Jump to content

Şeytanlarından, Kurtulmak İsteyenler Beri Gelsinler.....

Recommended Posts

Bu yıl 2 3 saatliğine dua ettim ben kadir gecesinde ,yani kuranda yazmayan şeye inanmam ama ,bu yıl inanayım dedim , çok inananark dua okudum .İnanılmaz derecede üzerime bir hafiflik geldi.Üzerimde çok büyük bir ağırlık vardı da o gitti sanki ,gerçekten ilginçti ,yani bana hala ilginç geliyor.İnanmanın gücü mü diyim buna gerçekten ,seneyi dört gözle bekliyorum .)))))))))))

Meditasyon gibi....

soldan soldan geliyorlar :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu yıl 2 3 saatliğine dua ettim ben kadir gecesinde ,yani kuranda yazmayan şeye inanmam ama ,bu yıl inanayım dedim , çok inananark dua okudum .İnanılmaz derecede üzerime bir hafiflik geldi.Üzerimde çok büyük bir ağırlık vardı da o gitti sanki ,gerçekten ilginçti ,yani bana hala ilginç geliyor.İnanmanın gücü mü diyim buna gerçekten ,seneyi dört gözle bekliyorum .)))))))))))

Meditasyon gibi....

Evet ruhsal placebo etkisi bir nevi...Dertler birisine anlatılıp, paylaşılınca hafif hissedilir gerçekten. Hele dinleyen Tanrı olursa..Düşünsene seni dinleyecek ,dileklerini gerçekleştirecek ,sevindirecek falan...

Sitelerde Paylaş

.kuranda anlatılan cehennem tasvirleri bir tanrıyı yansıtmıyor.insanların derilerini sonsuza kadar yenileyip yakmak vahşilik.sen insana ceza verirsin fakat bu vahşilikten öte bir şey.bir örnek daha misal ben kendi çapımda iyi biriyim.evimde sakat bir köpeğim var ona bakıyorum mükemmel değil ama iyi biriyim.biliyorsun rusyada çocuklara fuhuş yaptıran insanlar var.sizin mantığa göre ikimizde sonsuza kadar yanacağız.ne yaparsan yap böyle bir cezayı kimse haketmez bunu geçtim,

Gerçekte iyilikler cennettedir....İyiliklerin kaynağı ve menbaı cennettir

Kötülükler Cehennemdedir...Kötülüklerin Kaynağı ve menbaı da Cehennemdir..

Allah evrenin sahibidir....

Ve Kurallarını açıkça beyan etmiştir....Anlaşılmadık hiç birşey yoktur...

Sen Cehennemde yanmayı Vahşice buluyorsun....İşlediğin günahı hiç hesap etmiyorsun....

Halbuki anlamaya çalışsan dünya 1 cinayete 15 sene hapis veriliyor.....

Allah ta bunu ölçü almıştır....

Sabırla devam edersen ölçününün yani 1 cinayete 15 yıl hapisin baz alındığını sana anlatabilirim...

Sabırla devam edersek bunu kolaylıkla anlarsınız....

Arkadaşlar, Lütfen cümleleri yalın ve net yazınız....Ve Soruları yumak yapmayınız..

Tek tek olduğunda çözülmayen soru olmadığını görmek isteyen görecektir...

Sitelerde Paylaş

Niye bütün sorulara cevap varda şeytani olmamak şartını ekliyorsun sonunda uyanık seni? :) .......Şeytan allahtan değilmi?......Yoksa bu kitabı şeytan yazmış olmasın sakın :unsure: , kitabın her sayfası çelişki dolu, allahta çelişki yoksa eğer bu kitap sizi şeytanın kulu yapar ona göre :) ( sonuçta şeytan yani, allah diye bir isim koyaraktan asimetrik oynuyor olmasın sizle) :D

Sitelerde Paylaş

Gerçekte iyilikler cennettedir....İyiliklerin kaynağı ve menbaı cennettir

Kötülükler Cehennemdedir...Kötülüklerin Kaynağı ve menbaı da Cehennemdir..

Allah evrenin sahibidir....

Ve Kurallarını açıkça beyan etmiştir....Anlaşılmadık hiç birşey yoktur...

Sen Cehennemde yanmayı Vahşice buluyorsun....İşlediğin günahı hiç hesap etmiyorsun....

Halbuki anlamaya çalışsan dünya 1 cinayete 15 sene hapis veriliyor.....

Allah ta bunu ölçü almıştır....

Sabırla devam edersen ölçününün yani 1 cinayete 15 yıl hapisin baz alındığını sana anlatabilirim...

Sabırla devam edersek bunu kolaylıkla anlarsınız....

Arkadaşlar, Lütfen cümleleri yalın ve net yazınız....Ve Soruları yumak yapmayınız..

Tek tek olduğunda çözülmayen soru olmadığını görmek isteyen görecektir...

sabır tamam ama bu nasıl bir kural hala anlamış değilim.misal bill gates bir vakfa 31 milyon dolar bağış yapmış herhalde bu adama da kötü diyemezsiniz.ama adam ateist bu kadar iyilik yapmasına rağgmen sonsuze kadar derileri kat kat yenilenerek yanmak vahşiliktir.bunu islamdan haberi olmayan kime anlatırsanız anlatın böyle der

Sitelerde Paylaş

Başlık fena ;

Şeytanlarından, Kurtulmak İsteyenler Beri Gelsinler.....

Sanırsın arkadaş The Exorcist filmi çeviriyor... Şeytan çıkartma ayinindeyiz...

Ben talibim Serdaar ,sen başla.....Birazdan beni iple bir yerlere bağlar sonra içimdeki şeytanla konuşmaya başlarsın...Önce kusmak lazımmış ama .Öyle biliyorum ..Bu iş biraz pis olacak yani..Ardından içimdeki şeytanın sesini duyduğunda hemen istavroz çıkartıp üzerime tut ve sakın korkma ...

Ona ; çık git ve efendimize teslim ol ...de...

Bayağı bi kalabalık olduğumuzdan ,istersen toplu seans da yapabilirsin.. ..

Sitelerde Paylaş

sabır tamam ama bu nasıl bir kural hala anlamış değilim.misal bill gates bir vakfa 31 milyon dolar bağış yapmış herhalde bu adama da kötü diyemezsiniz.ama adam ateist bu kadar iyilik yapmasına rağgmen sonsuze kadar derileri kat kat yenilenerek yanmak vahşiliktir.bunu islamdan haberi olmayan kime anlatırsanız anlatın böyle der

Dostum Allah, oyun oynamıyor bill gates mükafatını zaten verecek kimsenin hakkı kimse de kalmaz. Buna emin ol...

Sen anneni inkar etsen, Ona hakaretler etsen, çok afedersin sövüp saysan..

Bu iyimdir kötü müdür...Msn den Yazabilir misin?

Sitelerde Paylaş

Soruların şeytani olup olmadığını nasıl anlayacağız ?

Şeytan yoldan çıkarmak için sorar...Sonucu belli olan sorulardır: yani evham dır vesvesedir..

Halbuki öğrenmek isteyenin sorusu belli olur...Anlamak çok zor değil...

Anlamak isteyen cevaba kafa yorar. Bahane söyleyip bildiğini okumaz...

Gerçek sorunun cevabı insanı doyurur ve ikna eder...

Ayrıca şeytanın en büyük düşmanı Hz Muhammed (asm)......Onun tavır ve davranışlarına müdahalesi olamaz...

İşte bu ölçülerle şeytanı soruyu ayırmak bana çok kolaydır.....

Bu tür sorular cevabı hak etmiyor diye geri cevirmekteyim...

Bilginize...

Sitelerde Paylaş

Niye bütün sorulara cevap varda şeytani olmamak şartını ekliyorsun sonunda uyanık seni? :) .......Şeytan allahtan değilmi?......Yoksa bu kitabı şeytan yazmış olmasın sakın :unsure: , kitabın her sayfası çelişki dolu, allahta çelişki yoksa eğer bu kitap sizi şeytanın kulu yapar ona göre :) ( sonuçta şeytan yani, allah diye bir isim koyaraktan asimetrik oynuyor olmasın sizle) :D

Sorularını analiz et, benim gibi yalın ve net tek soru sor...Ama şeytani olmasın....Cevabını alırsın...

Sitelerde Paylaş

Dostum Allah, oyun oynamıyor bill gates mükafatını zaten verecek kimsenin hakkı kimse de kalmaz. Buna emin ol...

Sen anneni inkar etsen, Ona hakaretler etsen, çok afedersin sövüp saysan..

Bu iyimdir kötü müdür...Msn den Yazabilir misin?

benzetme doğru değil çünkü yaratıcı olarak görülen bir güç hiçbir benzetmeye girmez.kimsenin tanrısına küfür etmem herkese saygım vardır ama inanmam orası başka.benim sıkıntım bir insanın ne yaparsa yapsın böyle bir işkenceyi haketmediği yönündedir.şahsen biri beni öldürse dahi onun için böyle bir şeyi istemem.ceza vermek başka işkence etmek çok başka

tarihinde blackcanary tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sorularını analiz et, benim gibi yalın ve net tek soru sor...Ama şeytani olmasın....Cevabını alırsın...

Niye kuralı sen belirliyorsun? Bir başlığındada aynını yaptın, halbuki sorularının cevabını % formatlamıştın kafanda, noldu o başlığın sonu? Hiç birşey elde edemedin, kaldıki rezil oldun, doymamışsın galiba yenilgiye.

Tamam senin dediğin olsun, soruyorum sorumu,......Bana bu bedeni veren sözde senin allahın neden erkekleri günaha sokan bir numaralı varlık yapıyor? Halbuki erkeklere bir sürü kadın alma yolunu açtığı halde kuranda, bu ne lahana bu ne turşu?

Sitelerde Paylaş

Seytan diye bir sey yok am ben yinede sorayim :)

Müslümanlar 2012 senesinde diger dinlerin/ mezheplerin tapinaklarini yagmaliyor, icat edebildikleri sadece "islami bisiklet", insanlari taslayarak öldürmeler veye baska bir dindensin diye öldürmeler, canli bombalar neden?

Bu seytan neden egitimde,, teknolojide, kültürde, insanl hayatina saygida, ellerinde Kuran bulunan müslümanlari daha cabuk kandirabiliyor? :D

Sitelerde Paylaş

Evrende tereddüt ve şüphe görüyor musun ki?

Önce Onu bir söyler misiniz

sen evrende 1450 yil öncesinin arap karanliklarini görüyorsun. benim o kadar dar görüslü olmam mümkün degil.

ben bunlari görüyorum. sen göremessin, görsende aval aval bakarsin.

http://www.google.de/search?q=hubble+bilder&hl=de&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=SedNUPGSJ4b54QS06oDICA&sqi=2&ved=0CCAQsAQ&biw=800&bih=461

Sitelerde Paylaş

Evet ruhsal placebo etkisi bir nevi...Dertler birisine anlatılıp, paylaşılınca hafif hissedilir gerçekten. Hele dinleyen Tanrı olursa..Düşünsene seni dinleyecek ,dileklerini gerçekleştirecek ,sevindirecek falan...

Bilmem belki sen inanmadığın için ,ben de tersine inandığım için öyle geldi bana.Ama bu zamana kadar dua okumamış biri değilim ,istediğim gibi kendimce okurum .Bu kez çok farklıydı. Herşeyi yerine getirmesine gerek yok tanrının bence , içhuzura yardım etsin yeter.

İçhuzur için tanrı gerekli mi sorusu için de bilmiyorum ,herşeyi de bilememki :D

Sitelerde Paylaş

Şimdi serdaar karpuz kabuğundan gemi yaptık diyelim ama beğenmedik istediğimiz gibi olmadı ve eşek yesin diye eşeğin önüne attık oda yedi diyelim bu durumda yaprakmı daha yeşildir yoksa ayşe tatilemi çıksın . :)

ayşe devletin başında erdoğan varken zor tatile çıkar.bence cevap yaprak olacak :D

Sitelerde Paylaş

Niye kuralı sen belirliyorsun? Bir başlığındada aynını yaptın, halbuki sorularının cevabını % formatlamıştın kafanda, noldu o başlığın sonu? Hiç birşey elde edemedin, kaldıki rezil oldun, doymamışsın galiba yenilgiye.

Tamam senin dediğin olsun, soruyorum sorumu,......Bana bu bedeni veren sözde senin allahın neden erkekleri günaha sokan bir numaralı varlık yapıyor? Halbuki erkeklere bir sürü kadın alma yolunu açtığı halde kuranda, bu ne lahana bu ne turşu?

Sorunu netleştir cevabını yarın ancak alabilirsin.. şimdi gideceğim de ondan

Sitelerde Paylaş

Bilmem belki sen inanmadığın için ,ben de tersine inandığım için öyle geldi bana.Ama bu zamana kadar dua okumamış biri değilim ,istediğim gibi kendimce okurum .Bu kez çok farklıydı. Herşeyi yerine getirmesine gerek yok tanrının bence , içhuzura yardım etsin yeter.

İçhuzur için tanrı gerekli mi sorusu için de bilmiyorum ,herşeyi de bilememki :D

Sen gerçek ol, bütün samimiyetin de, iste de, sonra olacaklara dikkat et anlarsın...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...