Jump to content

Recommended Posts

IFeelGood benimle beraber forumun önde gelenlerinden biriydin...hatırlamısın cübbeli ve arkadaşlarını nasılda sinirden ağlatmıştık, ne güzel günlerdi..çocukken zillere basıp, ah pardon bu başka bir anıydı karıştırdım...

Kendine iyi bak hoşçakal demeye gerek yok değil mi :( çünkü gidiyorsun diye algılamadım mesajını sadece yönetimden ayrıldın sonuçta forumdasın bazen çok aktif bazen daha az aktif olursun elbette yani temennim böyle..

görüşürüz dincilere ölüm..:)

Sitelerde Paylaş

internettin hoca,

Beni de seninle beraber forumun önce gelenlerinden biri saymakla bana onur vermişsin, çok teşekkür ederim. Ama bilesin ki senin eşin menendin yok.:)

cübbeli ve arkadaşları daha çoook uzun zaman ağlayacaklar...

Buralardayım hocam. Senin sempatik, sıcak ve çoğu zeka dolu espri ve yorumlarından, en çok da mutevazı halinden uzakta durabilmek zor..:)

Görüşürüz.

Sitelerde Paylaş

haa bu arada ... IFeelGood'a bir extra teşekkür etmeliyim ...

Beni ve malum saz arkadaşlarımı çok idare etti sağolsun ;)

Gayet iyi gidiyor ;)

İlgine sevgine ve sabrına tekrar teşekkürler ...

Umarım her şey daha da iyi gider, herkesler mutlu olur, iyi yaşamlar kurar. Başka ne diyeyim..

Ben bir şey yapmadım, teşekkür edecek hiçbir şey yok Afrodit.

Yetkisiz yazmak, senin düşündüğünün aksine çok daha güzel, çok daha fazla zevk veriyor çünkü insan özgür hissediyor. Kim ne derse desin bu böyle, çünkü karşındakiler bazen yetkileri silah olarak doğrultuyor, ortalığı talan ediyor. Son günlerde bir kere daha yaşadım, yetkilerimi bıraktığımı söyleyince bu kez Hacı'yı hedef aldı. Önce beni düşüncelerimden dolayı Hacı'ya şikayet edip forum misyonunu sorgulamaya kaktı, Hacı da benimle aynı yanıtları verince bu kez Hacı'ya saldırıp onun hakkında başlık açtı.

Çok sık oluyor böyle şeyler... Yani demek istiyorum ki, yetkisiz yazmak daha özgürce.

Tabii bu bir şikayet değil, tespit sadece.

Selamlar.:)

Sitelerde Paylaş

IFG, placebo ile ilgili bir bilginiz var mı? Bana tuhaf geldi birden üyeliğini sildirmesi. Mesela katalan en azından nedenlerini ( ya da bahanelerini :) ) öyle veya böyle yazdı ama placebo bunu bile yapmadı. Yapması, bizleri bilgilendirmesi şart değil tabi ki ama forumun demirbaş üyelerinden sonuçta insan merak ediyor.

Sitelerde Paylaş

Bir durum değişikliği oldu, foruma açıklama yapmak gerek.

Sevgili Placebo'nun kendisinin bile hiç beklemediği ani ayrılışı, ardından katalan'ın gidişi moderasyon sıkıntısı yaratacak. Özellikle placebo uzun sayılabilecek bir süredir buradaydı ve oldukça aktifti.

Yönetim yetkilerimi hiç değilse bir süre daha tekrar almamı istedi, aldım.

Bilginize.

Sitelerde Paylaş

IFG, placebo ile ilgili bir bilginiz var mı? Bana tuhaf geldi birden üyeliğini sildirmesi. Mesela katalan en azından nedenlerini ( ya da bahanelerini :) ) öyle veya böyle yazdı ama placebo bunu bile yapmadı. Yapması, bizleri bilgilendirmesi şart değil tabi ki ama forumun demirbaş üyelerinden sonuçta insan merak ediyor.

Placebo'yla ilgili açılan başlıkta dün gece girip açıkladım Sevgili Sebû. Açıklama yapma iznini Placebo verdi, hatta rica etti çünkü onu yapmaya bile vakti olmamış neredeyse. Çok geçerli gerekçeleri vardı, onları yönetime açıklamış ve onlar da elbette anlayış göstermiş.

Gerçekten çok ani oldu, kendisi de üzgün ama öyle gerekmiş.

http://www.ateistfor...62

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Bu başlıkta yönetici yetkilerimi bıraktığımı açıklamış, daha sonra moderasyon kadromuzdaki boşluk nedeniyle tekrar aldığımı belirtmiştim.

Şimdi ise yetkilerimi tekrar bırakıyor ve forumdaki üyeliğimi de sonlandırıyorum.

Uzun süredir düşündüğüm, yapmam gereken bir işti bu ama bir türlü olmadı.

O kadar yoğunum, özel yaşamımla ilgili sorumluluklarım o kadar fazla ki, en doğrusu bu olacak.

Herkese her şey için tekrar teşekkür ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Bu başlıkta yönetici yetkilerimi bıraktığımı açıklamış, daha sonra moderasyon kadromuzdaki boşluk nedeniyle tekrar aldığımı belirtmiştim.

Şimdi ise yetkilerimi tekrar bırakıyor ve forumdaki üyeliğimi de sonlandırıyorum.

Uzun süredir düşündüğüm, yapmam gereken bir işti bu ama bir türlü olmadı.

O kadar yoğunum, özel yaşamımla ilgili sorumluluklarım o kadar fazla ki, en doğrusu bu olacak.

Herkese her şey için tekrar teşekkür ediyorum.

nedense böyle haberleri en son ben görüyorum.

bende yazima yanit yazmani bekliyorum günlerdir.

önce sen önemlisin tabii. islerini yoluna koyunca dönmen umudu ile :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...