Jump to content

TANIŞALIM

Recommended Posts

• İleti 160
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cübbeli çok okuyan değil, isteyen bilir.

Mesela ilkokul menzunu takkeli hoca tanıdığım var, dini konuda seni ikiye katlar, üçle çarpar, dörde böler. :D o kadar yani.

Tamam kabul ediyorum. Kendini din konusunda geliştirmiştir. Buna bir lafımız yok. Ellerini öperiz. Sen hangi konuda kendini geliştirdin?

Sitelerde Paylaş

Ben Marx, Engels, Lenin, Nietzche ve özellikle Schopenhauer'ı hatmetmiş biri olarak çok çeşitli alanlarda uzman olduğumu söyleyebilirim :) . Belli bir dönem pazarlamacılık işi yaptım, her türlü pazarlama stratejisi, ikna kabiliyeti üstüne ahkam kesebilirim sanırım :) . Bir dönemde sol bir örgütün, gençlik yapılanmasının organizasyonu çalışmalarında bulunduğum için örgütlenme üzerine de bayağı bilgiliyim, cübbeli İslami bir örgüt kurmak istersen call me :) . Ama beleşe bilgi yok :D

Sitelerde Paylaş

Ben öğrenmeye açığım ama cahilden değil bilgiliden öğrenmek istiyorum. Sen hangi konuda ne eğitim aldın. Yaz bakalım. Israrla kaçıyorsun. Neden acaba? Yoksa ilkokul mezunu musun?

Koskoca profesörler İslami bisikleti tartışıyorlar sen gelmişsin burada ilkokul mezunu musun diyorsun.

Sitelerde Paylaş

Yahu tahsilli biri yok mu bu forumda?

Ben üniversite tahsiline inanmam. Kendini geliştirmeye inanırım. Üniversiteye hiç gitmeden, kütüphanede de kendini mastır yapabilirsin yani. Kısası her şey sende başlar, sende biter. Sende bir halt yoksa üniversitenin sana katacağı bir şey yoktur. Sende varsa da üniversiteye gitmene gerek yoktur.

Sitelerde Paylaş

Ben Marx, Engels, Lenin, Nietzche ve özellikle Schopenhauer'ı hatmetmiş biri olarak çok çeşitli alanlarda uzman olduğumu söyleyebilirim :) . Belli bir dönem pazarlamacılık işi yaptım, her türlü pazarlama stratejisi, ikna kabiliyeti üstüne ahkam kesebilirim sanırım :) . Bir dönemde sol bir örgütün, gençlik yapılanmasının organizasyonu çalışmalarında bulunduğum için örgütlenme üzerine de bayağı bilgiliyim, cübbeli İslami bir örgüt kurmak istersen call me :) . Ama beleşe bilgi yok :D

Teşekkür ederim. İşte bu kardeşimizle herzaman sohbet ederim. Tabi o beni kabul ederse.

Sitelerde Paylaş

Nedir tahsiliniz açıklar mısınız?

Muhammed'ten yüksek tahsilim var.

Dünyayı, doğayı ve insanı anlama kavrama yönünden ondan daha avantajlı durumdayım,

bilgiye ulaşımım 3 tıkla oluyor.

Muhammed gibi efsaneleri birbirine karıştırıp ahkam kesmiyorum.

Üniversite mezunuyum.

Bölümümü ve işimi söylemeye gerek duymuyorum.

Anadilim gibi İngilizce bilirim.

Sitelerde Paylaş

Cübbeli bende üniversite ortamı gördüm. Kitap okurum desem yalan olur. :) En azından kitabı sonuna kadar okumam. Çoğu kitap daha otuzunccu sayfasında çözülüyor. :)

İşim gereği insan ilişkilerinde çok iyiyim. Kayseri esnafı olarak bir malı satma kabiliyetim oldukça yüksek :)

Övünmek gibi olmasın ama kayseriliyim :D

şaka şaka...

Sitelerde Paylaş

Cübbeli bende üniversite ortamı gördüm. Kitap okurum desem yalan olur. :) En azından kitabı sonuna kadar okumam. Çoğu kitap daha otuzunccu sayfasında çözülüyor. :)

İşim gereği insan ilişkilerinde çok iyiyim.

şaka şaka...

Seninle tartışırken zorlanıyorum.

şaka şaka...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...