Jump to content

Serdar turgut keşke hep şey yazarı olarak kalsaydı

Recommended Posts

Serdar Turgut son zamanlarda liboşlukta sınır tanımamaya başladı.Bir de ikide bir " neden bana liboş dediklerini anlamıyorum " tarzı konuşmasa neyse.Arkadaş son dönemde sürekli Türkiye ve ortadoğu üzerinde oynanan oyunlardan bahsediyor ama nedense Tayyip'in bu olaylardaki rolündenasla bahsetmiyor.Yani aslında bahsediyor da gayet olumlu şekilde.Ona göre Türkiye rolünü iyi oynuyormuş yönünü çizmiş ve yankilerle işbirliği yaparak büyük oyuncu olmuş!!

Keşke hep New york'daki fantezilerinden ya da mizah konularından bahsetseydin keşke,en azından gülüyorduk ya da çatlak deyip geçiyorduk,şimdi karizma yerlerde...

http://www.haberturk.com/yazarlar/serdar-turgut/773517-komplo-teorileri

Sitelerde Paylaş

adam diyor ki "din insanlara Allah a inanmayı bırakın ateist olun demekle bitiriemez dünyada hiç bir dini bu şekilde yok edemezsin dini iptal etmek istiyorsan onu dönüştürmen gerekli tayyip de bu konu da bize yardımcı oluyor".

eşittir ılımlı islam

Sitelerde Paylaş

adam diyor ki "din insanlara Allah a inanmayı bırakın ateist olun demekle bitiriemez dünyada hiç bir dini bu şekilde yok edemezsin dini iptal etmek istiyorsan onu dönüştürmen gerekli tayyip de bu konu da bize yardımcı oluyor".

Penis yazarlarıyla nurcu işbirliği ha .)))

ALLAH yarabbim ,başımıza taş yağdırma :))

o adamdan mı öğrenicez dini imanı ??

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Keşke hep New york'daki fantezilerinden ya da mizah konularından bahsetseydin keşke,en azından gülüyorduk ya da çatlak deyip geçiyorduk,şimdi karizma yerlerde...

Şimdi inanılır gibi değil ama bu benim de uzun zamandır düşündüğüm bir şey. Adam on numara mizah yapıyor, çok güzel üslubu var, felsefe hakkında ki yazıları falan da çok güzel. Siyasete gelince o kadar zırvalıyor ki, inanamıyorsun, dün ki mizahı yapan adamın bu adam olduğuna. Günden güne, yazıdan yazıya seni hayal kırıklığına uğratıyor. Bir gün okuyorsun helal olsun adama diyorsun, diğer gün yuh bu kadar da zırvalanmaz ki diyorsun. Ben kendisine mail atarak bu durumdan şikayetçi olacağım. Böyle olmaz ki ama.

Sitelerde Paylaş

Şimdi inanılır gibi değil ama bu benim de uzun zamandır düşündüğüm bir şey. Adam on numara mizah yapıyor, çok güzel üslubu var, felsefe hakkında ki yazıları falan da çok güzel. Siyasete gelince o kadar zırvalıyor ki, inanamıyorsun, dün ki mizahı yapan adamın bu adam olduğuna. Günden güne, yazıdan yazıya seni hayal kırıklığına uğratıyor. Bir gün okuyorsun helal olsun adama diyorsun, diğer gün yuh bu kadar da zırvalanmaz ki diyorsun. Ben kendisine mail atarak bu durumdan şikayetçi olacağım. Böyle olmaz ki ama.

Adam zeki ,artaud ,o zeki adamın böyle mıçması anca şey korkusuyla açıklanır

Sitelerde Paylaş

Adam zeki ,artaud ,o zeki adamın böyle mıçması anca şey korkusuyla açıklanır

Zeki olabilir ama siyasete gelince nasıl zırvaladığını göremeyecek kadar aptal bence. Yani bir yazının ayakları ancak bu kadar hava da kalır, özellikle de konu siyaset olunca ayakları bu kadar yere basmayan bir yazıyı şahsen ben kendime yakıştıramazdım, öldürseler dahi yazmazdım yani. Bir yazarın her şeyden önce kendisine saygısı olmalı. Bence bu siyaset geyiğini bırakıp mizahi şeyler yazmaya devam etmeli. Gerekirse habertürk yerine leman dergisine yazsın yani.

tarihinde A.Artaud tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Afroditcim ,o adam fetocu falan olamaz doğasına aykırı ,sadece yalakalık yapıyor adamın yanına gidiyor falan o kadar.Zaten günümüz ortamında yalakalar çoğalmadı mı, serdar da buna uymuş ama embesili oynuyor siyasi yazarken.Dün yine on şehit verdik ,bunun gibilerin umrunda değil varsa yoksa yalakalık.

Şehit verdiğimizde devleti suçlayan ,bana ne diyenlerin çoğunluk olduğu bir ülkede normaldir ama..

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...