Jump to content

Bir fikir verir misiniz?

Recommended Posts

Şaka bir yana da gerçekten ne yapayım?

Harddiskteki mp3 arşivim var diyelimki. 300 GB.

A dan Z ye bütün sanatçılar var.

Bu arşivi listeleyecek, istediğimde istediğim kadar mp3 seçecek. İstersem rasgele seçecek bir programm lütfen. Mesela müslüm babadan bana 25 tane rasgele mp3 seçsin bende tek tıkla o şarkıları istediğim yere kopyalayım.

Bilmem anlatabildimmi.

Eğer yapabilirsen bana postala. CD ci arkaşım isteyip duruyordu :)

Sitelerde Paylaş

Yani müslüm gürses yazacaksın adında müslüm gürses geçen tüm şarkıları seçecek öyle mi?

kaç şarkı seçeceğimi bana bırakacak

rasgele seçecek

listeleyecek

listeledikleri şarkıları tek tıkla geçici bir klasöre kopyalayacak.

Sitelerde Paylaş

Pos cihazı, otomasyon cihazları kodları yaz.

İyi de bilgisayar programı yazmam gerek. Gömülü sistemlere seneye geçiş yapacağım.

Uzay :

Farz edelim ki 400 tane müslüm baba şarkısı var :) Sen müslüm baba diyeceksin . Ve 30 tane seçmesini isteyeceksin. 30 tane seçecek rastgele olarak. Ve bunları listeleyecek. Bu mudur?

Sitelerde Paylaş

Ağ Programlama veya OCR olabilir. Ya da ufak çapta ERP, CRM uygulamaları yapabilirsin.

Bunlar benim için biraz zor gibi :) Ağ programlamayla ilgili deneyimim yok . Resim düzenleme de daha önce hiç yapmadım. ERP ve CRM de beni aşar :) C++ nın dezavantajları ... Bana masaüstü bir şeyler lazım gibi..

Sitelerde Paylaş

İyi de bilgisayar programı yazmam gerek. Gömülü sistemlere seneye geçiş yapacağım.

Uzay :

Farz edelim ki 400 tane müslüm baba şarkısı var :) Sen müslüm baba diyeceksin . Ve 30 tane seçmesini isteyeceksin. 30 tane seçecek rastgele olarak. Ve bunları listeleyecek. Bu mudur?

Aynen kardeşim. Ha gayret. (Birazda gaz veriyimde hemen bitir. Satarız belkide. %50 benim. Pazarlamasını ben yapıyom)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...