Jump to content

Cemaatin marketler zincirine darbe

Recommended Posts

http://www.yurtgazetesi.com.tr/cemaatin-marketler-zincirine-darbe-makale,1562.html linkindeki habere göre 40 yildir burada yaptiklarini yapmaya kalkinca Deniz Feneri kurtaricisi gibi bir basbakan bulamayinca arkalarinda hakkettikleri yere kavusmuslar Amerika'da. Isin ilgincide yandas ya da olmayan hicbir medyada bu habere yer verilmemesi.

Yalan dolan, ikiyüzlülük, hile hurda, iftira, rüsvet, tehdit, cinayet, tahrifat, gasp, zulüm, iskence ve akliniza gelebilecek en adi suclari on yillardir isleyip "takiyye yapiyoruz", "Büyük hayırları elde etmek için küçük serler, yâni günâhlar işlenebilir" yalanlariyla uyuttugunuz taraftarlainiza bu islari sadece Türkiye'de yapmalarini söylemeyi unutmussunuz sanirim ve bunlari yapa yapa o kadar alismissiniz ki asil sevap olanin bunlar oldugunu saniyorsunuz artik. Ki genelde bütün islam dini inanirlarinin günahlari islerken basvurdugu bir allahi uyutma/kandirma mekanizmasidir takiyye.

-Hocam caliyorsun!

-Ben calmayimda ateistler calip guclensin mi takiyye yapiyorum.

-Hocam öldürüyorsun.

-Allah icin öldürüyorum. (Bir zamanlar Ali Bulac, Hüseyin Gülerce gibi sapiklarda devrimcilere saldirdiklari sopalara Allah icin vur yazarmis bak sen katilin ince ruhlusuna.)

-Hocam yaptigin hic bir seyin islamda yeri yok.

-Allah icin evladim allah icin. Büyük hayirlar elde etmek icin kücük serler yani günahlar islenebilir.

Sitelerde Paylaş

Kaç yıl önce tam bu ahlaksızlara uygun bir haber okumuştum .Kayseri'deki bir fabirkanın duvarlarına utanmadan ;

" Allah işverenlerinize nankörlük etmenizi istemez " tarzı ,rezil sefil ahlaksız sömürgen bir yazı asmışlardı..

Bu halk cahil bırakıldı tamam da ,belki köy enstitüleri kapanmasa bile yine aynı olacaktı ,artı yüzlerce yıl osmanlının tecavüzü sonucu genetiğe işlemiş çünkü beyinsizlik.

Bu tür sonradan görme açgözlü Allah sömürgenleri bu kadar arsızlaşabiliyorsa bir ülkede başka ne diyeyim

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bizim islamcı marketin (BİM) oraganize sanayiinde deposunda çalışan bir yakın arkadaşım var. İslamcı mislamcı olduklarına bakmayın bunların. Öyle işler dönüyorki içerde. Öyle haklar yeniyorki. İçerden biri korkmasada basına bunu sızdırsa bim diye bişey kalmaz yeminle.

Sitelerde Paylaş

Bizim islamcı marketin (BİM) oraganize sanayiinde deposunda çalışan bir yakın arkadaşım var. İslamcı mislamcı olduklarına bakmayın bunların. Öyle işler dönüyorki içerde. Öyle haklar yeniyorki. İçerden biri korkmasada basına bunu sızdırsa bim diye bişey kalmaz yeminle.

Bunların hiçbir işine güven olmaz her işinde mutlaka sahtekarlık olur kim bilir neler yapıyorlardır.

Sitelerde Paylaş

Amerika'da vergi kaçırma suçu en büyük suçlardan birisidir...Çift defter tutmalar Türkiye'ye özgü metodlar...Burada her yol paris ama Amerika'da adamın canına ot tıkarlar..

Her yerde " Madem Türksün ,göster de ürksün " pozisyonunda çıkıyoruz dünyanın karşısına...

Bu cemaatçiler ve yandaşlar Türkiye'de bizi dürtüyorlar ,biraz da gidip ABD yi dürtsünler şimdi....Bunları koruyup kollayan ABD ya , biraz da onlar zarar görsün değil mi ama?.. Dilerim tüm cemaat gidip oraları bir güzel soysunlar....

Geçtiğimiz günlerde yine ABD de Gülenin okullarında ki ihale usulsüzlüklerini okumuştum gazetede....

http://haber.mynet.com/gulenin-abddeki-okullarinda-usulsuzluk-634638-dunya/

Daha beterlerini yapsınlar...

Biz zaten soyulmuş soğana çevrilmişiz.....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...