Jump to content

Ateizm Vesvese Değilse Buyrun! Kainattan Delilini Gösteriniz...

Recommended Posts

• İleti 543
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Özellikle inanmak hayat memat meselesi ise, 1500 senedir....Kılı kırk yaparak meseleye, elektron mikroskopuyla bakanlarının kendim dahil olmak üzere yanılacağını düşünmek ancak, evhama gark olmanın alametidir...

Böylelerin en emin bildikleri şüphesiz zannettikleri bilgi nedir? Merak ediyorum doğrusu...

Bilen birisi varsa söylesin lütfen..

Sitelerde Paylaş

İslamın aksine kanıtları çürütemeden gelmiş bize vesvese diyor

İslamın aksine hangi kanıtın var söyle de kendini kandırma..

Ateizm şeytanın dolmuşuna binmekten başka bir şey değildir...

Allaha kulluğu kendine yediremeyenler, Allah'ın düşmanı olan şeytana kul ve maskara oluyorlar, haberleri yok....yazık...

Sitelerde Paylaş

Din bile denilmeyen şamanizm biz Türklerde 5000 yıldır devam ediyor akıllım...

Ben sana reisül evham diyorum arkadaşım,

Ben üç satır yazıyorum, bana üç sayfa cevap vermeye çalışıyorsun....3 e üç sen gel ben burdayıım....şeytanın seni nasıl havaya uçurttuğunu bize anlatma muhatap ol, belki biraz gerçeklere yaklaşırsın...

Bu gidişle reisül evham olarak tarihe yazılacaksın...

Sitelerde Paylaş

Vesvese aslı olmayan kuruntu demektir...

Ateizminde aslı olmadığı için Vesveseden öteye geçemez

Ağacın meyvesi olur. Canlı dersin, Ateizmin meyvesi nedir..

Bir sıralayın da Vesvese olduğunu kendiniz de görünüz.

Sitelerde Paylaş

İslamiyet ağacının binlerce meyveleri vardır....

Hz Muhammedin(asm ) yolundan giden ve insanların yararına binlerce insan yetişmiş ve yetiştirilmektedir.....

Ateizmin meyveleri sayacak kimse var mı? Aranızda insanlığa ne gibi ve kaç kişi faydalı olmuşlardır...

Sitelerde Paylaş

İslamiyet ağacının binlerce meyveleri vardır....

Hz Muhammedin(asm ) yolundan giden ve insanların yararına binlerce insan yetişmiş ve yetiştirilmektedir.....

Ateizmin meyveleri sayacak kimse var mı? Aranızda insanlığa ne gibi ve kaç kişi faydalı olmuşlardır...

Görmüş olduğun bütün teknoloji, şu an kullanmış olduğun internet dahil; hepsi bilim insanlarının eseri... Sizler hem teknolojiyi kullanır hemde söversiniz...
Sitelerde Paylaş

Nikola Tesla bunlardan biridir.Florasan lamba,neon ışıkları,hızölçer,otomobillerdeki ateşleme sistemi,radarın temelleri,elektron mikroskobu ve mikrodalga fırını icat etmiştir.Linus Torvalds Linux işletim sistemi çekirdeğinin geliştiricisi ve proje yöneticisidir.Demokritus atom teorisini öne süren kişidir.Thomas Edison(mucit),Carl Sagan (gökbilimci),Albert Einstein (bilimadamı),Richard Dawkins(biyolog),Stephen Hawking(fizikçi),Bill Gates,Charles Darwin,Charles Bukowski(yazar),John Lennon(müzisyen),vb.Sizin örnekleriniz kimlerdir?

Sitelerde Paylaş

Bunların bir çoğu inançlı insanlardır....

Ateist bile olsa Allah onlar ı dünyanın imar ı ve insaniyete katkıları olsun diye yaratmıştır.

Aynı saat gibidir ne için işlediklerini bilmezler ama, insanlara faydalı olur...Bu da Allahın Muradı dır......

Sitelerde Paylaş

Bunların bir çoğu inançlı insanlardır....

Ateist bile olsa Allah onlar ı dünyanın imar ı ve insaniyete katkıları olsun diye yaratmıştır.

Aynı saat gibidir ne için işlediklerini bilmezler ama, insanlara faydalı olur...Bu da Allahın Muradı dır......

Oryaltel dansını bilirmisin? Nerenin malıdır bu dans, onuda bilirmisin? Evet, araplara ait bir tür şark kültürüdür. Sen müslüman mısın? Peki islamiyet nerenin malıdır? Arap ülkelerinin... Onların dansözlüğü de bu din yolu ile sizlere geçmiş midir? Geçmiştir!.. Nereden mi biliyorum? Alıntı yaptığım senin yorumundan...
Sitelerde Paylaş

En ileriniz olan olan darwin bile

Türleri köküni kitabında demiştir ki-----yaratıcının meydan getirdiği bir veya birkaç basit canlı formundan diğerlerinin evrimleşmiş

olduğunu öngören bir hayat görüşünde yücelik vardır.----

Kaynak: charles Darwin the Origin of Species, Penguin classic , London (1985) sayfa 459-460 ta...

Darwin böyle demişse diğerlerini konuşmaya gerek yoktur değil mi?..

Sitelerde Paylaş

Bu kişiler inançsızdır.Allah bu kişileri insanlığa faydalı olsun diye yaratıyor ama ateist oldukları için cehennemde yakıyor.Adaletsiz Allah.

Demek sen Cehennem de bunların yanacağına inanıyorsun değil mi?

Sitelerde Paylaş

tanrı kendine fedai arıyor.

bu konuda en ufak bir hataya yer olmamalı.

ve adem ile havva'yı acımadan kovuyor

aynı tanrı dünya'da günahları affedip duruyor.

ama sonunda ahiret günü yine tövbe kapısını kapatıp acımazsız bir kimlik alıyor.

şizofrenik bir durum.

din insan icadıdır.

Sitelerde Paylaş

ortadaki şey bir adet masal kitabı ve bütün tartışmalar da bunun üzerine kurulu... sen hayatını bu masalı yaşamaya adamışsın. onu da geçtim, sen o allahı gösterince bizim ona ibadet edeceğimizi mi sanıyorsun ? sen ve senin gibiler nasıl olsa onun egosunu tatmin etmeye yetiyordur bize gerek yok. cehennemin de boş kalmaması lazım değil mi :lol:

Sitelerde Paylaş

Yoktur demek ispat değildir...

Sadece cehalettir...

Vardır diyen 2 kişi binlerce yoktur diyeni siler atar...

Neden Çünkü yoktur diyenlerin bahaneleri hep farklıdır....

Vardır diyenler ise hariçe evrene baktıkları için biribirine destek olurlar....

Kayıtları tutulur iş biter...

Bilmiyorum anlatabildim mi?

Anlamadıysanız zaten konuşmaya gerek,

Yenilen pehlivan güreşe doymazmış malumunuzdur...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...