Jump to content

TANIŞALIM

Recommended Posts

profesyonel öğrenciyim :)

23 yaşındayım.7 senedir üniversite okuyorum. 2 senem 9 eylülde geçti. fizik okudum. sonra bırakıp süleyman demirel üni. çevre mühendisliğine başladım. 5 senedir burdayım. seneye inş. bitecek. :)

tarihinde AtheTurk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 160
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

profesyonel öğrenciyim :)

23 yaşındayım.7 senedir üniversite okuyorum. 2 senem 9 eylülde geçti. fizik okudum. sonra bırakıp süleyman demirel üni. çevre mühendisliğine başladım. 5 senedir burdayım. seneye inş. bitecek. :)

Tamam cübbelinin sınavını geçtin ve kurana denk bir şahıs olarak fişlendin şu andan itibaren. :) tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

En azından bana kimin gülmeye cesaret ettiğini bileyim. İlmin ne, tahsilin ne?

boyle mi kategorize ediyorsun insanlari damgalıcaksın bu okumu bu cahil diye mi inan bana yasamın her alanında sıg goruslusunuz kuranın bakıs acısını takip ediyorsunuz.....bir iki kıyat parcasımıdır insan

Sitelerde Paylaş

Burada ben dahil haddimiz olmadan, bilgimiz olmadan herşeyi eleştiriyoruz. Bilimsellikten çok uzağız.

Mesela Hz. Muhammed bazınıza göre epilepsi hastasıymış. İyi de kardeşim sen doktor musun? İlmin ne? Tanı koyma, teşhis koyma senin haddine midir?

İşte bu tür bilim dışılığın önüne geçmek için bu başlık bence iğnelenmelidir.

bunu anlamak icin bilimadami olmaya gerek yok.

eger yasadiysa, sarali oldugu kesin. ayetleri uyduruken sara nöbetleri gecirdigini islam tarihcileri söylüyor. onlar allah korkusundan titredi :D dese de, bunu sadece saftirik müslümanlar yutuyor :D bu tarif sadece sara nöbetleri ile uyusuyor.

yine ayni islam tarihcilerinden aldigimiz, muhammedin yasami üzerine bilgilerden pedofil, poligam, ensest iliskilere giren, capulcu tecavücü vs. vs oldugu alenen görülüyor.

bütün bunlari ateistler uydurmadi.

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

dandik bir üniversitenin kıçı kırık bir bölümünde okuyorum, gerçi hoş iyi bir üninin iyi bir bölümü olsa da bişey değişmeyecekti, sonuçta hepsinden de köle olup çıkmıyor musun zaten...

üçkağıtçılıkla geçiniyorum

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...