Jump to content

Astral Seyahat

Recommended Posts

• İleti 81
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

8 dakika önce, örümcekadam yazdı:

Ben ayetlerde verdiğin konular hakkında  bir bilgi göremedim.

Bilgi olsaydı nasıl yapıldığı nasıl öğrenileceği anlatılırdı.

İnanç lazım öğrenmek icin öncelikle. Madem astral seyahatin ne olduğunu biliyorsunuz, buyrun nasıl yapıldığını anlatın..

tarihinde gokselbakkal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, gokselbakkal yazdı:

İnanç lazım öğrenmek icin öncelikle. Madem astral seyahatin ne olduğunu biliyorsunuz, buyrun nasıl yapıldığını anlatın..

Bağlantıları veren sensin.
Konuya cevap yazdığına göre astral seyahat hakkında bilgin var diye baktım.

Benim bilgim yok.

Benim böyle bir bilgim  olsa anlatırdım nasıl yapıldığını.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ingo_Swann  

Bu adam mesela sözde uzaktan herşeyi görebiliyormuş. :) 

tarihinde örümcekadam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, örümcekadam yazdı:

Bağlantıları veren sensin.
Konuya cevap yazdığına göre astral seyahat hakkında bilgin var diye baktım.

Benim bilgim yok.

Benim böyle bir bilgim  olsa anlatırdım nasıl yapıldığını.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ingo_Swann  

Bu adam mesela sözde uzaktan herşeyi görebiliyormuş. :) 

Ben diyorum ki bu forumda konuyu bilenler çok ama anlatmıyorlar layıkıyla. Her gün insanlara vesvese veriyor sizin forumdaki şarlatanlar. Kısaca Şeytan'ın Çocukları diyorum bu forumdaki şarlatanlara. İnsan nasıl maymundan gelir aklım almıyor? Maymun soyu mu burada yazan şarlatanlar?

Maide / 60

قُلْ هَلْ اُنَبِّئُكُمْ بِشَرٍّ مِنْ ذٰلِكَ مَثُوبَةً عِنْدَ اللّٰهِۜ مَنْ لَعَنَهُ اللّٰهُ وَغَضِبَ عَلَيْهِ وَجَعَلَ مِنْهُمُ الْقِرَدَةَ وَالْخَنَاز۪يرَ وَعَبَدَ الطَّاغُوتَۜ اُو۬لٰٓئِكَ شَرٌّ مَكَانًا وَاَضَلُّ عَنْ سَوَٓاءِ السَّب۪يلِ
Meali:

De ki: "Allah katında cezaya çarptırılma bakımından bunlardan daha kötüsünü size haber vereyim mi? Allah, kimlere lanet etmiş ve gazabına uğratmışsa; kimlerden maymunlar, domuzlar ve şeytana tapanlar yapmışsa, işte bunların makamı daha kötüdür ve onlar düz yoldan daha çok sapmışlardır".

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, gokselbakkal yazdı:

Ben diyorum ki bu forumda konuyu bilenler çok ama anlatmıyorlar layıkıyla. Her gün insanlara vesvese veriyor sizin forumdaki şarlatanlar. Kısaca Şeytan'ın Çocukları diyorum bu forumdaki şarlatanlara. İnsan nasıl maymundan gelir aklım almıyor? Maymun soyu mu burada yazan şarlatanlar?

Maide / 60

قُلْ هَلْ اُنَبِّئُكُمْ بِشَرٍّ مِنْ ذٰلِكَ مَثُوبَةً عِنْدَ اللّٰهِۜ مَنْ لَعَنَهُ اللّٰهُ وَغَضِبَ عَلَيْهِ وَجَعَلَ مِنْهُمُ الْقِرَدَةَ وَالْخَنَاز۪يرَ وَعَبَدَ الطَّاغُوتَۜ اُو۬لٰٓئِكَ شَرٌّ مَكَانًا وَاَضَلُّ عَنْ سَوَٓاءِ السَّب۪يلِ
Meali:

De ki: "Allah katında cezaya çarptırılma bakımından bunlardan daha kötüsünü size haber vereyim mi? Allah, kimlere lanet etmiş ve gazabına uğratmışsa; kimlerden maymunlar, domuzlar ve şeytana tapanlar yapmışsa, işte bunların makamı daha kötüdür ve onlar düz yoldan daha çok sapmışlardır".

https://www.yeniakit.com.tr/haber/marsta-muhyiddin-arabinin-imzasi-29164.html 

Bunu yazanlar kimin çocukları?

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, örümcekadam yazdı:

Sayfanda ve verdiğin ayetlerde ledün ilmi, astral seyahat  hakkında bir bilgi yok.

Ledün ilmi nasıl öğrenilir?

Astral seyahate nasıl çıkılır?

46 dakika önce, gokselbakkal yazdı:

Kuran'daki ayetler yetmiyor mu?

:D

Bu saatte beni güldürdün....

Uçan spagetti canavarı seni de güldürsün, eeemi!

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, örümcekadam yazdı:

Bizde maymun yok, maymun soyundan geldiğini iddia edenler de inanç ve karakter yok. İslam'ı karalamak için açıkça şeytana hizmet edenler var bu forumda..

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, gokselbakkal yazdı:

Bizde maymun yok, maymun soyundan geldiğini iddia edenler de inanç ve karakter yok. İslam'ı karalamak için açıkça şeytana hizmet edenler var bu forumda..

Konu maymun soyu değil.Astral seyahat.
Gerçi  konuyu açanda nasıl yaptığını yazmamış.

Astral seyahat varmı yok mu onu söyle bari.

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, örümcekadam yazdı:

Konu maymun soyu değil.Astral seyahat.
Gerçi  konuyu açanda nasıl yaptığını yazmamış.

Astral seyahat varmı yok mu onu söyle bari.

Var hem de çok. Niye yazmıyor bu forumdaki astral seyahat uzmanları acaba. Açık ve net olarak konuyu bildiklerini düşünüyorum. İlluminati korkusundan yazmıyorlar herhalde.  Veya Şeytan'a hizmet ettikleri için yazmıyorlar. İlmi iyi niyetle kullanan Ricalül Gayb Erenleri var. Halk arasında "üçler, yediler, kırklar" olarak bilinen "Gayb Erenleri", Allah'ın sevgili kullarıdır. Bunlar, her devirde mevcut olup Allah'ın emirlerine göre insanları idare etmeye çalışırlar. Ancak bunların kim olduklarını kimse bilemez. Ayrıca ilmi kötüye kullananlar da var..

Necm / 30

ذٰلِكَ مَبْلَغُهُمْ مِنَ الْعِلْمِۜ اِنَّ رَبَّكَ هُوَ اَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَب۪يلِه۪ وَهُوَ اَعْلَمُ بِمَنِ

Meali:

İşte onların ilimden erişebilecekleri (son sınır) budur. Şüphesiz, Rabbin, yolundan sapanı da iyi bilir; O, hidayette olanı da iyi bilir.

Casiye / 17

وَاٰتَيْنَاهُمْ بَيِّنَاتٍ مِنَ الْاَمْرِۚ فَمَا اخْتَلَفُٓوا اِلَّا مِنْ بَعْدِ مَا جَٓاءَهُمُ الْعِلْمُۙ بَغْيًا بَيْنَهُمْۜ اِنَّ رَبَّكَ يَقْض۪ي بَيْنَهُمْ يَوْمَ الْقِيٰمَةِ ف۪يمَا كَانُوا ف۪يهِ

Meali:

Din hususunda onlara apaçık deliller verdik. Fakat onlar, kendilerine ilim geldikten sonra aralarındaki çekememezlik ve düşmanlık yüzünden ayrılığa düşmüşlerdi. Şüphesiz Rabbin, ayrılığa düştükleri şeylerde, kıyâmet günü aralarında hükmedecektir.

Hac / 54

وَلِيَعْلَمَ الَّذ۪ينَ اُو۫تُوا الْعِلْمَ اَنَّهُ الْحَقُّ مِنْ رَبِّكَ فَيُؤْمِنُوا بِه۪ فَتُخْبِتَ لَهُ قُلُوبُهُمْۜ وَاِنَّ اللّٰهَ لَهَادِ الَّذ۪ينَ اٰمَنُٓوا اِلٰى صِرَاطٍ مُسْتَق۪يمٍ

Meali:

Bir de kendilerine ilim verilmiş olanlar, Kur'ân'ın şüphesiz Rabbinden gelen bir gerçek olduğunu bilsinler ve ona iman etsinler de kalpleri ona saygı duysun. Çünkü Allah, iman edenleri doğru yola eriştirir.
Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, örümcekadam yazdı:

https://www.wikihow.com.tr/Astral-Seyahat-Nasıl-Yapılır

Burada anlatılanları uygulayıp astral seyehate çıkan var mı?

Yarı uyku halinde astral seyahat yapılmaz. Astral seyahat yapabilmek için bilinçli olmak lazım. Zihnin uyku veya yarı uyku halinde olmaması lazım. Öküz altında niye buzağı arıyorsun? Orada yazanlara inanıyorsun da neden Kuran'da yazanlara inanmıyorsun? Astral seyahat hakkındaki blog yazısını hiç okumadan cevap veriyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Bazı çok bilmiş dindarların ruh hali harbiden perişan, dolayısıyla bu fıkra onlara gelsin:

Bizim Temel´in köyü olan Temelzade´nin hocası Kıllı Abdurrezzak Efendi, din dersinde öğrencilerine insanın yaratılışını anlatmaktadır: "... ve bu yüzden Adem ve Havva bizim atamızdır."

Bu duyan Temel´in oğlu Cezmi, hocaya itiraz eder: "Ama benim anam ve babam maymunlardan geldiğimizi söylüyor!"

Bu lafa kıllanan Kıllı Abdurrezzak Efendi: "Biz de zaten senin ailenden bahsetmiyoruz!"

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, gokselbakkal yazdı:

Yarı uyku halinde astral seyahat yapılmaz. Astral seyahat yapabilmek için bilinçli olmak lazım. Zihnin uyku veya yarı uyku halinde olmaması lazım. Öküz altında niye buzağı arıyorsun? Orada yazanlara inanıyorsun da neden Kuran'da yazanlara inanmıyorsun? Astral seyahat hakkındaki blog yazısını hiç okumadan cevap veriyorsunuz.

Öküz altında buzağı filan aramıyorum.

Yapamadığım birşeye inanmam ben.
Sorum net astral seyahat yapabiliyorsan nasıl yapıyorsun?

Astral seyahat yapmadan önce  hazırlık aşamaların ne?

Wikihowda anlatıldığı gibi anlat.

Alakasız Kuran ayetleri filan verip durma.

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, örümcekadam yazdı:

Öküz altında buzağı filan aramıyorum.

Yapamadığım birşeye inanmam ben.
Sorum net astral seyahat yapabiliyorsan nasıl yapıyorsun?

Astral seyahat yapmadan önce  hazırlık aşamaların ne?

Wikihowda anlatıldığı gibi anlat.

Alakasız Kuran ayetleri filan verip durma.

Bakara Suresi içinde olan gerekli ayetleri bulacaksın ve okuyacaksın. Bu bir aile sırrı. Bu forumda yazan bazı arkadaşlar bu işi iyi biliyorlar. Fakat kimseye anlatmıyorlar. Bu ilmi Şeytan"a uşaklık yapmak için kullanıyorlar. İnsanların özel hayatlarına girilmez. Burada konuyu bilen fakat anlatmayan arkadaşlara mesajım. 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, gokselbakkal yazdı:

Bakara Suresi içinde olan gerekli ayetleri bulacaksın ve okuyacaksın. Bu bir aile sırrı. Bu forumda yazan bazı arkadaşlar bu işi iyi biliyorlar. Fakat kimseye anlatmıyorlar. Bu ilmi Şeytan"a uşaklık yapmak için kullanıyorlar. İnsanların özel hayatlarına girilmez. Burada konuyu bilen fakat anlatmayan arkadaşlara mesajım. 

Şeytanın çocukları diye  isimlendirdiğin kişileri  boşver.

Sen neden sır deyip saklıyorsun?

Yoksa amacın doğru yolu göstermek değil mi?

Yada hiçbir şey bilmediğini gizlemek için mi sır diyorsun? 

Ayrıca İlk açılışı neden onlardan  bekliyorsun? 

4 saat önce, gokselbakkal yazdı:

Özellikle link veriyorum lütfen oku!!

Adem ve Şeytan'ın Çocukları

Okudum ama konu bu değil.

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, örümcekadam yazdı:

Şeytanın çocukları diye  isimlendirdiğin kişileri  boşver.

Sen neden sır deyip saklıyorsun?

Yoksa amacın doğru yolu göstermek değil mi?

Yada hiçbir şey bilmediğini gizlemek için mi sır diyorsun? 

Ayrıca İlk açılışı neden onlardan  bekliyorsun? 

Okudum ama konu bu değil.

Konu çok alakalı. Allah kimseye kötülük etmez. Burada, bu forumda,  İlluminati ve Şeytan'a hizmet edenler var. İslam'a veya başka bir dini inanca dil uzatmak kimsenin hakkı değil. Kasıtlı olarak İslam'ı yozlaştırma çabası var forum içerisinde. İslam'ın içinde yobazlığa yer yok. Karakter meselesi. Adem'in çocukları aklı, ilmi, mantığı, hoşgörüyü ve ahlâkî değerleri taşırken, Şeytan'ın çocukları ise hayasızlığı, ahlaksızlığı ve zıtlığı huy edinmiş. Can çıkar huy çıkmaz..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...