Jump to content

Kızlar kocalarınızı veya sevgililerinizi pek sahiplenmeyin. Asıl sahipleri cennette onları beklemekteymiş

Recommended Posts

Ben bu müslüman kadınların, müslüman erkeklerden çok, kusura bakılmasın ama kendilerine yapılan bu hertürlü haksızlığı sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum, bir kadın orda cevap yazmış yazıya, cevaba bakın hele, insan orda ne yazıyor diye bir okur, aklını din penceresinin bir gram dışında çalıştırmadığını cevabıyla pekiştirmiş resmen........Türkiye´de böyle kadınları olmsı acayip ötesi mantıksız, arabistan olsa neyse diyeceğim..............müstehaktır bunlara.

Sitelerde Paylaş

Bağzen bütün bu erkek üstünlüğüne inanan 4 kadın bulup evlensem de sahte müslüman olarak mı yaşasam ölene kadar diyorum.Çok cazip gerçekten. Ama islamı doğru düzgün anlayı uygulayan kadın bulmak ta zor. Hepsi dinde kadın erkek eşitliği var sanıyor, kafir bunlar. putperest. Boyun eğsenize lan. yaşasın eşitlikçi sahte müslüman kadınlar için cehennem.Alah cehennemi böyleleriyle dolduracak.

(Ben erkek olduğum için yırtarım yine, ateist bile olsam farketmez.)

Sitelerde Paylaş

Bağzen bütün bu erkek üstünlüğüne inanan 4 kadın bulup evlensem de sahte müslüman olarak mı yaşasam ölene kadar diyorum.Çok cazip gerçekten. Ama islamı doğru düzgün anlayı uygulayan kadın bulmak ta zor. Hepsi dinde kadın erkek eşitliği var sanıyor, kafir bunlar. putperest. Boyun eğsenize lan. yaşasın eşitlikçi sahte müslüman kadınlar için cehennem.Alah cehennemi böyleleriyle dolduracak.

(Ben erkek olduğum için yırtarım yine, ateist bile olsam farketmez.)

Bunlar takiyyeden çok paraya bakar..

Sitelerde Paylaş

Reziller koca hakkı diye sayfa açıyorlar. Üyelerin çoğunluğu kadın.

bu kadınlar mankenlik ajansına da bağlıdırlar eminim.. ..

islami kesimden zengin koca arıyorlardır.

müslüman erkekler son yıllarda bir hayli zenginleştiler.

bu paranın bir bölümünü eğlence ve çok kadınlı hayata ayırmaları dinen caiz olsa gerek.. :)

islam,fakir fukara dinidir.peygamber açlıktan öldü diyenlerin yüzü kızarıyordur umarım..

Sitelerde Paylaş

Biri huri mi dedi?

Huri olur da ben olmaz mıyım? :D

Hani, nerde huriler ?????? Nerede o iri gözlü portakal memeli, adet görmeyen; tertemiz, derisinin altından kemiğini, kemiğinin altında iliğini yediğimin afetleri ?????

Huri diye diye beni müslüman edeceksiniz sonunda :D

Konuya gelince: Yine şaşırmadım.

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Biri huri mi dedi?

Huri olur da ben olmaz mıyım? :D

Hani, nerde huriler ?????? Nerede o iri gözlü portakal memeli, adet görmeyen; tertemiz, derisinin altından kemiğini, kemiğinin altında iliğini yediğimin afetleri ?????

Huri diye diye beni müslüman edeceksiniz sonunda :D

Konuya gelince: Yine şaşırmadım.

allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.babayıda alabilirsin.
Sitelerde Paylaş

Bu erkek sapıklığını beğenenlere ne demeli ,allahın belası deliler

Peki ya koca karıya eziyet veriyorsa ne olacak

muhtemelen " ey adam ,karına eziyet etme hastaysa hastadır zaten diğer tarafta tekrar tekrara açılacak başkaları tarafından.

Rezil pislikler

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.babayıda alabilirsin.

Atılan ... aç şimdi avuçlarını, baba geliyor ... Dikkatli oku.

Hurilere atlayacam, huriler beni bekliyor deyip, sırf o fantazi ürünü hurilere erişebilmek için ibadet eden, o hurilere erişebilmek için canlı bomba olmayı bile kabul eden insanlarla ağzına kadar dolu bir dine tabiisin. Aklı fikri pompada olan, teyze kızlarını da götürmek, cinsel hayatlarını düzene sokmak, insanların Allah korkusunu kullanarak pompadan pompaya koşmak uğruna yazılmış kitaba bugün tapan insanlarsınız. Sen öbür tarafta benim gibi bir ateiste kurulacak tuzağı boşver de; dikkat et bu dünyada sizler babalara gelmeyin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...