Jump to content

TANIŞALIM

Recommended Posts

Bir şeyi eleştirmenin ilmi bir uslubu olmalı mıdır? Her önüne gelen herşeyi eleştirebilir mi?

Kendini biliyorsa bence biraz susmasını bilmeli..yani kalkıp bana yıllardır sorguladığım dini öğretmeye kalkmamalı mesela.genel yazıyorum üstüne alınma.Ateistler bazen böyle yapıyo

tarihinde Mahidevran tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 160
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

iblis gelmiş. Hoşgeldiniz. Sizi de bekliyoruz.

Merhaba cübbeli,

İTÜ İşletme Mühendisliği mezunuyum, daha önce bir aracı kurumda portföy yönetimiyle ilgilendim(borsa yani) şimdi de sanal pos ödemeleriyle uğraşan bir firmada marketing bölümündeyim.

Ben de uzmanlık alanımla ilgili bi kelam edeyim bari: Borsadan uzak durun:)

Sitelerde Paylaş

Merhaba cübbeli,

İTÜ İşletme Mühendisliği mezunuyum, daha önce bir aracı kurumda portföy yönetimiyle ilgilendim(borsa yani) şimdi de sanal pos ödemeleriyle uğraşan bir firmada marketing bölümündeyim.

Ben de uzmanlık alanımla ilgili bi kelam edeyim bari: Borsadan uzak durun:)

Teşekkür ederim.

Sitelerde Paylaş

Ha bi de daha önce söylemiştim ama burda da söyliyeyim, profosyenel poker oyuncsuyum, her gece 00.00dan sabah 6ya kadar aynı anda toplam12 masa 0.25/0.5$, 0.5/1$ ve 1/2$ masalarında oynuyorum.

Lütfen poker anlatımı yapan bir başlık açarmısınız ,hold'em poker öğrenmek istiyorum ama bitürlü anlaşılır bi eğitici yazı bulamadım :lol:

Sitelerde Paylaş

Bilgisayar programcılığı yapmayı severim . Karakalem resim çizmeye bayılırım.Hatta çizdiklerimden birini mesaja ekledim. Tabi resimi de 15 yaşındaki biri düzeyinde çiziyorum. Ressam falan da değilim , kursa da gitmedim :) Bence bir işte konuşmak için illa ki onun için üniversite okumak gerekmiyor. Ben 15 yaşımda olmama rağmen yabancı ve türk programlama forumlarında takılıyorum. Ben bu iş üzerine hiçbir eğitim almadım. Sadece 5 sene önce bir kere bilişim dersimiz olmuştu , onda da bilgisayar nasıl açılır ,word nasıl kullanılır onu öğrenmiştik. Önemli olan insanın araştırması...

tarihinde BrainDamage tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Lütfen poker anlatımı yapan bir başlık açarmısınız ,hold'em poker öğrenmek istiyorum ama bitürlü anlaşılır bi eğitici yazı bulamadım :lol:

Merhaba,

yaklaşık 2 sene önce pokerle ilgili bi başlık açmıştım ama 2 sene boyunca çok yol aldım,bu süre zarfında kendimi çok geliştirdim, bu tecrübelerimi paylaşacağım yeni bi başlık açıp sana ve diğer pokerle ilgilenenlere yardımcı olabilmek isterim. En yakın zamanda başlığı açmaya çalışacağım.

Sitelerde Paylaş

Resmi inceledim hiç fena değil ama o kalem izlerini parmağını üzerine sürte sürte kaybetsen daha güzel duracak. Elinle ya da bir kağıt parçasıyla kurşunu yay. Gölgelendirmelerde de bir kaç ufak hata gözüme çarptı ama çok önemli değil. Bir kaç teknik bilgiyle çok iyi bir resim olacağına eminim :) .

tarihinde A.Artaud tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilgisayar programcılığı yapmayı severim . Karakalem resim çizmeye bayılırım.Hatta çizdiklerimden birini mesaja ekledim. Tabi resimi de 15 yaşındaki biri düzeyinde çiziyorum. Ressam falan da değilim , kursa da gitmedim :) Bence bir işte konuşmak için illa ki onun için üniversite okumak gerekmiyor. Ben 15 yaşımda olmama rağmen yabancı ve türk programlama forumlarında takılıyorum. Ben bu iş üzerine hiçbir eğitim almadım. Sadece 5 sene önce bir kere bilişim dersimiz olmuştu , onda da bilgisayar nasıl açılır ,word nasıl kullanılır onu öğrenmiştik. Önemli olan insanın araştırması...

Bendede resim yeteneği çocukluktan vardı ama hiç onun peşine düşmedim, bizim ailede resme kabiliyet doğuştanmı var bilmiyorum ama hiç birimiz resimle uğraşmadığımız halde çizimlerimiz iyidir fakat teknik detaya bulaşmadık hiç.
Sitelerde Paylaş

Bendede resim yeteneği çocukluktan vardı ama hiç onun peşine düşmedim, bizim ailede resme kabiliyet doğuştanmı var bilmiyorum ama hiç birimiz resimle uğraşmadığımız halde çizimlerimiz iyidir fakat teknik detaya bulaşmadık hiç.

Geçen seneye kadar cin ali çizmekten başka bir şey yapmazdım ve resimden nefret ederdim. Bu sene kendimi keşfettim. Dizleri üstüne çökmüş bir melek olan ama kanatları yarasa kanadı gibi olan bir melek çizmiştim. Yani bildiğiniz insan ama kanadı yarasa kanadı. Çok güzeldi ama defteri atmışlar :(

tarihinde BrainDamage tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Geçen seneye kadar cin ali çizmekten başka bir şey yapmazdım ve resimden nefret ederdim. Bu sene kendimi keşfettim. Dizleri üstüne çökmüş bir melek olan ama kanatları yarasa kanadı gibi olan bir melek çizmiştim. Yani bildiğiniz insan ama kanadı yarasa kanadı. Çok güzeldi ama defteri attılar :(

Üzülme yetenek varsa olur, :) ben mesela babam yorgun argın işten gelirdi kotukta uyuyakalırdı, onun uyku hallerini şıp diye tükenmez kalemle taslaklardım, inan suratı ve yatış pozisyonu tıpkısı olurdu, yetenekmş ama ben bilmiyormuşum, öğretmenim çok dedi bana ama işte hayat şartları müsait değildi resim eğitimi almaya.
Sitelerde Paylaş

uzmanlik alanlarim cok…

sosyoloji... eski medeniyetler.. özellikle mayah, shumer ve misir…

dinler tarihi... bilim tarihi...

avrupa’da saygin bir üniversitede okutmanlik ve arsivarlik yapiyorum...

bir de bilgi vereyim. devlet ve müze arsivlerinde olup (tüm dünya) ilgisizlikten, parasizliktan veya baska sebeplerden fosillesmeye terk edilmis, gün yüzüne cikmayi bekleyen eser sayisinin bilgimiz dahiline girenlerden kat kat fazla oldugunu söyleyebilirim.

bu yüzden, özellikle tarih konusunda, son söz söylenmis degil. saygilar.

Sitelerde Paylaş

uzmanlik alanlarim cok…

sosyoloji... eski medeniyetler.. özellikle mayah, shumer ve misir…

dinler tarihi... bilim tarihi...

avrupa’da saygin bir üniversitede okutmanlik ve arsivarlik yapiyorum...

bir de bilgi vereyim. devlet ve müze arsivlerinde olup (tüm dünya) ilgisizlikten, parasizliktan veya baska sebeplerden fosillesmeye terk edilmis, gün yüzüne cikmayi bekleyen eser sayisinin bilgimiz dahiline girenlerden kat kat fazla oldugunu söyleyebilirim.

bu yüzden, özellikle tarih konusunda, son söz söylenmis degil. saygilar.

Çok kıymetli bir arkadaşımız var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...