Jump to content

Mağdur allah

Recommended Posts

Kuranin allahi sanatkardir ama abuk subuk ve sapik iliskiler konularinda...

Bizlere nihayetsiz yakin olan allah "YOK OL" deyip neden kendi isini kendisi göremiyor, zavalli magdur allahi koruyup kollamak müslüman inanclilara düsmekte.

Allahin kocasi ne diyor bu ise bir bilen müslüman var mi?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bizim ihtiyaçlarımızı bilmeyen, ihtiyaçlarımızı nasıl verecek şaşkın..Tabiatta bizim ihtiyacımızı görecek ve bilecek ilim mi var ki senin ihtiyaçlarını verebilsin şaşkın.

Bu iletiyi şimdi gördüm, siz kendinizi çok büyütüyorsunuz, sizde doğanın herhangi bir parçasısın işte, bunları verdiğine inandığın allahı gösterebiliyormusunuz bize görmüş gibi emin konuşuyorsunuz? Bir soyutun esiri olmuşsunuz, herşeyin onda mevcut olduğunu düşünüyorsunuz, ama kaçınılmaz olarak maddesel yaşayıp soyutsalı gerçek bellemeniz trajikomik..
Sitelerde Paylaş

Kuran ayetlerinde asip kesen "OL" deyince her istedigi olan allahin aciz gücsüz acinacak halde olmasi müslümanlari üzmekte ama magdur allahtan hic ses cikmiyor.Saklandigi yerde sessiz sessiz agliyor olmasin?

Sitelerde Paylaş

Allah ibadete layık..Çünkü, bütün noksan sıfatlardan münezzeh..Yani, beni yaratan ve yaşatan ve rızkımı veren odur..Eğer bir kimse Allaha kul olmazsa ve ondan istemezse, akılsız şuursuz ve aciz ve kör tabiattan ihtiyacını istiyor ve bekliyor...Mesela, sizin rızkınızı verenin tabiat olduğunu zannettiğiniz için, manen onadan istiyorsunuz ve ona yalvarıyorsunuz..Tabiat, yağmur yağdırmazsa ve rızkınızı vermezse hiç bir şey yapamazsınız..Mesela hasta olduğunuz zaman akılsız, şuursuz ve kör ilaçlardan yardım istiyorsunuz..Manen ona yalvarıyorsunuz..Artık o akılsız ve şuursuz ilaç size tesadüfen şifa verirse o zaman kurtuluyorsunuz...

Elhasıl, nerede sonsuz kudret sahibi ve yıldızları zerreler kadar kolay çeviren bir zattan istemek..nerede aciz, akılsız, şuursuz kör olan tabiattan istemek..Tabiata kulluk zillettir..Fakat, Allaha kulluk izzettir ve şereftir..

İyi de ben manen tabiata yalvarmıyorum,bilimin sağladığı imkanlarla onu kullanıyorum,manen Allah'a yalvaran dilenen sizsiniz.

Sitelerde Paylaş

Nasıl bir mağdurun verdiği gözü ve yarattığı havayı kullanıyorsun ve onun verdiği vücudu kullanıyorsun anlamıyorum..bu zillettir, dilenciliktir..Hem ona mutaç ol ve kendin hiç bir şeyi yapma, hem de meydan oku..Bu biraz maskaralık olmuyor mu?..Hem onun verdiği nimet ve cihazlar ile yaşayacaksın hem de ona meydan okuyorsun....Şuurlu mahluklar nazarında ne kadar maskara olduğunu anla..

df736.jpg

İlimcik was here

Sitelerde Paylaş

Bizim karşı komşunun 7 yaşındaki kızı doğduğundan beri böbrek yetmezliği nedeniyle hastaydı ve patlak gözleriyle insana sevimli sevimli bakıyordu. Dün öldü. Müslümanlara soruyorum sizin allahınızın bunda ne gibi bir çıkarı veya tasarrufu var?

O kız cennete gitti. Ardındaki ailesi onun yokluğuyla bir sabır imtihanındalar.

Sitelerde Paylaş

Magdur üzgün allahin göz yaslari tuzlu mu, sekerli midir? Hangi renkte göz yasi oldugunu bilen var mi? Bu kadar aglayip sizlanan magdur bir tanrinin göz yaslari renkli olmali...

Sitelerde Paylaş

O kız cennete gitti. Ardındaki ailesi onun yokluğuyla bir sabır imtihanındalar.

Belki o kızcağıza böbrek nakli yapılsaydı bugün hayatta olucaktı , ailesinin maddi durumunu bilemeyiz. 7 yaşında bir hayat toprak olmuş , hala pişkin pişkin cennete gitti diyosun.

Çocukları böbrek yetmezliği yaşıyan her aile , eğer nakil yaptıramıyosa , veya uygun böbrek bulunamıyorsa ,bu imtihanı vermek zorunda yani.

Eğer fakir isen allahın imtihanlarıyla karşı karşıyasın !

Sitelerde Paylaş

Belki o kızcağıza böbrek nakli yapılsaydı bugün hayatta olucaktı , ailesinin maddi durumunu bilemeyiz. 7 yaşında bir hayat toprak olmuş , hala pişkin pişkin cennete gitti diyosun.

Çocukları böbrek yetmezliği yaşıyan her aile , eğer nakil yaptıramıyosa , veya uygun böbrek bulunamıyorsa ,bu imtihanı vermek zorunda yani.

Eğer fakir isen allahın imtihanlarıyla karşı karşıyasın !

Zenginin imtihanı daha zordur. Fakirin malı olmadığı için hesabını vermez.

Ama zengin malını nerden kazandığını ve nereye harcadığının hesabını kuruşu kuruşuna vermek zorundadır. Senin aklın ermez bu işlere...

Sitelerde Paylaş

Zenginin imtihanı daha zordur. Fakirin malı olmadığı için hesabını vermez.

Ama zengin malını nerden kazandığını ve nereye harcadığının hesabını kuruşu kuruşuna vermek zorundadır. Senin aklın ermez bu işlere...

Parası olmadığı için çocuğunu kaybetmiş bir ailenin imtihanını soruyorum ben sana ? trollük yapma.

Sitelerde Paylaş

Insanlarin korumasina muhtac zavalli magdur allah aclik, sefalet, yokluklar, katliamlar ve cinse sapikliklarla minumum kapasiteli beyinleri olan kullari denemeye calisir.

Cahil bedevinin kafasi güzellikler, iyilikler ve zenginliklerle insanlarin gönüllerini almaya calismamistir.

Bedevinin uydurdugu capsiz karizmasiz tanri bozuntusu allahi, müslümanlarlar koruyup kolluyarak daha cok magdur yapip rezil bir sekilde yerlerde süründürmektedirler.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...