Jump to content

Avrupanın İslamdan Kurtulma Çabası

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=IdfpbwnjgaE

Avrupa islama karşı büyük bir harekat başlattı özellikle almanya denemelere şimdiden başladı videodaki senaryonun gerçekleşmemesi için çeşitli önlemler alınmaya başlandı http://www.timeturk....korukluyor.html bu haber, sünnetin yasaklanması daha çeşitli sratejiler denenecektir sizce avrupa devletleri başarılı olabilir mi ? tarihinde Troth tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ucuz işçi çalıştırmaya gelince yabancıları ülkene doldur. Herşey yolunda giderken, onların kanını emerken bir bok yok. Ama baktılar iş ciddiye biniyor.

İş ciddiye binip gelen yabancılar yoldan çıkınca islama karşı propaganda başlat. Bunu yapana kalleş denir. Eğer alman hükümeti bu önlemleri çaktırmadan zamanın behrinde alsa idi şu anda hiçbir sorun yaşamazdıı..

Ben sadece almanya için anlattım. Diğer gelişmiş devletler içinde aynı şeyler aşağı yukarı geçerlidir.

Sitelerde Paylaş

Ucuz işçi çalıştırmaya gelince yabancıları ülkene doldur. Herşey yolunda giderken, onların kanını emerken bir bok yok. Ama baktılar iş ciddiye biniyor.

İş ciddiye binip gelen yabancılar yoldan çıkınca islama karşı propaganda başlat. Bunu yapana kalleş denir. Eğer alman hükümeti bu önlemleri çaktırmadan zamanın behrinde alsa idi şu anda hiçbir sorun yaşamazdıı..

Ben sadece almanya için anlattım. Diğer gelişmiş devletler içinde aynı şeyler aşağı yukarı geçerlidir.

Almanya böyledir diğer ülkelerde sadece kendi menfaati kendi ülkesi. adamlara boşuna güçlü devlet denilmiyor ülkenin menfaatleri her şeyden önce gelir.

Sitelerde Paylaş

Avrupa ve Amerika'daki Müslümanlar oranın yasalarına uyan, dürüst ve çalışkan insanlar.

Bütün kusurları Müslüman olmak.

Aynı insanlar kendi ülkelerinde de yasalara uyuyorlar.

Ama kendi ülkelerinde dürüst ve çalışkan oldukları söylenemez.

Dürüst ve çalışkanlıkları batı ülkelerinde kendini gösteriyor.

Avrupa ve Amerika'nın onlardan şikayet etmesi için bir neden göremiyorum.

Azınlıkta olan Müslümanlardan neden şikayet ediyor Almanlar?

Sünnet oldukları için mi? Bu absürd bir iddia. Sünnet batıda yaygın bir cerrahi müdahale. Ve açıkça bazı yararları var.

Özellikle AIDS in yayılmasını önleyici bir etkisi var. Sünneti yasaklamak mümkün değil. Sünnet zaten Yahudi geleneği.

Almanlar sünneti yasaklarlarsa önce Yahudilerden tepki alırlar.

Müslümanlar henüz Avrupa'da bir sorun oluşturmuyorlar.

Avrupalılar ortada bir sorunun olduğunu düşünüyorlarsa, nedeni İslam'a tahammül edememeleridir.

İslam dini Avrupalıların geleneklerine ters gelen, ilkel ve geri bir dindir. Ayrıca yüzlerce yıllık Türk düşmanlığı İslam'a olan tepkiyi körüklemektedir.

Ama Hristiyanlıkla bağdaşmayan başka dinler ve gelenekler de var. Avrupalılar onları tolere ediyorlar.

Avrupalıların ve Amerikalıların Müslümanlardan yakınmaları için ben yerel bir neden göremiyorum.

Ama bazı Hristiyanlara göre ilginç bir neden var. Müslümanlar ölülerini toprağa veriyorlar. Hristiyanlar ise tahnit edip, tabulta tutuyorlar.

İddiaya göre Müslüman mezarlıklarından toprağa bakteriler ve toksinler sızıyor ve su kaynaklarını kirletiyor.

Bu saçma bir neden. Ve doğru değil.

Esas neden Hristiyanların Müslümanları sevmemesi ve İslamcı teröristlerin katliamları.

Her ne kadar İslamcı teröristler Müslümanları Hristiyanlardan daha çok katlediyorlarsa da, Avrupa ve Amerika'nın teröristlerden olumsuz etkilenmesi onlarda İslam'a karşı nefretin çoğalmasına neden oluyor. Genel olarak batıda Müslümanların ilkel ve vahşi olduklarına dair bir izlenim var.

Bu izlenimi Müslümanların değiştirmesi günümüzde mümkün değil.

Özetle diyebiliriz ki Avrupa ülkelerinin İslam'dan nefret etme nedenini haklı bir temele oturtmak mümkün değil.

Avrupanın Müslümanlara yönelik önlemler almaya başlaması sorunu daha da içinden çıkılmaz yapacaktır.

Sitelerde Paylaş

Uyduruk "Köln halifesi" cemalettin kaplan, (oglu hala türkiyede hapiste) şerbakan vs. vs. bir sürü seriatci din taciri yawsagi büyüttü besledi.

Türkiye cumhuriyetinde yasak olan her türlü irticai hareketlenme ve tarikatlasmayi Almanya on yillardir DESTEKLEDI körükledi.

bu gibi olusumlardan vergi almadigi gibi devlet kasasindan destekledi! irtica türkiyeye AB ve ABD kapilarindan girdi. Ilk kadin sarikli kadinlar, Almanyadan gitti Türkiyeye!

Simdi baslarina sardiklari belayi defedemiyorlarmiymis mIs mus? Kendi belalarini kendileri büyüttüler..

Yukarda saydigim imtiyazlar enaz 20 yil boyunca PKK ya da verildi. PKK ya yollanacak silahlari, Almanyanin Hamburg limaninda gemiye yüklenmeden önce yakalayan ve ifsa eden gazeteci arkadaslarim var. Türkiye Ulusarasi platformlarda bas bas bagirdi bati ülkelerine. PKK bir terör örgütüdür. desteklemeyin! DESTEKLEDILER! Asla kabul ettiremedik terör örgütü oldugunu.

Ama bebek katilinin yakalandigi günlerde bir eylem sirasinda, bir PKKli bir Alman kadin polisin kafasina bir tas atti. Kanli görüntüler aninda medyada yayildi.

Biz o tarihe kadar 30 bin sehit vermistik ama PKK masumdu. Alman kadin polisin kafasindan akan 10ml.lik kan, bir gün sonra! PKK yi Almanyada terör örgütü ilan etmeye yetti.!!!

Ve aninda yasaklandi.

ABD fetoslari sisirmeye devam ediyor hala. kim ABDnin Ve ABnin Türkiye cumhuriyeti dostu oldugunu düsünüyorsa, YANILIYOR!

Onlarin planlari Sevr`de hala..

Nato, Türkiye cumhuriyetinin en büyük HATASIDIR!

Onlarin dinci kuklalarina borcluyuz bu ihaneti.

Onlarin kuklalari din tacirleri, Vatan Haini satilmislar, sirf kendi maddi cikarlari icin eylemlerine devam ediyorlar hala.

tarihinde kitapsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

telekomun cache lerinden almaya calisiyor galiba. Alt sağdaki youtube düğmesine basıp youtube'un sayfasından açmayı dene.

Sorun devam ediyor ise bir de youtube adres linkini google chrome dan açmayı dene.

"banada acilmiyor. bu video senin oturdugun ülkede izinli degil" diyor.

Sitelerde Paylaş

Şimdi izleyebildim, anlayamadım ama tam olarak, orda verilen yüzdelerin neye tekabül geldiğini, yabancıymış.

Video avrupa nüfus artışı , bir topluluğun kültürünü devam etmesi için gereken doğum miktarı avrupa doğum miktarı ve islam dinine mensup olanların doğum miktarı karşılaştırmaları ve gelecek yıllarda avrupada ki islam etkisini istatiksel olarak anlatıyor.

tarihinde Troth tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Avrupa ve Amerika'daki Müslümanlar oranın yasalarına uyan, dürüst ve çalışkan insanlar.

Sünnet oldukları için mi? Bu absürd bir iddia. Sünnet batıda yaygın bir cerrahi müdahale. Ve açıkça bazı yararları var.

Özellikle AIDS in yayılmasını önleyici bir etkisi var. Sünneti yasaklamak mümkün değil. Sünnet zaten Yahudi geleneği.

Avrupalılar ortada bir sorunun olduğunu düşünüyorlarsa, nedeni İslam'a tahammül edememeleridir.

İslam dini Avrupalıların geleneklerine ters gelen, ilkel ve geri bir dindir. Ayrıca yüzlerce yıllık Türk düşmanlığı İslam'a olan tepkiyi körüklemektedir.

Ama Hristiyanlıkla bağdaşmayan başka dinler ve gelenekler de var. Avrupalılar onları tolere ediyorlar.

Avrupalıların ve Amerikalıların Müslümanlardan yakınmaları için ben yerel bir neden göremiyorum.

Ama bazı Hristiyanlara göre ilginç bir neden var. Müslümanlar ölülerini toprağa veriyorlar. Hristiyanlar ise tahnit edip, tabulta tutuyorlar.

İddiaya göre Müslüman mezarlıklarından toprağa bakteriler ve toksinler sızıyor ve su kaynaklarını kirletiyor.

Esas neden Hristiyanların Müslümanları sevmemesi ve İslamcı teröristlerin katliamları.

Her ne kadar İslamcı teröristler Müslümanları Hristiyanlardan daha çok katlediyorlarsa da, Avrupa ve Amerika'nın teröristlerden olumsuz etkilenmesi onlarda İslam'a karşı nefretin çoğalmasına neden oluyor. Genel olarak batıda Müslümanların ilkel ve vahşi olduklarına dair bir izlenim var.

Özetle diyebiliriz ki Avrupa ülkelerinin İslam'dan nefret etme nedenini haklı bir temele oturtmak mümkün değil.

Avrupanın Müslümanlara yönelik önlemler almaya başlaması sorunu daha da içinden çıkılmaz yapacaktır.

Kalın bölümde islamdan nefret etmeleri için sayısız şey yazılabilir bunlar eskiden kalan nefretler ve bazıları hala sürüyor ama bir temel oluşturamayacak düzeyde bencede. Hızlı nüfus artışıyla paralel yaydıkları kültürleriyle beraber almanya ve avrupa kesinlikle islamı büyük bir tehdit olarak görüyor tabi biriktirdikleri nefretler türk düşmanlığı gibi faktörlerde etkili ama temel sebep nüfus ve kültür olayı.Bunların sonucu olarak çeşitli adımlar atmaya başladı islama karşı diğer avrupa devletlerinden de bu tür adımlar gelecektir.Şu yazınıza katılıyorum avrupadaki çoğu müslümanlar çalışkan ve yasalara uyan insanlar gerçekten ve bütün kusurlarıda müslüman olmak.

Sitelerde Paylaş

Avrupada muslumanlara karsi olusan tavir dikkat ederseniz yenidir. Cunku muslumanlarin avrupada orgutlenmeleri ve bati medeniyetinin kendilerine sagladiklari ozgurlukleri onun aleyhine kullanmaya baslamalari yenidir. Avrupada, avrupa icin seriat isteyen bir grup olusuyor ise, buna karsi sekuler yapilarini savunmak isteyen bir grubun olusmasi kacinilmaz bir sonuctur. Bu bir etki tepki meselesidir.

Pat Condell durumu guzel acikliyor aslinda:

Sitelerde Paylaş

Bizim için sorun Avrupa'nın İslam'dan kurtulması değildir.

Bizim İslam'dan kurtulmamızdır.

Avrupa zaten İslam'dan hemen hiç etkilenmiyor.

Avrupa'daki bazı Müslüman Türkler oradaki özgürlük ortamından yararlanarak, çoğunluğu oluşturan Müslüman Türkler üzerinden geçiniyorlar.

İslam'dan olumsuz olarak etkilenenler de aslında Avrupalılar değil. Türkler ve Müslümanlar.

Avrupalılar bu konuda da hipokritik, güvenilmez insanlar.

Ve tabii biz de az salak değiliz.. Budalalık genlerimize işlemiş.

Avrupanın beslediği sapıklar Avrupa'da değil, ülkemizde zararlı oluyorlar.

Avrupalıların İslam'dan nefret etmeleri için bir neden yok. Hatta İslam'ı sevmeleri gerekiyor.

Avrupanın özgür ortamında gelişen İslam, Müslüman ülkeleri için bir tehdit unsuru..

Sitelerde Paylaş

Avrupada muslumanlara karsi olusan tavir dikkat ederseniz yenidir. Cunku muslumanlarin avrupada orgutlenmeleri ve bati medeniyetinin kendilerine sagladiklari ozgurlukleri onun aleyhine kullanmaya baslamalari yenidir. Avrupada, avrupa icin seriat isteyen bir grup olusuyor ise, buna karsi sekuler yapilarini savunmak isteyen bir grubun olusmasi kacinilmaz bir sonuctur. Bu bir etki tepki meselesidir.

Pat Condell durumu guzel acikliyor aslinda:

Pat Condell açıkça alay ediyor. Ağır sataşma var..

İngiliz Müslümanları ABD ve Avrupa Müslümanlarından farklı olarak daha agresif.

Nedeni İngiliz kültürüne sahip olmak olmalı. Herşeyleri değişik İngilizlerin.

Ben bu konuda haklı olduklarını sanmıyorum.

Bu videoda İslamafobiyi ve İslam nefretini algılamamak mümkün değil.

Bence İnglizlerin ve Avrupalıların bu konuda biz Türk ateistleri kadar hakları yok.

İngilterede ve Avrupa'da Müslümanların huzursuzluk nedeni olduğuna inanmak çok zor.

Bir huzursuzluk varsa Müslümanların arasında var. Avrupalıların bundan etkilendiğini sanmıyorum.

Varsa ben bilmiyorum. Tabii Müslümanlarla birlikte yaşamanın Avrupalılara vereceği huzursuzluktan bahsetmiyorum.

Ülkede Müslümanların neden olduğu başkaldırmalardan, gösterilerden ve huzursuzluklardan bahsediyorum.

Öyle bir sorun yok henüz.

Avrupalılar hem Müslümanların organize olmaları için gerekli uygun koşulları hazırlıyorlar, hem de bundan yakınıyorlar.

Ben bunu hipokritiklik olarak görüyorum.

Sitelerde Paylaş

Pat Condell açıkça alay ediyor. Ağır sataşma var..

İngiliz Müslümanları ABD ve Avrupa Müslümanlarından farklı olarak daha agresif.

Nedeni İngiliz kültürüne sahip olmak olmalı. Herşeyleri değişik İngilizlerin.

Ben bu konuda haklı olduklarını sanmıyorum.

Bu videoda İslamafobiyi ve İslam nefretini algılamamak mümkün değil.

Bence İnglizlerin ve Avrupalıların bu konuda biz Türk ateistleri kadar hakları yok.

İngilterede ve Avrupa'da Müslümanların huzursuzluk nedeni olduğuna inanmak çok zor.

Bir huzursuzluk varsa Müslümanların arasında var. Avrupalıların bundan etkilendiğini sanmıyorum.

Varsa ben bilmiyorum. Tabii Müslümanlarla birlikte yaşamanın Avrupalılara vereceği huzursuzluktan bahsetmiyorum.

Ülkede Müslümanların neden olduğu başkaldırmalardan, gösterilerden ve huzursuzluklardan bahsediyorum.

Öyle bir sorun yok henüz.

Avrupalılar hem Müslümanların organize olmaları için gerekli uygun koşulları hazırlıyorlar, hem de bundan yakınıyorlar.

Ben bunu hipokritiklik olarak görüyorum.

Avrupanin iki yuzlulugunu kabul ediyorum. Fakat islamin avrupa icin bir sorun oldugunu soyleyen bendegilim, avrupanin bizim gibi ex-muslimleri

http://ex-muslim.org.uk/

Burada islam hakkindaki dusunceleri yuzunden isinden olan akademisyenlerden tutun, iptal edilen belgesellere kadar genis bir yelpazede islamin avrupada yasayan musluman olamayan kesime etkilerini listerliyorlar.

Yani ben olaya soyle bakiyorum, ben yasadigim ulkede islam yuzunden herhangi bir hak mahrumiyetine ugruyor isem, benim islami o ulkede istememek icin her turlu sebebim vardir.

Sitelerde Paylaş

Avrupanin iki yuzlulugunu kabul ediyorum. Fakat islamin avrupa icin bir sorun oldugunu soyleyen bendegilim, avrupanin bizim gibi ex-muslimleri

http://ex-muslim.org.uk/

Burada islam hakkindaki dusunceleri yuzunden isinden olan akademisyenlerden tutun, iptal edilen belgesellere kadar genis bir yelpazede islamin avrupada yasayan musluman olamayan kesime etkilerini listerliyorlar.

Yani ben olaya soyle bakiyorum, ben yasadigim ulkede islam yuzunden herhangi bir hak mahrumiyetine ugruyor isem, benim islami o ulkede istememek icin her turlu sebebim vardir.

Ben batıda İslam'ın bu kadar kuvvetli ve orada yaşayanların bu kadar salak olacağına inanamıyorum. Bana bunlar fantezi gibi geliyor.

İngiltere için bir dereceye kadar doğru olabilir ama, ABD ve Avrupa için bu iddiaların doğru olması mümkün değil. ABD'de yaşadığım için buradan eminim.

Aslında İngiltere için de inanması çok zor..

Bütün bunlar abartı.. Doğru olmaları mümkün değil.

Sitelerde Paylaş

Ben batıda İslam'ın bu kadar kuvvetli ve orada yaşayanların bu kadar salak olacağına inanamıyorum. Bana bunlar fantezi gibi geliyor.

İngiltere için bir dereceye kadar doğru olabilir ama, ABD ve Avrupa için bu iddiaların doğru olması mümkün değil. ABD'de yaşadığım için buradan eminim.

Aslında İngiltere için de inanması çok zor..

Bütün bunlar abartı.. Doğru olmaları mümkün değil.

Amerikada olmadigina ve olma ihtimalinin dusuklugune katiliyorum. Ama ingiltere icin bir ayrintiyi gozden kacirmamak gerek. Ingiliz ekonomisi diger ulkelerinkinden biraz farkli isliyor. Bunlarin zenginleri ulkeye cekebilmek icin uyguladiklari bir vergilendirme sistemi var ve butun ekonomi bunun uzerine kurulu. Islam memleketlerininde bildigimiz uzere zenginleri meshurdur. Arada bir baglanti olma ihtimali var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...