Jump to content

İmtihandayız buyrun gelin...

Recommended Posts

Bende yedim cübbeli, kuranda çoğalmak kastı yoktur, varsada ben duymadım, kuranda erkeklerin şeyine amade edilen bir et parçasından başka birşey değil kadın, kimi kandırıyorsuın sen, birde öte taraftaki huriler ne oluyor madem çoğalmakmış amaç, hemde sübyan tarifli huriler?

Sen duymadın.

Sorularımın hepsine cevap ver kaytarıkçı.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 167
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kocası baksın, o da evinde otursun. Sizinle ilgilensin. İlgisizlikten ateist olmuşsun.

çok şükür benimle ilgilenen var benim ailemi yargılamak ne sana ne de senin hayali allahına düşer. diyelim evlenmedi erkeğin sırtlarında ya yük sana göre aynı yükü fazlasıyla taşıdı nerede 700 nuri. kusura bakma ama battıkça batıyorsun.kuranın erkek işi olduğu çok belli imtihan yatar

Sitelerde Paylaş

kuranda erkeklerin şeyine amade edilen bir et parçasından başka birşey değil kadın,

Kuran'ı bilmiyorsun.

Bilmiyorum he :) neyini bilmiycem, kainatın yaratıcısında en ufak kusur bulunmaz ve bu allah resmen p..z..nklik yapıyor kuranda, sende gelmiş kuranı bilmiyorsun diyorsun. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum he :) neyini bilmiycem, kainatın yaratıcısında en ufak kusur bulunmaz ve bu allah resmen p..z..nklik yapıyor kuranda, sende gelmiş kuranı bilmiyorsun diyorsun.

Senin için evlilik sadece cinsel birleşmeden ibaret olduğu için böyle söylemen normal. Kişi kendinden bilir işi.

Sitelerde Paylaş

Senin için evlilik sadece cinsel birleşmeden ibaret olduğu için böyle söylemen normal. Kişi kendinden bilir işi.

Benim için evlilik iki kişiliktir, senin allahınınki bir erkeğe gani gani kadın ve öte tarafta sübyan huriler ve gelmiş cinsel birleşme diyor bana sapık, evet kişi kendinden bilir işi aynı sen gibi terbiyesiz.
Sitelerde Paylaş

Bu arada cübbeli şeriatla yönetilen ülkelerdeki kızların tecavüze uğradığını resmen onayladı bu yazdıklarıyla, afferim cübbeli,

İslamda bir kızı babasından istersin, babası verirse evlenirsin.

Bu dediğin doğru, islamda kızı babasında istersin, kızın kendi fikri beyni kişiliği, istekleri yoktur, biri gelir hemde 60 yaşındaki bir adam gelir 15 yaşındaki kızı babasından ister ve o babada kızını o adamın durumu iyiyse maddi olarak verir, resmen kızının p..z..gi olurken bunda hiçbir ahlaksızlık dahi görmez ve kendiyle gurur duyar, bak bunda doğru dedin.
Sitelerde Paylaş

Bu dediğin doğru, islamda kızı babasında istersin, kızın kendi fikri beyni kişiliği, istekleri yoktur, biri gelir hemde 60 yaşındaki bir adam gelir 15 yaşındaki kızı babasından ister ve o babada kızını o adamın durumu iyiyse maddi olarak verir, resmen kızının p..z..gi olurken bunda hiçbir ahlaksızlık dahi görmez ve kendiyle gurur duyar, bak bunda doğru dedin.

senin ağzın çok bozukmuş, mahalle ağzı yapma burda lütfen.

Sitelerde Paylaş

Hadi ordan, evlenene kadar istediğin erkekle birlikte ol ondan sonra evlen, 3 ay sonra boşan veya aldat. Sizde her yol var.

Ne diyorsun sen manyak ahlaksız?Sizde her yol var diyor birde, senin allahın o yolu çok güzel uyarlamış siz erkeklerin uçkuru için, beni sinir etme cübbeli, terbiyeni takın ahlaksız yobaz.
Sitelerde Paylaş

OO cidden mi? 9 yaşındaki kızdan tahrik olan siz değil miydiniz? Ya da 1 yaşındaki bebekle evlenilir diyen?

İslamdaki evlilik sizdeki gibi tahrik olup da yapılan bir olgu değildir. Bizde zaten cariye sistemi var. Ehli kitabın bütün kadınları savaş sonucu bizimdir. Bizde yapılan evlilikler hayırlı insanlarla akrbalık kurma ve salih evlatlar doğmasına vesile olmak içindir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...