Jump to content

Gerçek Müslüman Ateistforumu asla tıklamaz!

Recommended Posts

İbrahim mirasının sonundaki kişi. Müslümanlık, Daha sonra çıkan (Bahailik gibi) toplama bir din değildir. Muhammed ss , Kabe'yi koruyan Kureyş ile Kurayza kabilelerinden birinden çıktı. Kuran, iyilik güzellik olsun anlamında eften püften şeylerden ibaret değildir, Ezoterik, gnostik yolu devam ettirme kaygısında bir seçkinler dini de değildir.

Nerede yazıyor? Kuran'da. Kuran'ı kim yazmış? Muhammed. Şıracının şahidi yine şıracı. Bir de bunu kaynak diye yazıyorsun. Hadi bunu kendi aranızda yapın da, böyle forumlarda çok komik duruyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 278
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bayanla bayan dini tartışamıyor :huh: hemen cazgırlık çıkıyor nedense :huh:

Senin gibi alakasız her başlıkta durduk yere dalıp olay yapan biri mi diyor bunu >?

Yahu beni konuşturma ,sen kendini ateist mi sanıyorsun şekerim ?

Senin mentaliten hala yobaz hayatım,sevgili bul denilince hemen başladın feryada " a benim namusuma laf ettier """

Ne alaka pardon ,kim sana öyle bir şey dedi ,yaran varsa gocunursun

Bayan da bayan diye sayıklaman bile seni hala tipik bir müslüman yapıyor.

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İbrahim mirasının sonundaki kişi. Müslümanlık, Daha sonra çıkan (Bahailik gibi) toplama bir din değildir. Muhammed ss , Kabe'yi koruyan Kureyş ile Kurayza kabilelerinden birinden çıktı. Kuran, iyilik güzellik olsun anlamında eften püften şeylerden ibaret değildir, Ezoterik, gnostik yolu devam ettirme kaygısında bir seçkinler dini de değildir.

bence de kuranın davası sadece çiçek böcek edebiyatı değildir. muhammed, ahmed, müjdelenen kişi her kimse; civardaki bütün felsefelerden haberdar olan bir filozoftur. onun bir din yada devlet kurduğuna inanmıyorum. o kadar sorguladı ve düşündü ki, sonunda evren, tanrı, sitem, onu bir makamı mahmuda yöneltti. o da bütün müşahade edenler gibi şahit oldu. perde arkasını gören bütün 'farklı'lar gibi yandı ve gitti. onun yatağında ölmüş bir kimse olduğunu düşünmüyorum tabi eğer gerçekten yaşadıysa. olsa olsa bir anarşistti. tek kişilik anlamlı hayatını yaşadı ve ardında bir efsane bıraktı. ardından gelenler de onun adına bir din uydurdular.

muhammed her kimse ezoterik bir gnostiktir.

biliyorum çünkü; ben ona şahidim..benimki bir rüyanın eseridir tıpkı ibrahim gibi..

evet temple grandinciğim, sen çok aklı başında bir yorumcusun. ben sen gerçekten çok faydalanır ve takip ederim . aklı başında birisi olarak senin dayanağın nedir öğrenmek isterim.

tarihinde NOIR tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bazı insanlar asla dinden kopamaz, ne yapar eder yine inanır. Sıradan bir kitaptan bir sürü olmayacak anlamlar çıkarırlar, bir ortaçağ liderinin sözlerinde ve eylemlerinde bilgelik ararlar.

Bu konularda bana laf sokan ateisti adamdan saymam ,kendi ateistliğini hazmetsin ,ondan sonragelip laf soksun!!!!!!!

Sitelerde Paylaş

Haklısınız bakın acı diyor ve acıda olsa allahın bana biçtiği rolu kabul ediyorum diyor resmen, acı veren bir allahı nasıl adalet çerçevesinde içine hapsedebilir insan, anca acı duyup ve boyun eğerek.....bile bile kölelik.

Bence sen çiçek böcek siteleerinde takıl ,daha okuduğunu anlamaktan acizsin kusura bakma

Seni kırmamaya çalıştıkça sıçıyosun

Sitelerde Paylaş

Sen

Noir abla bir sen eksiktin tam oldu :)

Kesinlikle dediğin gibidir.

Kaynak sormayayım nasıl olsa Allah a bile dinini öğrettiğinize göre kaynağınız sağlamdır :)

Sen hala kendi inancını söylemedin ,biraz da biz eleştirelim seni ,bu forum anti müslo forumu değil ,ateistforum ,her türlü din felsefe tartışılır değil mi?

Sitelerde Paylaş

Sen

Noir abla bir sen eksiktin tam oldu :)

Kesinlikle dediğin gibidir.

Kaynak sormayayım nasıl olsa Allah a bile dinini öğrettiğinize göre kaynağınız sağlamdır :)

Sen hala kendi inancını söylemedin ,biraz da biz eleştirelim seni ,bu forum anti müslo forumu değil ,ateistforum ,her türlü din felsefe tartışılır değil mi?

Sitelerde Paylaş

Senin gibi alakasız her başlıkta durduk yere dalıp olay yapan biri mi diyor bunu >?

Senin mentaliten hala yobaz hayatım,sevgili bul denilince hemen başladın feryada " a benim namusuma laf ettier """

:lol: :lol: Ben aleviliği bile bilmem ve ritüelleri beni irrite eder, gelmiş bana tipik müslüş diyor, delimi ne, :lol: her başlığa kısacık kısacık kelimelerle dadanan benmiyim? Bari diyorsun önce kendine bak :D sevgiliye bence sen hasretsin çünkü kuranın kadına biçtiği o aşşağılık et parçasını kabul eden biri anca senin gibi sevgili manyağı olur, yaranmı var mahi, hiçmi kimse seni beğenmedi?Ve evet sen durduk yere sevgili lafını ortaya atıp karşındaki bayanı bel altından aşşağılıkça vurursan bu o kişinin gururuyla oynamamaktır ve benim gururum namusumdur önce, namus ilkin kafada başlar bilmiyorsan öğren, sende gurur olsa o allahın sana biçtiği kadın rolünü kabul etmezsin.
Sitelerde Paylaş

Bence sen çiçek böcek siteleerinde takıl ,daha okuduğunu anlamaktan acizsin kusura bakma

Seni kırmamaya çalıştıkça sıçıyosun

Sen s.çmışın bile , ne kırması yahu, hem s.mışın kelimesini bana kullanıyor, hemde kalbin kırılmasın diyor, sana kimse karşıt görüştemi belirmesin? sen bu stenin prensesi zannediyorsun kendini herhalde? , mal insanı zorla bu kelimeleri kullandırtmayın, çiçek böcek stesindedemi çok takıldın sen? malum insan karşısındakini kendi gibi görürmüş.
Sitelerde Paylaş

Birde şunu ekleyeyim, ülkemizde ateist bayan hemen hemen hiç yok gibi, galiba bu dindeki kadına biçilen değeri içine sindiremesede bile isteye acı duyarak kabul edenler, başka bayanın ateistliğine akıl erdiremiyorlar gibi, sanki insan ateist olunca başı göğemi eriyormuş, sadece en basiti bu dinlerdeki sapkınlığın ne derece sadistçe olduğunu bizzat idrak etmektir ateizm, birilerinin idrak edebilmesini kaldıramıyorlar çünkü kendileri allahın kendilerine biçtiği bu insanlık dışı haysiyetsizliği kabul edipte, kendinde olmayanı karşısındaki kişide görünce işte bunu kaldıramadığını gösterir bu çırpınmalar, ve kendisi bu çıkmazdan çıkamadığı için karşısındaki bayandada bunu görünce kaldıramıyor galiba.

Sitelerde Paylaş

Sen ilgisiz bir tartışmada "git kendine sevgili bul" deyince yobaz olmuyorsun da o tepki gösterince mi yobaz oluyor?

Bu mudur aydın olmak, medeni olmak?

Bu basbayağı rezillik. Aklı başında bir kadın muhatabına böyle kenar mahalle muhabbeti yapmaz, yaparsa da tepki görür.

Forumda garip bir kadın muhabbeti dönüyor, umarız devam etmez. Burada bir sürü kadın yazar var ve aklı başında olanlar hiç böyle çirkin bel altı muhabbetler yapmıyor.

Birbirinizden hoşlanmıyorsanız, anlaşamıyorsanız ignore edersiniz, siz de kurtulursunuz forum da. Aksi durumda bu abuk çekişmeyi önlemek için biz önlem almak zorunda kalacağız.

Sitelerde Paylaş

Bir zamanlar bende Müslüman idim.Ateizm yada Ateist kelimesi duyduğumda her ortamdan kaçardım.Hele ki internetten araştırmak yada forumlara katılmak aklıma bile gelmezdi.

Ateist foruma yada benzeri forumlara giren ve " ben müslümanım" diyen arkadaşlar,müslümanlığı çoktan sorgulamaya yada müslümanlıktan uzaklaşmaya başlamış demektir.Geri dönüşleri yoktur.Müslümanız diyerek tartışır dururlar.Ta ki gerçekleri görene kadar geçiş dönemi yaşarlar.Bu süreç bazılarında uzun olur bazılarında kısa.Sonuç olarak, eğer buraya gelmiş iseniz,süreç çoktan başlamış demektir.

böyle bişi yok,kaç yıldır burdayım sürekli aktif olmasamda uzaktanda olsa takibim sürdü,kuşkunun emaresini görmedim hissetmedim aksine perçinlendim çok yerde,boşlukta kalmış hezeyan halleri gördükçe iman nimetini tattırana şükrettim,buraya müslüman olarak gelmek ayrıdır kafası karışık müslüman olarak gelmek ayrı

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...