Jump to content

Orman bakanı, ormandan bakanı

Recommended Posts

EROĞLU: “PATLAMANIN SEBEBİ KAZA”

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ise olayın kesinlikle bir sabotaj veya terör saldırısı olmadığının altını çizerken patlamanın kaza nedeniyle gerçekleştiğini vurguladı.

TSK: "PATLAMANIN SEBEBİ BİLİNMİYOR"

Genelkurmay Başkanlığı 25 askerin şehit olduğunu açıklarken patlamanın sebebiyle ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Genelkurmay’ın açıklamasında, “05 Eylül 2012 tarihinde saat 21.15 sıralarında, Afyonkarahisar’da konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığına bağlı Mühimmat Depo Komutanlığında, el bombalarının depolandığı bir cephanelikte yapılan çalışma esnasında, henüz bilinmeyen bir nedenle meydana gelen patlama sonucunda, 25 askerî personel şehit olmuş, 4 askerî personel hafif şekilde yaralanmıştır” denildi.

-----------------------------------------------------------

Acılı ailelere sabır diliyorum.

Sitelerde Paylaş

Ülkemiz orman kanunlarıyla yönetiliyor ya.

Az önce eksisözlükte okudum. Afyon hastanede çalışan bir hemşire, dün akşamki gelen askerleri gördüğünü söylemiş. Hiç yeni ölüye benzemiyorlardı. Sanki haftalar önce ölmüş gibilerdi demiş. Valla bu şerefsiz akp bunu yaparmı? Yapar. Şeytanın bile aklına gelmez derler ya. Kimbilir doğuda şehit olan askerleri tepki toplamamak için afyonda patlattılar.

Artık hiçbirşeyden emin değilim ama nurtopu gibi bir komplo teorimiz daha oldu.

tarihinde Uzay tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Az önce eksisözlükte okudum. Afyon hastanede çalışan bir hemşire, dün akşamki gelen askerleri gördüğünü söylemiş. Hiç yeni ölüye benzemiyorlardı. Sanki haftalar önce ölmüş gibilerdi demiş. Valla bu şerefsiz akp bunu yaparmı? Yapar. Şeytanın bile aklına gelmez derler ya. Kimbilir doğuda şehit olan askerleri tepki toplamamak için afyonda patlattılar.

Ürpertici bir iddia ama doğru olması ihtimali sıfır gibidir dostum. İşin ilginci yıllarca başkalarına iftira atanlar şimdi kendileri bu temelsiz iddiaları savuşturmak için debelenecek.

Niçin olamaz; ölen askerlerin aileleri nerede görevli olduklarını biliyorlardır ayrıca Afyon da ilgili birlikte görev yapanlar da neyin ne olduğunu hangi arkadaşlarının öldüğünü biliyorlardır.

Sitelerde Paylaş

“Acaba o bombalar Suriye’deki muhaliflere mi gönderilecekti.”

1- Mühimmat sayımı neden akşam saatlerine bırakıldı. Bu durum normal mi?

2- El bombası bu derece kolay patlayacak bir mühimmat mı? Çünkü askeri personel el bombasını üzerinde dahi taşıyor?

3-Patlama sırasında 25 askerin bir arada olması normal mi?

4- El bombasının patlamasının diğer el bombalarına patlatacak bir etki yaratabilir mi?

Sitelerde Paylaş

Orman bakanı konuşmaya devam etmiş. Gerekli cevabı sosyal medyadan almış bu sefer

----------------------------------

Olayla ilgili hükümet cephesinden açıklamaları Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu yaptı. Patlamanın kaza sonucu meydana geldiğini öne süren Eroğlu yaptığı benzetme ile sosyal medyada infiale sebep oldu.

Eroğlu "Olay terör saldırısı değil. Hindistan, Pakistan'da sıkça yaşanan olaylar gibi bir olaydır. Bir el bombasının yere düşmesi sonucu meydana gelmiş" dedi.

Bu benzetme ile twitterde TT listesine giren Bakan Eroğlu'na tepki yağarken, gelen mesajlarda bakanın istifasını isteyenlerde oldu.

İŞTE O TWİTLER

-25 tane kütük kesilse Orman ve "Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu" açıklamasını anlarım da, 25 askerimiz şehit oldu. Başka yetkili yok mu?

-Su işleri bakanı veysel eroğlu'yu "türkiye geri kalmışlıkta hindistan-pakistan klasmanındadır" itirafı nedeniyle tebrik ederim.

-Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu "Bu tip olaylar Pakistan'da Hindistan'da da oldu"demiş. Ama orada Bakanlar istifa ediyo burda etmiyo

-Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Pakistan ve Hindistan'da da böyle patlamalar oluyor" Japonyada da her zaman deprem oluyor kimse ölmüyor!

-Hükümet sudan bahanelerini açıklamak görevini Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na vermiş!

-Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, BU OLAY sizin sorumluluğunuz altında mı? GÖREV yeriniz hangi makam?

-Hindistan'da insanlar İneklere karşı saygı duruşuna geçiyor, bizde burada Bakanlara ceket ilikliyoruz. Böyle kazalar Hindistan'da oluyor.

-Veysel Erdoğlu ancak Pakistan ve Hindistan gibi ülkelerde bakan olabilecek birisidir.

-Ülke olarak her alanda ne kadar büyüdüğümüzü her fırsatta söyleyenler,bu patlama ile ilgili Pakistan'dan, Hindistan'dan mı örnekler veriyor?

-25 askerin öldüğü patlama için Bakanımız "Bu tip olaylar Hindistan'da da oldu" demiş. Haa tamam o zaman ya sıkıntı yok, çok rahatladık şimdi

-Aslında Orman Bakanı Veysel Eroğlu "İnsan hayatı Pakistan'da da Hindistan'da da bizimki kadar değersiz" demek istedi.

tarihinde katalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O değilde bunlar nasıl 3 dönem seçildiler aklım almıyor millet mal desen bu kadar olamaz,seçimlerde hile var desen muhalefet neden peşine düşmez bu işlerin,başka birşey var bence ,belli kesimi maaşa bağlamış bile olabilirler başka türlü bunları seçecek mal yığınını nasıl oluşturabilirler anlamadım...

Sitelerde Paylaş

Tarihe geçecek beyanlar; Ortada olan ne?

---------------------------------------

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel Afyonkarahisar Valiliği'ne girerken gazetecilerin soruları üzerine, ''Konuşmayacağım. Hiçbir şey konuşmayacağım. Ortada her şey" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21404195.asp

Sitelerde Paylaş

Bu çok ciddi bir iddia ,o hemşire bir kazaya kurban gider yakında..Bir ülkeyi kendi mill kimliğine,rejimine,devletine düşman adamlar yönetirse kesinlikle şaşırma ,ki o hemşirenin dediiğine de şaşırmadım ,hatta bu tür pislikler bekliyorum

Sitelerde Paylaş

O haftalar önce ölmüş gibilerdi denediğini ben de duymuştum ama orada bayağı bir bomba patladı , yanmıştır çoğu. Gerçi bu adilerin ne yapacağı belli olmaz ama...

Belli bence ,yahu bunlar allah bir diyorya hani ,inadında inanmamak gerek ,yani şeytandan beterler ,milletin dinini de çalıyorlar milliyetini de ,illuminatici deccal bunlar..Her geçen gün tanrıya daha .çok inanıyorum ben gerçekten.

Her türlü ahir zaman alameti piyasada işte ,kendine müslo diyen adamlar gavur dedikleri adamlarla aşk yaşıyor

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...