Jump to content

İşte Muhammed Ümmeti

Recommended Posts

valla benim hic bir zaman bir dinim olmadi, musluman ulkede dogduk, islami yapistirdilar nufus cuzdanina, okula gittik din dersi, yikamaya calistilar beynimizi fakat degisen birsey olmadi elhamdurillah ariyoruz hala gercegi :)

bu kadar seyin evrim buyuk patlama falan filan tesadufen olmadigina, hepsinin bir bilgisayar programi benzeri birsey olduguna inaniyorum. tabikide bir programliyan var :p yaptiginiz is benimkinin aynisi olsaydi benim dusunceme cok yaklasirdiniz gibi geliyor.

İşini öğrenseydik belki yaklaşırdık :)

Programcıysan önceden uyarayım, çok programcı gördü forum

Sitelerde Paylaş
  • İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

televizyonda izledigim bir darwin belgeseli ardindan gelen web aramalari, youtube derken kendimi burda konulari okurken buldum. forumu okurken basliklarin cogunlugunun muhammed kuran uzerine oldugunu iceriklerine baktigimdada bir cogunun asagilama yalanlama hakaret icerdigini gordum.

iki kelime yazayim dedim gizli musluman oldum. yani bes kelime daha yazarsam sanirsam elhamdurillah muslumanim diye cikcam forumdan.

anlamsiz bir dusmanlik icinde insanliga sifir hizmette bulunuyorsunuz.

Ne bekliyordun ki? Müslüman bir ülkede yaşıyoruz, tabii ki en başta müslümanlığı, Kuran'ı ve Muhammed'i eleştireceğiz, hristiyanlığı, yahudiliği veya diğer dinleri eleştirsek, ki yeri geldiğinde onları da eleştiririz, kim ilgilenir, kim bakar?

O senin çoğunun yalanlama, aşağılama veya hakaret olarak gördüğüm dediğin şeyler sana öyle geliyor, bir müslümana hep öyle gelir zaten, hiç müslümanların yaptığı hakaretleri, söylediği yalanları, aşağılamaları görmez.

Sitelerde Paylaş

Matrix filmi olmasaydı bu tarz bir ileti yazarmıydınız acaba :)

guzel soru. belkide bu sekilde dusunmeyecektim ozaman. belki bilgisayarda oyun oynarken aklima gelecekti. soruyu soyle soralimmi benim 80 yasindaki musluman annneannemin sucu neydi bu dusuncelere sahip olamadi hic?

İşini öğrenseydik belki yaklaşırdık :)

Programcıysan önceden uyarayım, çok programcı gördü forum

bir tane daha gorsun bosver yaw :D serefine arkadasim son birami seni dusunerek icicem :p

Sitelerde Paylaş

guzel soru. belkide bu sekilde dusunmeyecektim ozaman. belki bilgisayarda oyun oynarken aklima gelecekti. soruyu soyle soralimmi benim 80 yasindaki musluman annneannemin sucu neydi bu dusuncelere sahip olamadı hiç?

Çok yanlış düşünüyorsunuz, bundan belki 50 yıl sonra bilim nasıl bir teknoloji bulacak ve bizler için o pek önem arzetmiycek çok yaşlı olduğumuz için, ama o zamanın genç nesilleri bunu alacak ve yaşayacaklar, buna isyan ederseniz eğer zamanı suçlayın, siz bu zamanda dünyaya gelmişsiniz anneanneniz yıllar önce, bumudur sorun yani, eğer yaratıcı varsa diye düşünüyorsanız bunu ona sorun eğer bulursanız tabi. :D tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne bekliyordun ki? Müslüman bir ülkede yaşıyoruz, tabii ki en başta müslümanlığı, Kuran'ı ve Muhammed'i eleştireceğiz, hristiyanlığı, yahudiliği veya diğer dinleri eleştirsek, ki yeri geldiğinde onları da eleştiririz, kim ilgilenir, kim bakar?

O senin çoğunun yalanlama, aşağılama veya hakaret olarak gördüğüm dediğin şeyler sana öyle geliyor, bir müslümana hep öyle gelir zaten, hiç müslümanların yaptığı hakaretleri, söylediği yalanları, aşağılamaları görmez.

gormez olurmuyum canim, onlarda ayri bir dunya :D

kuranda dunya deve kusu yumurtasi gibi yuvarlak, evren genisliyor falan yaziyormus, saf saf okur inanir isen... islam, evrimi buyuk patlamayi evrenin genislemesini cok guzel acikliyor. kafayi kullanip diger kuran yorumlarina bakarsan arastirirsan oyle olmadigini goruyorsun.

ben onlarinda ateistlere neler soyledigini gordum, hepsi yanlis. kimsede tolerans yok cok acaip bir dunya olmus burasi.

Sitelerde Paylaş

Çok yanlış düşünüyorsunuz, bundan belki 50 yıl sonra bilim nasıl bir teknoloji bulacak ve bizler için o pek önem arzetmiycek çok yaşlı olduğumuz için, ama o zamanın genç nesilleri bunu alacak ve yaşayacaklar, buna isyan ederseniz eğer zamanı suçlayın, siz bu zamanda dünyaya gelmişsiniz anneanneniz yıllar önce, bumudur sorun yani, eğer yaratıcı varsa diye düşünüyorsanız bunu ona sorun eğer bulursanız tabi. :D

inancim o ki, biz bazi insanlara gore birazcik daha fazla dusunuyoruz bazi konular hakkinda. umut ediyorum ileride onu bulcaz hep beraber ve sorucaz, arkadas sen ne ayaksin diye :D

iyi geceler ben ufak ufak kacar.

tarihinde aytacaksel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

inancim o ki, biz bazi insanlara gore birazcik daha fazla dusunuyoruz bazi konular hakkinda. umut ediyorum ileride onu bulcaz hep beraber ve sorucaz, arkadas sen ne ayaksin diye :D

iyi geceler ben ufak ufak kacar.

Bak demedi deme sen durmadan bambaşka şeylere isyan edersin ve yaratıcıyı yaratıcıya şikayet etmek için başka bir yaratıcı yaratırsın kafanda, her düşündüğün bilinmeze güçlü bir varlık ( artık nasıl düşünüyorsan kafanda, illa üç dinin tanrısı şeklindede olmayabilir) sıfatı yüklersen eğer kendi kendine yetemezsin ve olan her neyse insanlığa ait , seninde payın olduğu halde işin içinden sıyrılmak için işte o senin varlığını varettiğini ve senden üstün olduğunu düşündüğün şeye pası atıp durursun işin içinden sıyrılmak için........malesef inanç virüsünün yaptırdığı budur insana :) tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

seni anliyorum, bir ateist olarak muslumanligi kucuk gostermek istiyorsun, belkide sen bir ateist degil hiristiyansin, amacin bu forumu kullanarak muslumanliga hakaret etmek, kucuk gostermeye calismak. simdi benim gonderdigim resme bir bakalim isin asli nasilmis. iddaa ediyorum benim resmimde daha fazla musluman goreceksiniz.

Worlds_Muslim_Population.jpg

Haritada müslümanların ülkedeki oranları yüzde ile veriliyor.

Yanlış bir harita.

Koyu renkler %100 müslüman haritaya göre.

Hindistan ne zamandan beri %100 müslüman?

Çinde taş çatlasa 20 milyon müslüman var,

Haritaya bakılırsa 1.3 milyarlık Çin'in %50'si yani 650 milyon'u müslüman.

Benim verdiğim harita daha doğru.

Yazdıklarımda da hata yok.

Yokki demagoji yapıyorsun,

İslam' saldırıyonuz yaaa :( gibi klasik müslüman mağduru rolü oynuyorsun.

Yalan yanlış birşey yazdıysam,

Yanlışımı düzeltir,

Doğrularını yazarsın.

haydi bakalım.

Ayrıca,

İslam'a saldırı yapmıyoruz.

Nefsi Müdafa yapıyoruz.

İslam bize hakaret ediyor, küfür ediyor.

Biz de kendimizi savunuyoruz.

En iyi savunma da saldırıdır.

İslam bize gül verdi de, küfür mü ettik?

Deist görünümlü müslüman?

Utanma müslümanlığından,

Ben de senin gibiydim bir aralar.

Bu filmi daha önceden izlemiştim.

Sonunda kafir oluyorsun.

Sitelerde Paylaş

Amerikan dizileri seyredip, erkek oyunculara aşık olup sonra da gelip şeriat, islam diyen ümmetten bir örnek veriyorsun.

Converse giyip, jipe binip, James "Sawyer" Ford hayali ile amerikan bayrağı yakmaya devam et.

Ayrıca Kate ile zina eden bu sawyer adlı zatın recm edilmesi farzdır.

tarihinde integral tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Amerikan dizileri seyredip, erkek oyunculara aşık olup sonra da gelip şeriat, islam diyen ümmetten bir örnek veriyorsun.

Converse giyip, jipe binip, James "Sawyer" Ford hayali ile amerikan bayrağı yakmaya devam et.

Kuranın küfrettiği dinsizlerin icadı bilgisayar, internet, elektirik kullanıp islam'ı yaymaya da çalışsın.

Onlara para kazandırsın.

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

"""İnsan haklarında birinciler,

Hoşgörüde birinciler,

Zenginlik, Refah, ekonomi, eğitim,

uuu çok çok ileriler........"""

Bugün İslam'ın sadece adı kalmış desek yeridir. Bu saydıkların asrı saadet döneminde vardı. Her geçen gün İslam bozuldu.

Tabii müslümanlar ekonomide çok ilerilerdi;Yağma ekonomisi.

Sitelerde Paylaş

"""İnsan haklarında birinciler,

Hoşgörüde birinciler,

Zenginlik, Refah, ekonomi, eğitim,

uuu çok çok ileriler........"""

Bugün İslam'ın sadece adı kalmış desek yeridir. Bu saydıkların asrı saadet döneminde vardı. Her geçen gün İslam bozuldu.

İslam'ın sadece adının kalmasının sebebi nedir? Bozulmanın sebebi nedir?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...