Jump to content

TANIŞALIM

Recommended Posts

• İleti 160
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Celal bayar iktisat mezunuyum. Ege seramik bayisiyim. Az biraz ingilizce biliyorum. Dini kitap okumayı çok seviyorum. Tam 1400 yıl öncesinin iman esasları ne idiyse aynen iman ediyorum. Sizin deyiminizle geri kafalıyım.

Uzmanı olmamakla birlikte İktisat tarihi ni bütün tarih dallarının anası olarak görüyorum. Bu konu da iyiysen ara sıra yaz faydalanalım.

Ayrıca İktisat dediğin için merak ediyorum Marksist Öğretiye hakimmisin? En azından İktisat bölümlerinde "Sistemler" başlığı altın da olsa da okutuluyor mu?

Sitelerde Paylaş

Uzmanı olmamakla birlikte İktisat tarihi ni bütün tarih dallarının anası olarak görüyorum. Bu konu da iyiysen ara sıra yaz faydalanalım.

Ayrıca İktisat dediğin için merak ediyorum Marksist Öğretiye hakimmisin? En azından İktisat bölümlerinde "Sistemler" başlığı altın da olsa da okutuluyor mu?

albastı ben üniversite okuduğum yıllarda cahiliyye dönemindeydim. Amacım sadece diploma almaktı. Aldım diplomayı ve esnaflığa başladım. Kendimi iktisadi konularında geliştirmedim. Dini inancımla ilgili olarak İslam ticari fıkhını Hamdi Döndürenin kitabını okudum.

Sitelerde Paylaş

albastı ben üniversite okuduğum yıllarda cahiliyye dönemindeydim. Amacım sadece diploma almaktı. Aldım diplomayı ve esnaflığa başladım. Kendimi iktisadi konularında geliştirmedim. Dini inancımla ilgili olarak İslam ticari fıkhını Hamdi Döndürenin kitabını okudum.

o zaman tahsiliniz ne diye niye ahkam kesiyorsun millete adamım ? :D

Sitelerde Paylaş

Eyvallah yeğenim, bu arada arada bir gelip buradan oyuncu bakacağım. Sen burada eski gibisin, sence benim filmlerim için en uygun isimler kimler olabilir. Tabuları olmayacak!!!

Sanaldan oyuncu seçmekte tuhaf bir alışkanlık :) . Daha kimsenin tipini görmeden. Tabusu olmasa ne olacak? Sen bence başlık aç, oyuncu olmak isteyenler özelden bana ulaşsın diye :) . Rağbet görür mü bilmem? :D

Sitelerde Paylaş

o zaman tahsiliniz ne diye niye ahkam kesiyorsun millete adamım ? :D

Ordan bakınca ahkam kesmiş gibi mi gözüktüm. Kusura bakma. Ben içinizdeki en cahil adamım. Tek avuntum cehaletimin farkındayım ve bu forumdaki ışıklardan faydalanmak istiyorum. Işığın peşindeyim yani anlayacağın.

Sitelerde Paylaş

İşte üniversiteye giden insanların genel amacı budur zaten :) . Bu yüzden üniversite eğitimine inanmıyorum.

Bence Bilgi Üniversitesi'ndaki gibi uygulamalı eğitim verilmelidir. Yoksa hakikaten bu ülke ilerleyemez. İlermemizin şartı bu ünide olduğu gibi uygulamalı eğitimdir.

Sitelerde Paylaş

A.Artaud' a katılıyorum. Ve istisnalar kaideyi bozmaz diyorum. Üniversiteye giden, iş için, askerden kaçmak için felan gider ülkemizde. :D

Ve bu sebeple korkunç aydınlanmış diplomalı hıyarlar tarafından çepeçevre kuşatılmış durumdayız. Hiç kimsenin tahsiline önem vermem. Askerdeyken kısa dönem askerler vardı. Bilirsiniz üniversite mezunudur bunlar. Adam felsefe okumuş ama gel gör ki, iki çift tartışma yapamıyorduk. Hiçbir şey bilmiyor ki :) .

Sitelerde Paylaş

Ordan bakınca ahkam kesmiş gibi mi gözüktüm. Kusura bakma. Ben içinizdeki en cahil adamım. Tek avuntum cehaletimin farkındayım ve bu forumdaki ışıklardan faydalanmak istiyorum. Işığın peşindeyim yani anlayacağın.

Cübbeli ya kıvırıyorsun, yada delikanlısın. Çözemedim. Ama cevabını beğendim. :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...