi liboşların polemiğinde yer alan bir dedikodu.

Sitelerde Paylaş

Çok enteresan..

Başlık tamamen AKP'nin ve Tayyip'in alevi-sünni ayrımcılığını körüklemesi ve ezici çoğunluğu sünni olan halkı alevilere karşı meydanlarda da açık açık kışkırtmasıyla başlayan süreci gözleri önüne sermek için açılmış. Çok tehlikeli, sonu kesin olarak kan ve katliamlara giden bir sürece gidiyoruz.

Fakat nasıl olmuşsa bir şeriatçı, bir Kürtçü ve Türk tipi liberal takılan bir troll konuyu olduğu gibi değiştirip Atatürk'ü tartışmaya getirmiş, sayfalar boyu sadece Atatürk tartışılmış. Diktatördü değildi, öyle değildi böyleydi vs vs...

Daha da kötüsü, başlığı açan kişi herkesten çok yazmış ve oturup bu sapkınlara Atatürk anlatmış güya...

Yıllardır olan bir şey bu. Karşı saldırıya, sizin hassas olduğunuzu düşündükleri yerden giriyor, kendilerine göre damardan çalışıyorlar. Görülen o ki başarıyorlar da.

Yıllardır öğrenmemiz gerek şey, bu sapkın gericilerce, bu rezil ırkçılarla iktidar beslemesi satılık liberallerle Atatürk'ü, cumhuriyet tarihini ve o dönem olan biteni anlatamayacak olduğumuzudur. Onların bu basit tuzaklarına düşmek sadece bizim aptallığımız. Her türlü şeyi sayfalar boyu yazar çizer, ondan sonra da "Ama siz eleştiriye bile tahammül edemiyorsunuz" der çıkarlar.

Bu insanlara Atatürk'ü anlatmak en büyük hatadır. Onların amacı Atatürk'ü tartışmak değil, sizin odaklanmak istediğiniz konuyu dağıtmak ve yönlendirdikleri alanda debelenmenizi sağlayarak olan bitenin üstünü örtmektir.

Umarım bunu görür, bu insanlık zararlılarını beslemekten vazgeçer, gerçekten konuşulması gerekenleri konuşmamızın önüne geçmelerine izin vermeyiz.

Haklısın feel , konu tayyiplerden Atatürke geldi .Bu arada mayonez olduğundna emindim ,önceki nikinde inançlıydı sözde ,birasını içip içip göbek yaparsa ,kendisini evleneceği kadına saklamasının anlamı kalmıyacak

Sitelerde Paylaş

Çok enteresan..

+1

İşte budur.

Artık bu tuzaklara düşmeyin arkadaşlar.

Onların dümen suyuna girmeyin.

Bir saniyeliğine de olsa ardniyetliliklerini, amaçlarının üzüm yemek değil, bağcı dövmek olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

İlle de bir şey mi yazacaksınız; siz de derhal onların hassasiyetlerine yüklenin.

İç yüzlerini anlatın mesela.

Bunların beslendiği kaynakları bulun ve ifşa edin.

Yapıştırın suratlarına.

Demokrasi memokrasi bunların umurunda bile değil.

Bir şeriatçıdan demokrasi savunmasını bekleyebilir misiniz mesela?

Peki ya gözü dönmüş bir bölücüden, bir Kürt faşistinden birlikte yaşamayı.

Birisi din yoluyla insanları böler, diğeri de etnik ırkçılık yaparak.

Ülkemizin şu anda bu nifakla baş başa olduğu gayet açık değil mi?

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

IFeel, dün gece sen onun diktatör başlığını kilitleyip tavanarasına gönderdiğin için alan bulamayıp burada devam etti...Hani bize belge falan getirecekti ya..

Bu başlıkta olan bu..Adam kurtlarını bu başlığa taşıdı ve belge dediği paçavraları sıraladı güya...

Sitelerde Paylaş

IFeel, dün gece sen onun diktatör başlığını kilitleyip tavanarasına gönderdiğin için alan bulamayıp burada devam etti...Hani bize belge falan getirecekti ya..

Bu başlıkta olan bu..Adam kurtlarını bu başlığa taşıdı ve belge dediği paçavraları sıraladı güya...

belge getirmemize bile gerek kalmadı ki. iki üç tane ben getirdim, bi o kadar da amerikalı getirdi, herkes sus pus oldu zaten.

ondan sonra millet kıvırmaya başladı.yok atatürk diktatör olsa ne yazar, yok Hz Muhammed de diktatör, yok hitlerin müslüman askerleri zart zurt..

ya da atatürk olmasaydı........................olmazdı, türünden zırvalar.

tarihinde ebu darwin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

belge getirmemize bile gerek kalmadı ki. iki üç tane ben getirdim, bi o kadar da amerikalı getirdi, herkes sus pus oldu zaten.

ondan sonra millet kıvırmaya başladı.yok atatürk diktatör olsa ne yazar, yok Hz Muhammed de diktatör, yok hitlerin müslüman askerleri zart zurt..

Kim suspus oldu ?? Sende hipermetrop sorunu var sanırım iyi okuyamıyorsun kız yazılanları.Atatürk diktatör olmak zorunda olan bir liderdi.Ama daha beter olmalıydı ,olamadı..

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Orayı doldurayım bari :) evet babam belki olmazdı, olsaydıda şimdi ben, nasıl bir geri kalmışlığın içinde, insanı bırakın, kadınıda bırakın, anca bir tarla olurdum, Atatürk dini yok edemeyeceğini biliyordu,ama dinin tekerine çomak soktu, kıytırık yazılarla diktatör yapmaya çalışıyorsunuz, yediremiyorsunuz içinize onun diktatör olmamasını, çatlayın patlayın osmanlı artıkları sizi. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet, gördüm arkadaşım. Şeriatçılar, Kürtçüler ve besleme liberaller el birliğiyle Atatürk'e getirmişler konuyu.

Bu şeriatçı kendi başlığını kendisi sabote etmişti, şimdi burayı etmişler el birliğiyle ama olan bu çok önemli konuya olmuş.

Geçmiş olsun diyelim.. Başka ne diyebiliriz...

Sitelerde Paylaş

Ben artık bu tür başlıklara yazmyacağım, sinir hastası olcağım sonunda, bu nedir yaa, bir kişi iki kişi de değil bu troller, sanki anlaşmalılar gibi hep bir ağızdan bando çalıyorlar resmen, geberin ölün bu nefret ettiğiniz medeniyetin içinde emi.

Ağzı köpüren liboşları ve şeriatçı ayak takımını rapor ediniz ki görelim ve forumdan atalım...

Mesela ağzından köpük sıçratıp etrafı kirleten Ebu Darwin nikli şahıs, bir katılımcımızın raporlamasından sonra atılmıştır..

Sizler de forumun birer moderatörü sayılırsınız. Pislikleri temizlememizde bize yardımcı olmanız gerekir...

Unutmayın ki bu pislikler tarihin her dönemi bu memlekette mevcuttular. Bunlarla hep birlikte yılmadan mücadele edeceğiz, yılgınlık ve küsmek yok...

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Hitler ve diğer diktatörlerle ilgili biraz araştırma yaptım da Lenin, Stalin gibi, hepsinin ortak özelliği fakir aile çocukları olmalarıymış. Yani bunlardaki narsistliği fakirliğe dayandırıp, bütün fakirle aynıdır gibi bir anlam çıkarmak istemiyorum ama o kadar belli ki aslında amaçları girdikleri ülkeleri sömürmek; çünkü fakirlikten kıtlıktan gelmişler. Sömürüyü de çeşitli bahaneler adı altında yapıyorlar, işte üstün ırk bilmem ne. Hayır üstün ırkla alakası yok çocukken yaşadıklarının intikamını alıyorlar resmen. Tabi bütün fakir çocukları böyledir diye bir anlam çıkartmayın lütfen ben sadece okuduğum araştırmayı söylüyorum. Fakirlik insanı bu kadar dengesizleştirecekse kimse fakir olmasın isteriz.

Sitelerde Paylaş

Hakikaten bu iktidarla alevi, ateist, bilimum İslam inancından, sunni inançtan ayrılan kim varsa, hepsi dışlanmaya başladı.

Tam bir rezalet durum.

Millete para dağıtarak oyları topluyor bu halk da birşey görmemiş gibi atlıyor. Kocası ölen kadınlara da maaş bağlamışlar, 200 tl için millet kuyruğa girmiş. Yani çevremden biliyorum kadınlar zaten erkekleri değil sadece onların paralarını seviyorlar, şimdi oturur 200 tl için kocalarının ölmelerini beklerler. Aslında iğrençlik bu halkta şimdi 200 tl için onlara oy verecekler.

Sitelerde Paylaş

Ağzı köpüren liboşları ve şeriatçı ayak takımını rapor ediniz ki görelim ve forumdan atalım...

Mesela ağzından köpük sıçratıp etrafı kirleten Ebu Darwin nikli şahıs, bir katılımcımızın raporlamasından sonra atılmıştır..

Sizler de forumun birer moderatörü sayılırsınız. Pislikleri temizlememizde bize yardımcı olmanız gerekir...

Unutmayın ki bu pislikler tarihin her dönemi bu memlekette mevcuttular. Bunlarla hep birlikte yılmadan mücadele edeceğiz, yılgınlık ve küsmek yok...

Evet haklısınız,ekmeklerine yağ sürmemek için dirayetli, mücadeleci olmak gerekiyor bu asalak vatan hainlarinin karşısında.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...