Jump to content

Zübeyde Hanım

Recommended Posts

Dünkü olanlardan sonra konu açmaya pek niyetim yoktu ama bu önemli.

Adam ciddi ciddi Zübeyde Hanım'ın genelev vesikası diye belge sunmuş internetten. Twitter e takılanlar bu günün TT lerini bilirler.

Adam bir numara. İsmi Alper Terzioğlu.

"BENİM AİLEME DİL UZATAN ŞEREFSİZLER. BAKIN ŞİMDİ ATANIZIN ANASININ GENEL EV VESİKASINI YAYINLIYORUM. RESMİ BELGEDİR"

Bu nasıl bir cesarettir?

post-1108-0-91213900-1347462900_thumb.jp

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dostum,

Bu şerefsizlerin pisliklerini yaymak anlamlı değil. Bu soytarıya ilgili siteden cevap vermek daha anlamlı.

Gerçi ne kadar iğrençleşebileceklerini göstermesi açısından önemi var ama yine de bu başlığın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
  • 6 months later...

ucuz ayak oyunları , böyle bir dosyayı herkes yazabilir 100 yıl öncesine ait bir yazı yada uydurma bir yazı sonra aklına geleni kağıda dök.

gerçek olsa dahi bu en büyük adiliktir. şunu unutmayın ki, zübeyde hanımın geçmişini ben bilmem muhtemelen şuan yaşayan hiçkimsede bilemez. ,

o bir anne , bu işi yapmışda olsa o bir anne , hiçbir anne bu işe zorla girmez, bu en kötü senaryoydu.

kaldıki , bu gibi dökümanları açığa çıkarmak neyi değiştirecek , türklüğün şanına şanmı katacaksınız , amacınız ney, bir yerleri deşip, birşeyler çıkarmak yerine gidip bir fidan dikin , bir dikili ağacınız olsun.

tarihle yaşayan tarih olmaya mahkumdur.

tarihinde Bersan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Genelev kadınlarından çoğunun bazı Müslümanlardan daha iyi bir ahlaka sahip olduklarına eminim.

Genelev kadınları da insan. Kendileri masum değilse bile onlara doğan çocuklar masum.

Asıl iğrenç olan ana babanın suçlarından, hatalarından dolayı onlara doğan çocukları ömür boyu suçlayan ve aşağılayan bu aşağılık zihniyet değil mi?

Bu sapık Arap zihniyeti Türk toplumuna girmiş ve onu zehirlemiştir.

Ne acı..

HACI

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün deccal olduğunu da not düşmek gerektir...

Birini mitolojik bir figür olmakla suçlamak, suçlananın değil, suçlayanın nasıl bir sapık cahil olduğunu gösterir.

Aramızda öyle sapıklar var.. Kolay gele.

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün deccal olduğunu da not düşmek gerektir...

Öcüüü gibi korkuyorsunuz değil mi Atatürk'ten? Korkmanız bana daha anlamlı geliyor niyeyse, Atatürk'ün yaptıklarının anlamını kavratıyorsunuz herdaim. Aydınlıktan korkanlarsınız, sabitler..
Sitelerde Paylaş

İslamiyetin lehine ne yapmış bir tane gösterin görelim?

Hah birde islama hizmet edecekti, çağdaş devrim yapan adamın islam gibi insanlığa topluma zarardan başka gerikalmış yoksunluk vermekten başka bir şey vermeyen Arap dinine ne hizmetini bekliyorsun? İsteseydi islamı yasaklayamazdı değil mi? Ama biliyordu böyle hiç bir yol işlemez, onun düşmanı dogmaydı dogmayla geri bırakılmış insanlar değil, beyinsizler anlayacak akıl yok sizde, kul köle olmak içinize işlemiş..
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...