Jump to content

Beşiktaş-Galatasaray Maçı

Recommended Posts

Bence bu başlık tavanaralık..........sadece butbol başlığı olsaydı herdaim kalıcı olurdu ve her futbol karşılaşması o başlıkta tartışılırdı.......yinede bir öneri benimki, zaten sevmem futbolu....ee niye öneri getiriyorsun o zaman diye sorana........bilmiyorum önerim mantıklı :D

Sitelerde Paylaş

Penaltı penaltı değildi. Son anda maçı bu sayede kurtardık. Ama takımım yalandan penaltı kazandığı için kendimi çok da kötü hissetmiyorum çünkü maçta hilekarlıklar havada uçuştu. Beşiktaşlıların dakikalarca yatarak zaman geçirmesi (hele o Batuhan 5 dakika yattı dışarı çıkarılır çıkarılmaz ayağa fırladı yüzsüzce) var ki ha kendini yere atarak avantaj sağlamışsın ha numara yapıp zamandan çalarak.

Onun dışında GS'nin verilmeyen bir penaltısı vardı zaten (Hilbertin koluyla ötelediği şut)

Sitelerde Paylaş

Bi daha bjk maçlarında gözüm batuhan da resmen komedi adam.

İlk yarı net 3+ 0 gs kapatırdı devreyi ama atamayana atarlar keşke bjk 5-2 falan yapsaydı da akıllansa idi gs. Yarın öbür gün şampiyonlar liginde atarlar bi 5 tane rezil oluruz. o kadar da favori görülüyoruz

Ayrıca maçta sen neden melo yu alırsın hamit varken. Hamir küsmesin kızmasın diye meloyu kesti. Olmuyor diye hamiti de kesti ve orta saha sadece acemi bi emre çolağa kaldı ve 2. yarı resmen ezdi bizi bjk. Attığımız golde penaltı değildi

Sitelerde Paylaş

Katılıyorum. Bu klasik Fatih Terim futbolu. Yanlış anlaşılmasın Terim Galatasarayın başına gelmiş en iyi şeydir. Oynattığı futbol inişli çıkışlı oluyor. Altın devirde bile, hatırlayın, arada 4-5 yediğimiz olurdu (Chelsea maçı vardı). Kendisi futbolculuğunda defans olmasına rağmen teknik direktör olarak hiç iyi defans yaptıramıyor. Lucescu zamanında GS çok farklıydı mesela. Daha az atak ama kontrollü oynayıp çeyrek finale kadar çıkmıştı (ofsayt golüyle elenmişti).

Ama Fatih Terimli bu dönemden çok ümitliyim. Şu anda herşey bence çok iyi. Bu tür maçlar klasik Fatih Terim takımı olduğu için arada olur. Bunun sebebi ise rakibi çözmekle uğraşmak yerine kendi oyununu ona kabul ettirmeye çalışıyor ama bazen tutmuyor. Ben bu tarzı yine de seviyorum çünkü uzun vadede çok daha sağlıklı. Eski başarıların bile geçilebileceğini umuyorum, mutlaka bu sene değil ama önümüzdeki 3-4 senede..

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...