Jump to content

Sünnet olmak ya da olmamak...

Recommended Posts

Sünnetsiz erkeğin penisi, sünnet derisinin içindedir. Yani kapalı bir kutunun içindedir. Burdan başka bir kapalı kutuya girince (vajinaya) ortam değişikliği hissetmediği için erken boşalma riski %50 azalır.

Ama sünnetli erkeğin penisi dışardadır. Vajinaya girerken, soğuk ve kuru ortamdan sıcak bir ortama gireceği için erken boşalma riskide artar.

Dr. Haydar Dümen

tabi içeri girene kadar kutudan çıkmıyordur.ne olur ne olmaz,üşütebilir.birde kapalı kutuda dur dur ne oluyor,klima falanmı var içerde.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bilim diyor diye sünnet olsalar da kafirler . bırak sünnetsiz kalsınlar da millet bunlara kız vermesin gidip ermeni rum ile evlensinler dışlayın bu ateistleri

nerden biliyon sünnetsiz olduklarını yoksa sana bişeymi yaptılar?

Sitelerde Paylaş

tabi içeri girene kadar kutudan çıkmıyordur.ne olur ne olmaz,üşütebilir.birde kapalı kutuda dur dur ne oluyor,klima falanmı var içerde.

Valla ben bilmiyom. 1 yaşımda sünnet olduğum için :) Onu sünnetsizlere sor. Bende haydar hocaefendinin söylemlerini paylaştım :)

Sitelerde Paylaş

İYE ne demek?

İdrar yolu enfeksiyonu demek.

Yenidoğan döneminde İdrar yolu enfeksiyonu sıklığı yaklaşık 1,4/1000 olup hafif derecede erkeklerde sıktır. Ayrıcı sünnetsiz erkek çocuklarda İYE daha sık görülür. Semptomatik ve asemptomatik idrar yolu enfeksiyonu okul çağı kız çocuklarında %1,2-1,9 sıklıkta görülür ve 7-11 yaş grubunda %2,5 gibi pik yapar.

http://webcache.goog...egatgXY&ct=clnk

Hadi hayırlı traşlar....

Ayni mantikla, herkesin apandisit ameliyati olmasi gerekiyor, hem gencken olmak lazim ki, daha cabuk iyilesebilesin.

Uzun sureli olarak yolculuga cikacak olanlar (mesela tekneyle dunya turu gibi) zaten ameliyat oluyorlar.

Sadece gerekli oldugunda sunnet derisini kestirsek yetmiyor mu?

Sitelerde Paylaş

bilim diyor diye sünnet olsalar da kafirler . bırak sünnetsiz kalsınlar da millet bunlara kız vermesin gidip ermeni rum ile evlensinler dışlayın bu ateistleri

Zaten islamda , kuranda müslüman kadınların dinsiz ya da gayri müslüm erkeklerle evlenmesi yasaklanmıştır, merak etme.

Ayrıca yazdığınız cümlenizden kızları alınıp-verilen birer mal olarak görmeniz, hayatlarına ailelerinin ve dinlerinin karar verdiğini göstermeniz müslümanların kadına bakış açısını yeniden güzelce bizlere göstermiş oldu.

tarihinde ozgur_dusun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cogu müslümanlar senin gibi IRKCI.

Müslümanlarin dünyada sevilmemeleri icin ve Müslümanliktan cikmak icin bir sebep daha !

Sitelerde Paylaş

sünneti din yönünden savunan insanda biraz beyin olsa, allahın bunu neden ilk başta düşünüp o şekilde dünyaya gelmesini sağlayamadığını sorgulayacağına millete sünneti bu şekilde tavsiye etmez.

kardeşim hani allah insanı kusursuz ve eksiksiz biçimde yaratmıştı ? madem öyle neden bu millet sünnet ediliyor ?

neymiş efenim peygamber hazretleri sünnetli doğmuş da ondanmış. demek ki allah peygamberine torpil geçiyor.

işin aslı, bazı insanlar sünnetli doğabiliyormuş(ne kadar doğru bilmiyorum). eğer durum böyleyse, kendini peygamber ilan eden şahsın da bu şekilde doğması ve bunu millete tavsiye etmesi normal. eğer yanlışsa o zaman yahudilerden geldiği doğrudur.

Sitelerde Paylaş

Sünnet dinin geregi gibi uygulaniyor......aslinda yahudilerden alma bir gelenektir.

Cünkü Kuranda sünnet yazmiyor......yaziyorsa buyurun...ispat edin.

Yahudilerde gelenek değil onlara emir.

Yaratılış: 17:10, 11, 12, 13,14 (ibrahim'e sesleniyor)

10: "Seninle ve soyunla yaptığım antlaşmanın koşulu şudur: Aranızdaki erkeklerin hepsi sünnet edilecek.

11: Sünnet olmalısınız. Sünnet aramızdaki antlaşmanın belirtisi olacak.

12: Evinizde doğmuş ya da soyunuzdan olmayan bir yabancıdan alınmış köleler dahil sekiz günlük her erkek çocuk sünnet edilecek. Gelecek kuşaklarınız boyunca sürecek bu.

13: Evinizde doğan ya da satın aldığınız her çocuk kesinlikle sünnet edilecek. Bedeninizdeki bu belirti sonsuza kadar sürecek antlaşmanın simgesi olacak.

14:Sünnet edilmemiş her erkek halkının arasından atılacak, çünkü antlaşmamı bozmuş demektir."

Ama kuran ya da peygamberi bunu kınamadığına, değiştirmediğine göre ve ibrahim'i ata kabul ettiğine göre ve muhammed sünnetli olduğuna göre islam bunu bence onaylıyor demektir.

Sitelerde Paylaş

Ama kuran ya da peygamberi bunu kınamadığına, değiştirmediğine göre ve ibrahim'i ata kabul ettiğine göre ve muhammed sünnetli olduğuna göre islam bunu bence onaylıyor demektir.

Sünneti kinamiyor ama ayni zamanda onaylayan bir yazisida yok......muhammedin sünnetli oldugu uydurma olabilir.....

Müslümanlik bir cok dinlerden etkilendigi, alindigi kesin.

Sitelerde Paylaş

Ibram Allah´a oglunu kurban etmisti, Allah vazgecip Koyun gönderdi..

Allah bir süre izdivaya cekilip "ulan tadi nasildirki acaba" diye kendi kendine düsünmeye basladi.

Sonra onlari kandirip, sizi öbürlerinden ayiracam siz asil israilogullari olacaniz,

yani size torpil geciyorum bu topraklari size ve gelecek nesillerinize veriyorum...

ammaaaaa?! "biraz ucundan vereceniz" ona göre! :)

Sitelerde Paylaş

Herşeyi kusursuz ve mükemmel yarattığını sağda solda söyleyerek hava atan allah canlların erkek grubunda bu hatayı neden yapmışta düzeltme işini yine diğer kullarına bırakıp acayip bir rant kapısı yaratmıştır,ha.. sahi bu arada bugün dahi Afrikanın pek çok müslüman ülkesinde uygulanan kadın sünneti yani klitoris sakatlanması konusunda bir fikrin varmı..

Dahası ; insanın beyni çalışmaya başladıktan sonra başına gelen her belanın bel altı yüzünden geldiğini zannedip (Cennetten kovulma bknz. Avret yeri)

olarak üremenin tek kaynağı olan bu organlardan hem sevip hem de nefret etmesi sonucu şehveti dizginlemeknin bir yolu olarak seçmediğini nereden bileceksin ki !

Ayrıca bu forumda yenisin sanırım, bu konu ile ilgili pekçok fikir beyanı daha önceki ilgili başlıklarda yapılmıştır..

tarihinde ziobelle tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

? ziobelle kardes bilmiyorum cevabin banami ?

korkma, ben cok izleyenlerden ama az yazanlardanim, yani cok eskilerdenim.

Güya, insani dört dörtlük yaratan Allahin himm! bunlar habire bacak alti düsünmeye basladilar ya? ne yapmali diye?

en iyisi, ben sunlardan pipilerini, kilitorislerini kestirmelerini isteyeyim de körelsin sehvetleri diye secim mi yaptigini söylemek istiyorsun?

Eger Allah ilk insanlari yaratiktan sonra bakti yarattiklari sadece bacak alti düsünüyorlar, o zaman hoppadan! "reload" yapip sünnetli insanlar piyasaya sürerdi...

Bu gercekten insanlarin sorunudur. Hastaliktan dolayi kesilebilir, kisi birey acisindan secim yapilabilir.

Bunu dini anlamda yapip da zoraki kestirmezsen sen bizden degilsin (yahudi-müslüman) degilsin demek fasistliktir.

Sitelerde Paylaş

Müslümansanız çocuklarınızı sünnet ettirmeyin.

Şeytan sizi Allah ile aldatmasın.

7:28 Herhangi bir kötü şey işledikleri zaman, "Atalarımızı böyle yapar bulduk; ALLAH da bize öyle emretti," derler. De ki: "ALLAH kötü bir şeyi emretmez. ALLAH hakkında nasıl olur da bilmediklerinizi söylersiniz?"

tarihinde ANTİATEİST tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslümansanız çocuklarınızı sünnet ettirmeyin.

Şeytan sizi Allah ile aldatmasın.

7:28 Herhangi bir kötü şey işledikleri zaman, "Atalarımızı böyle yapar bulduk; ALLAH da bize öyle emretti," derler. De ki: "ALLAH kötü bir şeyi emretmez. ALLAH hakkında nasıl olur da bilmediklerinizi söylersiniz?"

Buyur sen ettirme bakalım. Mahalle baskısı, baskın basanındır, o pipi ke-si-le-cek!!!! Tekbiiiir!!!!

Benim bilincim açıktı kesilirken, o günü sizlerle paylaşmak isterdim, orada ben olsanız, bence kaçardınız ama kirvem benim 5 katım kadar bir insandı ve de kollarıma uyguladığı müthiş baskı beni adeta kapana kısılmış bir fareye çevirdi, kollarımı serbest bıraktığında ise, yaklaşık 1 ay sürecek enfeksiyondan dolayı dinmeyen ağrılar silsilesine maruz kalacaktım. Bilseydi yapmazdı, Rabbim bilseler kesmezlerdi, rabbimmmmmm :D kestiler erkek olduk, çok para kazandık harika olduk, siz de kestirin derim ben.

Bedeninizde istemediğiniz bir değişiklik yapılmasına karşı çıkın ey sünnetsiz arkadaşlar, bu sünnet o kadar da iyi bişey de değil. Yaşadık biliyoruz, yazıyoruz. Olmasa da olur hani, sünnet olmadı diye hayatını kaybeden birini bilmiyorum ben.

tarihinde Spud tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...