Jump to content

TANIŞALIM

Recommended Posts

Evet arkadaşlar tanışalım derken isim, şehir, yaşı kastetmiyorum. tanışalım derken tahsilinizi, okuduğunuz bölümleri ve hobi olarak yaptığımız ve o konuda uzmanlaştığımız alanlarımızı bu başlık altında paylaşalım.

Mesela albastı arkadaşımız akademisyenmiş. Böyle bir değer var aramızda ve haberimiz yok. Peki bunu niye istiyorum, şimdi biyolojinin b sini bilmeyen ben mesela kalkıp evrimi eleştirmem son derece gülünç bir durumdur.

Forumda yazmayı adet edinenlerin uzmanlık alanlarını, tahsillerini bilirsek o kişiye olan saygımız artar ve onun yazdıkları tabi kendi konusunda olmak şartıyla bizim için bir dinlenirliliği olur.

Evet anibal, hacı, placebo, katalan, sağduyu, kitsonga, cehane27, mahidevran, serdaar, ozgur_dusun, hızlı, rainman ve daha ismi aklıma gelmeyen ve burada aktif olarak zaman geçiren bütün katılımcıları kendileri hakkında kısa bilgiler vermesini bekliyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 160
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yahu cübbeli yeminle Allah/Muhammed gibi çelişkiler içindesin. Bak beni tanımışın daha neyi tanıtayım sana :D Şimdi kendimi tanıtıp senin gibi güzide bir arkadaşımızı mı yalanlayayım :D

ben akademisyen olan albastıya sordum. katalan sen ise boşgezenin çırağı bile değilsin. İkile.

Sitelerde Paylaş

Burada ben dahil haddimiz olmadan, bilgimiz olmadan herşeyi eleştiriyoruz. Bilimsellikten çok uzağız.

Mesela Hz. Muhammed bazınıza göre epilepsi hastasıymış. İyi de kardeşim sen doktor musun? İlmin ne? Tanı koyma, teşhis koyma senin haddine midir?

İşte bu tür bilim dışılığın önüne geçmek için bu başlık bence iğnelenmelidir.

Sitelerde Paylaş

ohoooo cübbeli internette herkes kendi tahsiline göre yazıp çizseydi, internet çekilmez biryer olurdu :D Misal ben bilgisayar programcısıyım. Şimdi burada konuştuklarımızı nasıl mikroişlemcilere bağlayabilirimki? :D

Sitelerde Paylaş

ohoooo cübbeli internette herkes kendi tahsiline göre yazıp çizseydi, internet çekilmez biryer olurdu :D Misal ben bilgisayar programcısıyım. Şimdi burada konuştuklarımızı nasıl mikroişlemcilere bağlayabilirimki? :D

Bak çok güzel, benim senin ilgi alanına giren bir konuda bir sorum olursa sana özelden sorabilirim. Ve tabiki diğer arkadaşlar da...

Peki senin hobi olarak kendini geliştirdiğin başka branşların var mı? Ne tür kitaplar okuyorsun. Kimleri yaşantına örnek alıyorsun?

Sitelerde Paylaş

Burada ben dahil haddimiz olmadan, bilgimiz olmadan herşeyi eleştiriyoruz. Bilimsellikten çok uzağız.

Mesela Hz. Muhammed bazınıza göre epilepsi hastasıymış. İyi de kardeşim sen doktor musun? İlmin ne? Tanı koyma, teşhis koyma senin haddine midir?

İşte bu tür bilim dışılığın önüne geçmek için bu başlık bence iğnelenmelidir.

Kuranda, sineğin kanadındaki, deve idrarındaki bilimselliği örnek alan siz müslümanlar, insanı güldürüyorsunuz :lol: :lol:..
Sitelerde Paylaş

Özelimden sana ne ? :) .....ve niye diğer başlıklardaki sorularımı es geçiyorsun, bende allahsız kitapsız imansızım.

Özelini sormuyorum. Sadece artık cahillerle muhatap olmak istemiyorum. Beni ilgilendiren sadece senin tahsilindir. Tahsilini yaz ki senden faydalanalım.

Sitelerde Paylaş

Özelini sormuyorum. Sadece artık cahillerle muhatap olmak istemiyorum. Beni ilgilendiren sadece senin tahsilindir. Tahsilini yaz ki senden faydalanalım.

Ne o, kuranını tahsillemi tescilliycen, kurandaki saçmalıkları 10 yaşındaki çocuk bilir, sen herhalde kuranı çağdaş eğitim seviyesinde görüyorsunki, üniversiteli, yada profesörleri kendine denk buluyorsun o cahilliğinle.
Sitelerde Paylaş

Ne o, kuranını tahsillemi tescilliycen, kurandaki saçmalıkları 10 yaşındaki çocuk bilir, sen herhalde kuranı çağdaş eğitim seviyesinde görüyorsunki, üniversiteli, yada profesörleri kendine denk buluyorsun o cahilliğinle.

Ben öğrenmeye açığım ama cahilden değil bilgiliden öğrenmek istiyorum. Sen hangi konuda ne eğitim aldın. Yaz bakalım. Israrla kaçıyorsun. Neden acaba? Yoksa ilkokul mezunu musun?

Sitelerde Paylaş

Sen iktisat mezunu olarak niye din konusunda ahkam kesiyorsun?

Benden din olarak daha bilgilisi varsa bu forumda onun elini öperim ve kenara çekilir ondan öğrenmeye çalışırım. Benim durumum şudur, koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi derler hesabı.

Sitelerde Paylaş

Benden din olarak daha bilgilisi varsa bu forumda onun elini öperim ve kenara çekilir ondan öğrenmeye çalışırım. Benim durumum şudur, koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi derler hesabı.

tam üstüne bastın mirim :D

Sitelerde Paylaş

Ben öğrenmeye açığım ama cahilden değil bilgiliden öğrenmek istiyorum. Sen hangi konuda ne eğitim aldın. Yaz bakalım. Israrla kaçıyorsun. Neden acaba? Yoksa ilkokul mezunu musun?

:) :) seni gidi seni, yemezler, insanların yazıları önemlidir zira ne okumuşlar var adam çoğu konuda profesör olmuş iş dine geldimi beyni 5 yaşına dönüyor, kıvırıyorda kıvaranıyorlar,, birde eğitim seviyesini öğrenerek guya karşındaki insanları kendi o yobaz seviyenle eşdeğermi yapacaksın ve ona göremi muhattab alacaksın cübbeli yobazı, sevsinler o çok engin biliyor edalarını, çoğu astığın bilimsel yazıları okumuyorsun bile üçkağıtçı, :)

Burayada asayım öbür başlıktaki yazına cevabı.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...