Jump to content

Haçlı seferleri yeniden...

Recommended Posts

Fransa Mali'ye askeri operasyon hazırlığında

http://www.ntvmsnbc.com/id/25384574/

İslamcı gruplara karşı Afrika ve Avrupa devletlerinin de destek sağlayacağı askeri bir operasyon hazırlığına başladı.

FRANSA'YA EN BÜYÜK DESTEK İNGİLTERE'DEN

Operasyonda Batı dünyasından Fransa'ya en büyük desteğin İngiltere'den geleceği, Almanya ve Polonya'nın "istihbarat" sağlayacağı, İtalyan ve İspanyolların ise siyasi destek vereceği belirtiliyor. Fransız basını, Rusya ve Çin'in de "uluslararası terörizme karşı mücadeleye dayalı bir operasyona BM Güvenlik Konseyi'nde sorun çıkartmayacakları" güvencesi verdiklerini yazıyor. ABD'nin ise ön planda yer almak istememekle birlikte istihbarat konusunda yardım sağlayacağı aktarılıyor.

Bir avuç müslüman dünyaya ne biçim korku vermiş...

Sitelerde Paylaş

Müslümanlarda biraz calissin cabalasin teknigi ilerletsin. Hep satin al satin al nereye kadar?

Gavur sana iyisini yapmadan eskisini satmaz. Müslümanlar ücüncü dünya savasinda cok kayip verecek.

Üzülüyorum. Insallah allah vardirda ebabil kuslari ile sizlere yardim eder.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Cübbesiz emin ol ki müskümanlarda güç kuvvet olsa idi, çoktan hepimizin kellesini vurmuştunuz, aradaki farkı anlamıyorsunuz ancak diğer ülkeler sizin gibi cihat falan anlayışına sahip değil sömürüyormu sizi sömürüyor ne gerek var ki haçlı seferine sanki çok şanlı bir direniş gösteriyorsunuzda Arap ülkelerinin yarısı Amerikan köpeği zaten, diğer müslümanı vurmak için her türlü desteğide veriyor korkudan ve para için....işin garip tarafı araplarda bir iş savaş çıksa gene Amarıka nerde kaldı Allahu ekber Avrupa duysun sesimizi demeleri yok mu yazıklar olsun kafir dediklerinin önünde diz çöküyor yardım dileniyorlar....ha bak müslümanlıkta zorlama yok ülkemiz iran değil diyen müslümler oluyor ya hala anlamıyorlar ki LAİKLİK sayesinde, yoksa şeriat yasaları ortada....

Aradaki farkı anlatayım evladım ;

Sen dinciliğin yüzünden Avrupada Dinsizler tarafında Linç edilsen emin ol ki; sana yardım eden, inanç özgürlüğü diyen, seni Linçten kurtaran DİNSİZLER mutlaka olacaktır...

Ben Arap ülkesinde Linç edilsem hiçbir DİNCİ çıkıpta beni kurtarmaya çalışmaz aksine oda bir taş vurur, ,zeka dolu beynime...

umarım Aydınlandın aziz dostum..

Sitelerde Paylaş

Cübbesiz emin ol ki müskümanlarda güç kuvvet olsa idi, çoktan hepimizin kellesini vurmuştunuz, aradaki farkı anlamıyorsunuz ancak diğer ülkeler sizin gibi cihat falan anlayışına sahip değil sömürüyormu sizi sömürüyor ne gerek var ki haçlı seferine sanki çok şanlı bir direniş gösteriyorsunuzda Arap ülkelerinin yarısı Amerikan köpeği zaten, diğer müslümanı vurmak için her türlü desteğide veriyor korkudan ve para için....işin garip tarafı araplarda bir iş savaş çıksa gene Amarıka nerde kaldı Allahu ekber Avrupa duysun sesimizi demeleri yok mu yazıklar olsun kafir dediklerinin önünde diz çöküyor yardım dileniyorlar....ha bak müslümanlıkta zorlama yok ülkemiz iran değil diyen müslümler oluyor ya hala anlamıyorlar ki LAİKLİK sayesinde, yoksa şeriat yasaları ortada....

Aradaki farkı anlatayım evladım ;

Sen dinciliğin yüzünden Avrupada Dinsizler tarafında Linç edilsen emin ol ki; sana yardım eden, inanç özgürlüğü diyen, seni Linçten kurtaran DİNSİZLER mutlaka olacaktır...

Ben Arap ülkesinde Linç edilsem hiçbir DİNCİ çıkıpta beni kurtarmaya çalışmaz aksine oda bir taş vurur, ,zeka dolu beynime...

umarım Aydınlandın aziz dostum..

Malesef Doğru....

Sitelerde Paylaş

Olan Türkiyedeki ateistlere olacak. Bok yolunda niyazi olacaklar. Savaş çıksa bu gavurlar sizi ayırmaz.

Türkiyede ki ateistler Türkiye Cumhuriyetinin sizden kat kat fazla seviyor emin ol , söz konusu vatan olduğu sürece canlarını vermektende çekinmezler, ama sendeki ölüm korkusunu anlayamadım sana müjdelenen bi cennet yokmu ?

Sitelerde Paylaş

Türkiyede ki ateistler Türkiye Cumhuriyetinin sizden kat kat fazla seviyor emin ol , söz konusu vatan olduğu sürece canlarını vermektende çekinmezler, ama sendeki ölüm korkusunu anlayamadım sana müjdelenen bi cennet yokmu ?

Ben sizin için üzüldüm. Bizim için ölüm Dosta kavuşmaktır.

Sitelerde Paylaş

Sizin niye kellenizi vuralım, ağababalarınız dururken. Sizin türkiyede, islam ülkesinde gizli kapaklı atest olmanızı sağlayan ağababalarınız, amerika, ingiltere... gibi kafirler dururken biz sizin gibi küçük böceklerle uğraşmayız. Baksanıza sizin kendinize bir faydanız yok. İnternetten atıp tutuyorsunuz. Bide gelip türkiyede mahallede atsanıza, bakalım ne yapacaklar?

Maşallah...................

diyeceğimimi sandın :) Allahın Malı..

Sitelerde Paylaş

Sizin niye kellenizi vuralım, ağababalarınız dururken. Sizin türkiyede, islam ülkesinde gizli kapaklı atest olmanızı sağlayan ağababalarınız, amerika, ingiltere... gibi kafirler dururken biz sizin gibi küçük böceklerle uğraşmayız. Baksanıza sizin kendinize bir faydanız yok. İnternetten atıp tutuyorsunuz. Bide gelip türkiyede mahallede atsanıza, bakalım ne yapacaklar?

Hem kendinin hem de İslam'ın ne mal olduğunu gayet iyi ifade etmişsin. Sizler inancınızın doğruluğuna değil sadece kelle sayınıza güveniyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Çok akıllıca. Tam Fransız usulü. Önce bırak müsloş olsunlar. Beyinleri filan dumura uğrasın. Cahil cühela kalsınlar, gerilesinler. Sonra nasılsa terörist olacaklar, terör dini islamın emirleri gereğince. Sonra da git terörle savaşıyorum diye lüplet adamları, ülkesini filan. Dahice, harika bir fikir.

Asıl mesele, aynı dümene ülkemizin de geldiğini bir türlü göremeyen, ancak hayallerini gerçek sanıp, gözünün önündeki hakikatlere ayak direyen salak müsloşlarla birlikte yaşıyor olmamız.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...