Jump to content

hodri meydan

Recommended Posts

Ben atılan2 yi benimle hodri meydan forumunda müslüman arkadaşların cevaplandıramadığı sorular konusunda tartışmasını istiyorum.atılan2 cevabını bu konuya yollar mısın? Hodri meydan forumunda konu açamıyorum da.

ÇOOOK şey istedin, olmadı şimdi, atılan2 ve hodri meydan :) sen ne yazarsan yaz onun cevabı belli...........bu vahşetleri yapan müslüman değil müslüman olarak görünse bile onların yaptığı ateislere yakışırki ateistlerdir mutlaka.Ateistelerde ateistler der soruların sonunda,..... ha birde maymun ve köpekte koyuyor kelimelerinin arasına, türlü yemeğine benziyor bazen.
Sitelerde Paylaş

:D cidden bir hodri meydan tartışması yapmak istiyorum bunu yaparken de karşımdakinin benim seviyemde olmasını isterim. Etraf çocuk dolu.

İyide müslümanlar asla ateistle bir olamaz, takıldığı bir yaratıcı dogması vardır kafasında, zor bulursun seviyende -_-
Sitelerde Paylaş

dedikodumun yapıldığına sevindim.evet hala müslümanım.daha doğrusu eskiden müslümanım zannediyordum.bu sıralar kuranı dididk didik ediyorum.yani daha önceden yapmadığım birşeyi yapıyorum.bu ateist arkaladaşlar sayesinde oldu.onların sayesinde,kalben inandığın kuranın mucizelerini tek tek keşfetmeye başladım.merak etmeyin sizlerlede payaşacağım.ama ateist kalmakta kararlı olanlar konularımı okumasınlar.çünkü kafalarında soru işareti uyanacak.vicdan muhasebeleri başlayacak inşallah.

hodri meydan olayına gelince.ben cahil bir dindarım.pek çok şeyi yeni yeni öğreniyorum.araştırıyorum.araştırdığım konularda bilgi sahibiyim daha çok.ama tartışmak isteyenle tartışabilirim.olaki o bana birşeyler öğretir.

Sitelerde Paylaş

Hemde iyice azıttı haberin yok :huh: ..radikal oldu fakat kuranı tam bilmiyor hala :)

yani daha vaktiniz var.artık konularımı pek okumayın.vizdan muhasebesi yaparsınızda,acaba allah varmı dersiniz,sonrada inandınızdan yok dersiniz.kafir olup çıkarsınız.kimsenin benim yüzümden bu duruma düşmesini istemem.ateizme körü körüne bağlı kalmak isteyenler başlıklarımı okumasın.
Sitelerde Paylaş

yani daha vaktiniz var.artık konularımı pek okumayın.vizdan muhasebesi yaparsınızda,acaba allah varmı dersiniz,sonrada inandınızdan yok dersiniz.kafir olup çıkarsınız.kimsenin benim yüzümden bu duruma düşmesini istemem.ateizme körü körüne bağlı kalmak isteyenler başlıklarımı okumasın.

Bizim için üzülüyormusun gerçekten :huh: allahın bizim için üzülmezken sanna noluyorki <_< tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bizim için üzülüyormusun gerçekten :huh: allahın bizim için üzülmezken sanna noluyorki <_<

bir anne kendi evladını azarladığında buna hakkı vardır.terbiyesi için gereklidir.benim o evladı azarlama hakkım yok.allah beni acıma duygusu ile yarattı.size üzülmesem neden burada yazayım.sizin yüzünüzden imanımı kaybetme riskim varken.
Sitelerde Paylaş

bir anne kendi evladını azarladığında buna hakkı vardır.terbiyesi için gereklidir.benim o evladı azarlama hakkım yok.allah beni acıma duygusu ile yarattı.size üzülmesem neden burada yazayım.sizin yüzünüzden imanımı kaybetme riskim varken.

Allllah senden razı gelsin.......alllllah ne muradın varsa sana versiiiiiin emi, sadakacı atılan2.
Sitelerde Paylaş

O annenin evladını sakat, down sendromlu yaratma hakkı da var mı?

annenin doğuracağı çocuğun fiziksel özelliklerini belirleme şansı yok. .bebeği karnındayken böyle olduğunu anladıysa,bir karar vermesi gerekir.ya ömrü boyunca şefkatle ona bakacak.yada doğmamasını sağlayacak.kötü bir hayat yaşayacağına karar verip.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...