Jump to content

16 Eylül 2012 İstanbul Ateistforum Buluşması

Recommended Posts

execute,

baslik yazisinda "9. geleneksel ateist forum buluşmamız " demissin.

daha önce 9 kez bulustunuzmu? bu bulusmalarda neler yasandi? benim böyler geleneksel bir ateist bulusmasindan hic haberim olmadida.

İlk buluşmayı dün gibi hatırlıyorum. O gün buluşma yerine gittiğimde takriben 4-5 kişi benden önce gelmişti. Ayak üstü tanışma faslı derken arkadaşlar forumdaki rumuzumu sordular. Ben de eyvahcubbeli cevabını vermiştim. Cevabı duyan arkadaşların yüzlerindeki birkaç saniyelik ifadeyi, şaşkınlığı kelimelerle anlatamam :D

Sitelerde Paylaş

Hizli merhaba,

Simdiye kadar yapilan hicbir bulusmada boyle bir endisemiz olmadi ve bundan sonrada olacagini zannetmiyorum. Cunku hicbir muslumanda hadi ateist bulusmasina gideyimde birkac ateistin agzini burnunu kirayim demiyor. O kadar kisinin arasinda da sikar zaten.

Sitelerde Paylaş

Fotoğraf çekerseniz güzel olur. Ayrıca müslüman için şartlar önemli değildir, bakar bu allaha inanmıyor, göğsüm siper allah allah mantığıyla sanki bir düşman ordusuna saldırır gibi saldırır. Ben birçok salaktan tehdit alıyorum mesela.

Sitelerde Paylaş

@Hizli

Bir sey yapacak olan tehtit ederek kendini desifre etmez.

Foto konusuna gelince her bulusmada fotograf cekiliyoruz ama forum yonetimi izin vermedigi icin fotograflari foruma eklemiyoruz. İsterseniz ozel mesajdan bana facebook profilinizi gonderebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

İlk buluşmayı dün gibi hatırlıyorum. O gün buluşma yerine gittiğimde takriben 4-5 kişi benden önce gelmişti. Ayak üstü tanışma faslı derken arkadaşlar forumdaki rumuzumu sordular. Ben de eyvahcubbeli cevabını vermiştim. Cevabı duyan arkadaşların yüzlerindeki birkaç saniyelik ifadeyi, şaşkınlığı kelimelerle anlatamam :D

öldürücü saka :D evet.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...