Jump to content

Innocence of Muslims - Müslümanların masumiyeti

Recommended Posts

bak sayın katalan beni kureyzayı sadece kopyaladığın kişiden okumuşsun ve oda tam sizlik bir anlatıp sergilemiş,farklı kaynaklardanda oku,sana detaylı bilgi geniş vaktimde verme niyetindeyim inşallah,ama o vakte kadarda farklı bir kaç yerden oku.seks köleliği bizde yasaklandı zaten mantıken bile ters konuşuyorsunuz.

Ne zaman yasaklandı seks köleliği sizde münafık arkadaşım?

Kardeşim anlamıyorsun sanırım sana diyorum ki HADİSLERDEN OKUDUM. Zor mu bunu anlamak. Yaptığım alıntıda zaten kaynaklı. Tekrar yazmamak için onu alıntıladım. Ben birkez yazacaktım midem bulandı, sinirlendim yarım bıraktım, o kadar iğrenç bir olay. Vicdan patlatır

Sitelerde Paylaş
  • İleti 76
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mechule öncelikle duyarlılığını anlıyorum, elbette kendi kutsal değerlerini savunmak hakkın..

Ancak kutsallık başkasına olunca işler değişmesin hocam; senin benim kutsalım ayrımına gitmesin, siz yabancılardan sürekli saygı beklerken sizden beklendiğide aklınızdan çıkmasın lütfen.....

Film açıkça tahrik amacıyla yapılmış gibi görünüyor, çünkü israilli birisi yapmış vede müslüman ile hristiyanı konu almış kendiler yok ? ayrıca Filmde Türk parmağıda varmış yakında ortaya çıkar bakalım...

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

işte o komilklik size ait,üzgünüm(:

adama inanmıyorsunuz ama vahşetine inanıyorsunuz tuhaf,at gözlüğün ötesinde bişi bu

Yahu aç o gözünü aç, ortadoğuya bak, onu uyduran arap çapulcularının öğretisini bire bir uygulayanların yaptıklarınıdamı görmüyorsunuz.
Sitelerde Paylaş

İnmanah gerek yok vahşet videosuna onlarda biliyor emin ol...

Sosyal medyaya bak kafi, müslümanım diyen insanların ettiği küfürler filmin içeriğinden bile daha iğrenç, ne küfürler ne tehditler daha neler neler, kafasını mı kesmek lazımmış çoluk çocuğuna kadar bebeğine kadar tezvüz edip kafalarını mı kesmek lazımmış bunlar en hafif küfürleri....

Sitelerde Paylaş

müslümanların sorunu hala bir resme karikatüre veya filme bakarak galieyana gelmeleri yakıp yıkmaları.. avrupa bunları çoktan aştı.. herkesin isa veya hıristiyanlığa aynı gözle bakmak zorunda olmadığını anladılar.. avrupa'daki filmlere bakın, isa ve hıristiyanlıkla ilgili sayısız eleştiri espri ve hatta alay var.. ama kimsenin orayı burayı yatıp yıktığını görmedim..,

müslümanların elinde kuran ve muhamemdden başka birşey kalmadığı için ne yapacaklarını şaşırıyorlar..

böyle şeylere artık takmamayı öğrenmeliler..

tarihinde BABAYARO tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bak sayın katalan beni kureyzayı sadece kopyaladığın kişiden okumuşsun ve oda tam sizlik bir anlatıp sergilemiş,farklı kaynaklardanda oku,sana detaylı bilgi geniş vaktimde verme niyetindeyim inşallah,ama o vakte kadarda farklı bir kaç yerden oku.seks köleliği bizde yasaklandı zaten mantıken bile ters konuşuyorsunuz.

Güleyimmi ağlayayımmı.
Sitelerde Paylaş

Zayıfın öfkesinden doğan zarar en çok zayıfın kendisine dokunur demişti Nietzsche.

Müslümanlara zarar vermek bu kadar kolay işte. Birisi okyanusun ötesinde bir film yaptı, müslümanlar kendi ülkelerini yakıp yıkmaya başladı, azcık olan huzurları da kaçtı, okyanus ötesinde ise hayat aynı devam ediyor.

Sitelerde Paylaş

50.000 dolara yapılan dandik filmi, bugün en az 5.000.000 kişi izledi, büyükelçilikler yandı, 4 kişi öldü, yarın Cuma Libya ve diğer yerler bol bol yanar.

Yani Allah olsaydı, bunlara biraz akıl fikir vermez miydi, bizim ne pahasına olursa olsun bu gerzek Ortadoğu'dan uzak durmamız lazım, suyunu sat, bırak aralarında kapışsınlar, kim haklı hiç bilemezsin...

Sitelerde Paylaş

Rahman elbette yanlarına bırakmayacaktır,bugünde şehrimde bi gösteri oldu bende katıldım,yapılan düpedüz tahriktir,inanclara saygı diye durmadan söyleyen sayın ateistler sizinde bu filme karşı tepkili olmanız gerek

Aslinda mechule bile yarim akliyla yarisini cözmus olayin, "düüüpppeedüüüzzz tahriktir" diyor, bakin cözmüs olayi. Eee ne yapmis tabiki sakin sakin isine gücüne devam etmis tahriklere kapilmamis. Hayirrrr, her müslümanin ya da her müslümanin provakatörünün yapmasi gerekeni yapmis "şehrimde bi gösteri oldu bende katıldım". E bu gösteride bir yerler yakilmaya yikilmaya, ecnebiler, Amerikan elcileri öldürülmeye baslansa mechule dururmuydu? Durur mu hiç o bir disi cahide, islamin disi kilici, bulsa kafasini bile keserdi küffarin.

Bak bak birde olayi cözmüs tahrik etmeye calisiyorlar diyor cin gibi maassallah. Otur oturdugun yerde o zaman ne diye her orani burani dürtenden tahrik oluyorsun, yaran ne büyük hemen gocunuyorsun?

Zayıfın öfkesinden doğan zarar en çok zayıfın kendisine dokunur demişti Nietzsche.

Müslümanlara zarar vermek bu kadar kolay işte. Birisi okyanusun ötesinde bir film yaptı, müslümanlar kendi ülkelerini yakıp yıkmaya başladı, azcık olan huzurları da kaçtı, okyanus ötesinde ise hayat aynı devam ediyor.

Iste bu da akilli adamin tepkisi.

Emperyalistlerle radikaller birbirine mi girmiş?

Dünyada bundan daha güzel ne olabilir?

Emperyalistlerle radikaller birbirine mi girmiş? Yok öyle bir sey, yahudi amcaoglunu dürtmüs gene arapta kudurmus evini barkini yikiyor. Bize göre birsey yok ortada.

Sitelerde Paylaş

"Hristiyanlar İsa ile dalga geçiyor, Ama Müslümanlar Peygamberleri hakkındaki en ufak bir eleştiriye gelemiyor" savunasının hiçbir mantıklı yanı yok.

Bir kere Hristiyanlığı hicvedenler Müslüman mı ki benzer bir hoşgörü Müslümanlardan da bekleniyor?

Siz hiç bir Müslümanların aynı Şeyi Hz.İsa veya Hz.Musa için yaptığını gördünüz mü?

Sitelerde Paylaş

Rahman elbette yanlarına bırakmayacaktır,bugünde şehrimde bi gösteri oldu bende katıldım,yapılan düpedüz tahriktir,inanclara saygı diye durmadan söyleyen sayın ateistler sizinde bu filme karşı tepkili olmanız gerek

İnanca saygı kartını oynarak içinde bulunduğunuz toplumları adeta pislik içine çekmeye çalışıyorsunuz çünkü sizin inancınız geriliği şiddeti anti bilimi bağlazlığı destekler. Bizim anlayışımıza göre inanca saygı diye bir şey olmaz kişiye saygı olur daha doğrusu kişinin kişilik hakları olur ona saygı olur. Bitmiş gitmiş kaç bin yıllık mitlere saygı diye bir şey olmaz.

Muhammedde bu bağlamda mittir yeri geldiğinde eleştitilir yeri geldiğinde esprisi yapılır. Muhammede inanmayıp onu eleştirmek kısmına gelince muhammed belki yaşamadı belki adı başka bir şeydi belki çok abartıldı ki hikayelerin üst üste katlanarak abartıldığıda kesin. Ama biz burada islamcıların kaynaklarından gururla anlattıkları kaynaklarından söyledikleri şeyleri yani sizin mantığınızı eleştiriyoruz.

Git bak arap tvlerine suudi arabistan yemen vs müslümanın hası onlardır. Bunların çevirilerine muhammedin nasıl ayşe ile 6 yaşında evlendiğini 9 yaşında sex yaptığını gevşeyerek şevkle anlatırlar. Hatta muhammedin diğer arakadaşlarında, e bu adamlar bugün yaşasa idi medeni bir ülkede pedefoli suçundan tutuklanırlardı. Yani müslümanların çoğu aslında ortaçağda uydurduğu mitler bugün itibari ile geldiğimiz medeni uygar zamanda kabak gibi sırıtıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...