Jump to content

İmtihandayız buyrun gelin...

Recommended Posts

kadın belki ilkini istiyor perfomansı yüksek falan diye.misal benim bir bmw'm var kaza yaptım hurda oldu ben de yokluktan şahin aldım :D. neyse şahin sağlam kaldı hurda cennetinde ben bmw'yi istiyorum niye bana şahini veriyorlar böyle saçma iş mi olur?

Olur dostum olur, din adamı böyle saçmalatmak zorunda bırakır, başka türlü verecek cevap yok :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 167
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir budist bana gelip gel bizim dinimize derse onunla sohbet ederim. Sorular sorarım. Sizin ilahınız kimdir derim. Ne yer ne içer? Yerde mi gökte mi, çocukları var mı benzeri var mı, gönderdiği kitapları var mı?

budizimin ne olduğunu bilmiyor musun ki? biliyorsan birinin anlatmasına gerek yok direk cezalısın geçmediğin taktirde :D ciddiyim işin bu kısmı adil değil.herkese aynı dini gönderseymiş allah niye 3 ayrı kitap göndermiş?

Sitelerde Paylaş

kadın belki ilkini istiyor perfomansı yüksek falan diye.misal benim bir bmw'm var kaza yaptım hurda oldu ben de yokluktan şahin aldım :D. neyse şahin sağlam kaldı hurda cennetinde ben bmw'yi istiyorum niye bana şahini veriyorlar böyle saçma iş mi olur?

kadın ilk kocasını isterse onunla evlenir.

Sitelerde Paylaş

Bluğ diyen senmisin cübbeli? bluğuda biliyorsun demek, 6 yaşındaki bir kız bluğmudur sence? Madem aklı başında olmak için bluğ olmak gerekiyor, buna cevap ver.

Değildir. kızlarda buluğ regli olmakla başlar.

budizimin ne olduğunu bilmiyor musun ki? biliyorsan birinin anlatmasına gerek yok direk cezalısın geçmediğin taktirde :D ciddiyim işin bu kısmı adil değil.herkese aynı dini gönderseymiş allah niye 3 ayrı kitap göndermiş?

Zaten herkese aynı kitap geldi. Hepsi tek olan Allah'a davet etti. Sadece ibadetlerin şekli farklıydı.

Sitelerde Paylaş

Değildir. kızlarda buluğ regli olmakla başlar.

Ortalama 12, 13 yaşında aklı başında oluyor yani? Peki, sen 6 yaşındaki kızı eş olarak alırım demiştin, hadi 12, 13 yaşındaki kızda çocuktur, onu es geçiyorum, sen bu kafayla 6 yaşındaki kızın adet olmasını zor beklersin sapık.
Sitelerde Paylaş

Ortalama 12, 13 yaşında aklı başında oluyor yani? Peki, sen 6 yaşındaki kızı eş olarak alırım demiştin, hadi 12, 13 yaşındaki kızda çocuktur, onu es geçiyorum, sen bu kafayla 6 yaşındaki kızın adet olmasını zor beklersin sapık.

Adet olana kadar cinsi birliktelik haramdır.

Sitelerde Paylaş

e erkek niye erkeğe 700 huri var bir de karısı? bir de incilde niye adı allah değil.bir de ibadeti farklı olması çok saçma örnek domuz eti birinde serbest diğerinde değil şarap da aynı şekilde niye bu kadar büyük farklılıklar var?

İncil ve tevrat insanlar tarafından değiştirildi.

Sitelerde Paylaş

yani önceden incilde de tevratta da allah isminin yazdığını mı düşünüyorsun? ikincisi domuz niye yasak kendi dışkısını yiyor diye tavuk da yiyor ama yasak değil?

Bize haram edilen şeylerin peşine düşmeyiz. İşittik ve itaat ettik deriz. Nedendi, niyeydi demekle ateizme yelken açarsın. Teslim olacaksın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...