Jump to content

İmtihandayız buyrun gelin...

Recommended Posts

• İleti 167
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yaşadığım yer şeriatle yönetilen bir yer olsaydı (inşaAllah birgün olur) O vakit evlenirim.

sübyancıdan farkın yok bu durumda.ikincisi ne demek erkeklerin işi daha zor benim annemle babam ayrı ben annemle yaşıyorum hem çalışıyor hem bize bakıyor o zaman o da 700 nuri haketti böyle saçmalık olur mu erkeklerin işi daha zor.ikincisi niye durup teslim olalım salak mıyız biz?

Sitelerde Paylaş

Yaşadığım yer şeriatle yönetilen bir yer olsaydı (inşaAllah birgün olur) O vakit evlenirim.

Ya cübbeli sen ne ayaksın? O kelimeyi niye kullanamıyorsun? Korkuyormusun yoksa?Bir kersinde kullandın ama değilmi?

Bu arada cübbeli şeriatla yönetilen ülkelerdeki kızların tecavüze uğradığını resmen onayladı bu yazdıklarıyla, afferim cübbeli, işte dinin kadını bırak kız çocuklarına tecavüzü helal kıldığını onaylamış oldun bizzat, birde zina eden insanı taşlarlar, sen resmen aklı başında olmaya küçücük bir kıza tecavüzü meşrulaştırıyorsun fakat iki kişinin rızasıyla olan bir olaydaysa, taşla başını ezerek öldürmede pislik bulmuyorsun ne hikmetse.

Sitelerde Paylaş

Biz evliliği çoğalmak için yaparız. Cinsellik geri plandadır. Ama sizi bilemem. Bu sebeple ben yanlış anlamayasınız diye evlilik kelimesini kullanıyorum.

Bende yedim cübbeli, kuranda çoğalmak kastı yoktur, varsada ben duymadım, kuranda erkeklerin şeyine amade edilen bir et parçasından başka birşey değil kadın, kimi kandırıyorsuın sen, birde öte taraftaki huriler ne oluyor madem çoğalmakmış amaç, hemde sübyan tarifli huriler?
Sitelerde Paylaş

Bu arada cübbeli şeriatla yönetilen ülkelerdeki kızların tecavüze uğradığını resmen onayladı bu yazdıklarıyla, afferim cübbeli,

İslamda bir kızı babasından istersin, babası verirse evlenirsin.

kendi kendine mi konuşuyorsun? hani hulk gibi 3 kişilik durumu 'hulk smashs' falan yoksa biri yazıyı mı düzenledi onu bilmem ama yazdıklarını toparlayaım. erkeğin omzunda yük olduğunu düşündüğün için 700 huri hakkı var fakat kadın erkekten daha çok uğraşşa bile 1 tek kocasını alabilir.12 yaşındaki kızla evlenebilirsin.domuz etiyle tavuk eti aynı kapıya çıkarken domuz etinin yasak olmasını sorgulamak bize düşmez doğruca teslim olmalıyız.düşüncelerinin özeti bu

Sitelerde Paylaş

kendi kendine mi konuşuyorsun? hani hulk gibi 3 kişilik durumu 'hulk smashs' falan yoksa biri yazıyı mı düzenledi onu bilmem ama yazdıklarını toparlayaım. erkeğin omzunda yük olduğunu düşündüğün için 700 huri hakkı var fakat kadın erkekten daha çok uğraşşa bile 1 tek kocasını alabilir.12 yaşındaki kızla evlenebilirsin.domuz etiyle tavuk eti aynı kapıya çıkarken domuz etinin yasak olmasını sorgulamak bize düşmez doğruca teslim olmalıyız.düşüncelerinin özeti bu

Teşekkür ederim. Aynen bu...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...