Jump to content

Yeni Eğitim Sistemi, Ülkenin Gittiği Durum ve Laiklik

Recommended Posts

İşte AKP'nin eğitim denklemi: Din 140 Fen 108 saat

iste_akpnin_egitim_denklemi_din_140_fen_108_saat_h19531.jpg

4+4+4’ün uygulanmaya başlanmasıyla birlikte öğrencilere okutulacak dersler ve derslerin yıllık saatleri belli oldu. AKP'nin eğitim denklemi de böylece gözler önüne serildi.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/iste-akpnin-egitim-denklemi-din-140-fen-108-saat-h19531.html

Sitelerde Paylaş
  • İleti 321
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Türban sadece kadınları aşağılamaz, normal insan kıyafetiyle dolaşan bir kadın görürseniz hemen tepesine çullanırsınız, diyerek erkeği de aşağılar. Bu anlamda sadece kadınlık onuruna değil, İNSANLIK ONURUNA DA AYKIRI bir kıyafettir. Ama tabiki ataerkil dinde bunun ceremesini de erkek çekecek değil ya (!) , kadınları çula çaputa sararsınız olur biter. Türbanı savunmanın özgürlükle hiçbir biçimde alakası yoktur.Hiçbir şekilde kendisini kaale bile almayan bir dini ve kendilerine biçtiği 'erkeğin kölesi olma' imajını, kadınların sahiplenmesi aklın alabileceği bir durum değildir. Bu türbanlı ergenler biz ikinci sınıf insan olma özgürlüğü istiyoruz diye diye dolanıyorlar ortalıkta. Bu 'ben bilmem beyim bilir' kültürünün yansımasıdır.

tarihinde seko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...