Jump to content

Astral Seyahat

Recommended Posts

On 19.10.2019 at 22:41, gokselbakkal yazdı:

İnanç lazım öğrenmek icin öncelikle. Madem astral seyahatin ne olduğunu biliyorsunuz, buyrun nasıl yapıldığını anlatın..

İnanç falan değil, bilim lazım öncelikle. Astral seyahatin ne olduğu zaten biliniyordu, ama yaptığına inananların beyinlerinde ne olduğu ve kimlerin yaptığını sandığı da artık iyice biliniyor.

Çoğunuz sorunlu insanlarsınız. Saçma sapan illüzyonları, yanılsamaları beceri, özellik, ya da mistik bir şeymiş sanıyorsunuz.

İyi bir nöroloğa gitsen iyi olur. 

https://www.ucl.ac.uk/news/2007/aug/out-body-experiences-ucl

Sitelerde Paylaş
  • İleti 81
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

9 saat önce, kavak yazdı:

Harbiden geri zekalısın, durum bu kadar açık ve net. Yine zırlamaya başlama, çünkü sen buraya damlara damlamaz  foruma aslı astarı olmayan iftiraları attın ve bu yetmedi sözlük mözlüğü de işin içine kattın. Dolaylı olarak tehdit etmeye kalktın, daha da kötüsü, gözüne sokmamıza rağmen inanç özgürlüğünü fikir özgürlüğünün üstüne çıkarmaya çalıştın.

Gözünü iyi aç ve şunları tane tane oku, çünkü bir daha bu kadar anlayışlı olmayacağım:

Herşeye inanmakta özgürsün; ister boka, ister taşa ister ineğe tap. Bunları yaparken, buraya gelip bunların reklamı yapma!

Ancak fikir özgürlüğü, inanç özgürlüğünün üstündedir.

Önce fikir özgürlüğü, sonra inanç özgürlüğü!

Kapiş?!

Senin burada her yazdığın kelime, din pazarlamasıdır. 

Saygıymış mış mışss...senin taptığın Arap tanrısının, kendinden olmayanlara bir gram saygısı yoktur. Dinini de mi sana öğreteceğiz?

Hasılı sen burada İslam güzellemesi yapamazsın, yaparsan alırsın boyunun ölçüsünü.

Beğenmiyorsan siktir olup gidersin.

Böyle ahmakça sırıtacağına, sen Afrikalı Maassai kabilesinin inancından ve tanrısından bahset hele bir.

N´oldu yazdıklarım bir yerine mi battı?

Soruları yanıtlamadın, ev ödevini de  yapmadın, ama sap gibi ortada kaldın.

Sen sırıtmaya devam et, ancak şu yalın gerçeği de sindire sindire hazmetmeye çalış:

Piyasayaki tüm dinler, tanrılar ve kitaplar insan ürünüdür!

Eğer bu tespiti de hakaret olarak algılıyorsan, harbiden sen salağın önde gidenisin.

İyi oku, ne yazıyor orada? Tüm dinler...

Anladın mı?!

Afrikalı kabilenin dinine inanıyorsan İslam'a da inan. Senin ki tamamen İslam'a düşmanlık. Niyetin bozuk..

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

İnanç falan değil, bilim lazım öncelikle. Astral seyahatin ne olduğu zaten biliniyordu, ama yaptığına inananların beyinlerinde ne olduğu ve kimlerin yaptığını sandığı da artık iyice biliniyor.

Çoğunuz sorunlu insanlarsınız. Saçma sapan illüzyonları, yanılsamaları beceri, özellik, ya da mistik bir şeymiş sanıyorsunuz.

İyi bir nöroloğa gitsen iyi olur. 

https://www.ucl.ac.uk/news/2007/aug/out-body-experiences-ucl

Kendi cümlelerinde anlat astral seyahati madem biliyorsunuz? Uzmandan anlat nasıl yapıldığını bilelim?

tarihinde gokselbakkal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, gokselbakkal yazdı:

Nefes alabilmen bile Allah'ın merhameti ile alakalı? Babanın forumu değil burası senin isteklerine göre olmuyor. 

Ben Allah falan tanımam. Nefes alabilmem, var olabilmem, birbirine ölesiye aşık annemle babamın bir gece keyfine bakmasıyla ilgili. Başka da bir hikmeti yok. 

Burası gayet de benim, bizim forumumuz ve bizim borumuz öter. Kuralları koyan da uygulayan da biziz. Ateistler. İslam'ın ve İslamcıların çürümüş, kokuşmuş ahlakları burada sökmez. Git bu Allah, merhamet kartını gül kokulu forumlarda kullan.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Ben Allah falan tanımam. Nefes alabilmem, var olabilmem, birbirine ölesiye aşık annemle babamın bir gece keyfine bakmasıyla ilgili. Başka da bir hikmeti yok. 

Burası gayet de benim, bizim forumumuz ve bizim borumuz öter. Kuralları koyan da uygulayan da biziz. Ateistler. İslam'ın ve İslamcıların çürümüş, kokuşmuş ahlakları burada sökmez. Git bu Allah, merhamet kartını gül kokulu forumlarda kullan.

Tehdit mi ediyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Makale verdim işte. Ben uydurmadım, aman da inanç, Allah, ruh falan diye zırvalamadım ya?

Nöroloğa git sen. Bu iyiliğimi de unutma. 

Şunu da oku. Güzel özettir.

https://evrimagaci.org/astral-seyahat-mumkun-mu-779

Astral seyahat uzmanları olarak burada yazan kişiler şarlatandır. Bilinç kapalıyken astral seyahat yapılmaz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Türk Ateist yazdı:

Hayır, hakarete, iftira ve tehdide son vermezsen seni forumda atarım diyorum. Direkt söylüyorum. Buna biz uyarı diyoruz ki öyle.

Kuralları biz koyduk, uygulayıcısı da biziz. Yeterince açık olduğunu sanıyorum.

Atabiliyorsan at. Despot musun nesin sen? Babanın tekelinde değil bu forum. Düşünce özgürlüğü var bu ülkede, inanç özgürlüğü var..

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, gokselbakkal yazdı:

Atabiliyorsan at. Despot musun nesin sen? Babanın tekelinde değil bu forum. Düşünce özgürlüğü var bu ülkede, inanç özgürlüğü var..

Düşünce ve inanç özgürlüğü diye diye her yerleri leş gibi kirletti, ülkenin de anasını ağlattınız. Reziller...

Düşünceyi ifade özgürlüğü, ne olduğu belli bir ortama gelip herkese hakaret etmek, iftira atmak ve tehditte bulunmak gibi davranışları kapsamaz. Sen gelmişsin ve geldiğin dakikadan itibaren bu saydıklarımı bol bol yapmışsın.

Devam edersen atarım diyorum. Bu kadar açık. Bir daha bu konuyla ilgili yanıt verme, yazma.

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Düşünce ve inanç özgürlüğü diye diye her yerleri leş gibi kirletti, ülkenin de anasını ağlattınız. Reziller...

Düşünceyi ifade özgürlüğü, ne olduğu belli bir ortama gelip herkese hakaret etmek, iftira atmak ve tehditte bulunmak gibi davranışları kapsamaz. Sen gelmişsin ve geldiğin dakikadan itibaren bu saydıklarımı bol bol yapmışsın.

Devam edersen atarım diyorum. Bu kadar açık. Bir daha bu konuyla ilgili yanıt verme, yazma.

Burada bana hakaret ediliyor. Ben AKP li değilim. Amacınız İslâm'ı yozlaştırmak. O ampul beyinler ile aynı kişilere hizmet ediyorsunuz. Diğer partiler de aynı kişilere hizmet ediyor. Ben kötü niyetli şarlatan kişiler arıyorum bu forumda. Kasıtlı olarak yapıyorlar. Uyku halinde rüya görürsün. Bilinçsiz astral seyahat yapılabilir mi hiç? İşine gelen yerlere inanıyor bu forumun sözde entelektüelleri.. 

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, gokselbakkal yazdı:

Burada bana hakaret ediliyor. Ben AKP li değilim. Amacınız İslâm'ı yozlaştırmak. O ampul beyinler ile aynı kişilere hizmet ediyorsunuz. Diğer partiler de aynı kişilere hizmet ediyor. Ben kötü niyetli şarlatan kişiler arıyorum bu forumda. Kasıtlı olarak yapıyorlar. Uyku halinde rüya görürsün. Bilinçsiz astral seyahat yapılabilir mi hiç? İşine gelen yerlere inanıyor bu forumun sözde entelektüelleri.. 

İslam yeterinden de fazla yoz zaten. AKP daha fazla yozlaştıramaz. AKP'nin yapmak istediği şey toplumu dönüştürüp Arap İslam'ına angaje etmek. Bizim İslam anlayışımız da yaşayışımız da Arap gibi değil. Özgün bir İslam yaşanır bizde, AKP onu orijinal halinde yaşayalım istiyor. 

Bu forumda senden başka astral seyahatçi şarlatan yok emin ol. Kötü niyetli şarlatan kişiler arıyorsan da çok yanlış gelmişsin. İslam forumlarına gideceksin. Bunu da mı ben öğreteyim...

Bi de normal insan akıllı insan peşine düşer, akıllı, kafası çalışan insan arar. Bugünlerde hasret olduğumuz şey tam olarak bu.

Sen ise ortalığa düşmüş, şarlatan arıyorum diyorsun. Tekrar söyleyeyim, o türden şarlatanları buralarda bulamazsın. İslami sitelere git, orada hep beraber out of body de yaparsınız merhametli ruhlarınızla evreni de dolaşırsınız.

Allah akıl fikir versin.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Kenopsia yazdı:

Kavak gibi pamuktan yapılma bir insanı bile kızdırıp hakaret ettirmişsiniz. Yuh be kardeşim.

Bu bağlantıdaki talimatları yapıp astral seyahate çıkabiliyor musun?

https://www.wikihow.com.tr/Astral-Seyahat-Nasıl-Yapılır

Bu talimatları yapınca benim uykum gelmiyor.:)

2-3 saat sonra uyuyabiliyorum.
Rüya  filanda gömüyorum.Görsemde hatırlamıyorum.

Hatırladığım rüyalarında astral seyahat ile alakası yok.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Türk Ateist yazdı:

İslam yeterinden de fazla yoz zaten. AKP daha fazla yozlaştıramaz. AKP'nin yapmak istediği şey toplumu dönüştürüp Arap İslam'ına angaje etmek. Bizim İslam anlayışımız da yaşayışımız da Arap gibi değil. Özgün bir İslam yaşanır bizde, AKP onu orijinal halinde yaşayalım istiyor. 

Bu forumda senden başka astral seyahatçi şarlatan yok emin ol. Kötü niyetli şarlatan kişiler arıyorsan da çok yanlış gelmişsin. İslam forumlarına gideceksin. Bunu da mı ben öğreteyim...

Bi de normal insan akıllı insan peşine düşer, akıllı, kafası çalışan insan arar. Bugünlerde hasret olduğumuz şey tam olarak bu.

Sen ise ortalığa düşmüş, şarlatan arıyorum diyorsun. Tekrar söyleyeyim, o türden şarlatanları buralarda bulamazsın. İslami sitelere git, orada hep beraber out of body de yaparsınız merhametli ruhlarınızla evreni de dolaşırsınız.

Allah akıl fikir versin.

Masonlar Şeytan'a hizmet ediyor. Şeytan'ın amacı kendine taptırmak. Dinleri mezheplere bölerek yok etmek. Mantık basit, böl ve yok et. Dinleri yozlaştır. Kişiliksiz insanlar mason olabilmek için ahlaki değerlerini para ve mevki karşılığında satıyor. Siyasetcilerde de durum aynı. Parayi ve mevkii kim veriyorsa ona gidiyor. Pagan kültürü de bu yobazlardan geliyor. Tanrı olduğuna inanan ve insanları kandıran şarlatanlar var bu masonlar arasında. Bir gün çıkacaklar karşımıza ve dünyayı tek imparatorluk yapacaklar belki de. Tanrı olduklarını soylecekler. İnsanlara hakaret etmeye gelince anlıyorsunuz, işinize gelince kıvırıyorsunuz. Burada astral seyahati gerçekten doğru olarak anlatan benim. Daha iyisini yazan olursa tebrik ederim. İnsanın bu dünyadaki amacı kişiliği ve karekteri ile ahlaki değerlerine sahip çıkarak yasayabilmesidir. 

tarihinde gokselbakkal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, gokselbakkal yazdı:

Masonlar Şeytan'a hizmet ediyor. Şeytan'ın amacı kendine taptırmak. Dinleri mezheplere bölerek yok etmek. Mantık basit, böl ve yok et. Dinleri yozlaştır. Kişiliksiz insanlar mason olabilmek için ahlaki değerlerini para ve mevki karşılığında satıyor. Siyasetcilerde de durum aynı. Parayi ve mevkii kim veriyorsa ona gidiyor. Pagan kültürü de bu yobazlardan geliyor. Tanrı olduğuna inanan ve insanları kandıran şarlatanlar var bu masonlar arasında. Bir gün çıkacaklar karşımıza ve dünyayı tek imparatorluk yapacaklar belki de. Tanrı olduklarını soylecekler. İnsanlara hakaret etmeye gelince anlıyorsunuz, işinize gelince kıvırıyorsunuz. Burada astral seyahati gerçekten doğru olarak anlatan benim. Daha iyisini yazan olursa tebrik ederim. İnsanın bu dünyadaki amacı kişiliği ve karekteri ile ahlaki değerlerine sahip çıkarak yasayabilmesidir. 

Astral seyahat hakkında bir bilgi verdiğini görmedik.

Anlattığın hep masonlar şeytanlar.:)

Şeytana inanan biri  ateist olamaz.Yanlış yere geldin.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, örümcekadam yazdı:

Bu bağlantıdaki talimatları yapıp astral seyahate çıkabiliyor musun?

https://www.wikihow.com.tr/Astral-Seyahat-Nasıl-Yapılır

Bu talimatları yapınca benim uykum gelmiyor.:)

2-3 saat sonra uyuyabiliyorum.
Rüya  filanda gömüyorum.Görsemde hatırlamıyorum.

Hatırladığım rüyalarında astral seyahat ile alakası yok.

Halüsinasyon ve astral seyahati karıştırmayalım. Gördüğün rüyalar bir başka konu. Astral seyahat bilinçli olarak yapılır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...