Jump to content

Eski ve Yeni format kıyaslaması

Recommended Posts

Modlar ve adminler,

Yeni format sinir etti beni. Bildirimlere tıkladığımızda ilgili konunun linki veriliyor, ama linke tıkladığımızd anasayfa geliyor.

Profiller kısırlamış, başlık takibi zorlaşmayı bırak hatta imkansızlaşmış, en fenası da takip ettiğimiz başlığa her yazılan ileti için tek tek bilgilendirme açması.

ayarları var farkındayım, ancak minimize edilmiş format bile insanı delirtiyor.

vallah billah bismillah :) ben eski formatı istiyorum.

forumu modernize ediyoruz diye inanın ksırı bile hale getirmişiz.

bir çare lütfen ama. isteyene eski format falan filan... forumdan soğudum inanın ki :)

Sitelerde Paylaş

Modlar ve adminler,

Yeni format sinir etti beni. Bildirimlere tıkladığımızda ilgili konunun linki veriliyor, ama linke tıkladığımızd anasayfa geliyor.

Profiller kısırlamış, başlık takibi zorlaşmayı bırak hatta imkansızlaşmış, en fenası da takip ettiğimiz başlığa her yazılan ileti için tek tek bilgilendirme açması.

ayarları var farkındayım, ancak minimize edilmiş format bile insanı delirtiyor.

vallah billah bismillah :) ben eski formatı istiyorum.

forumu modernize ediyoruz diye inanın ksırı bile hale getirmişiz.

bir çare lütfen ama. isteyene eski format falan filan... forumdan soğudum inanın ki :)

Olmuyormuş malesef :) , bundan sonra bu formatla gideceğiz artık, sizin dediğinizde söylendi ama format birkere atılmış.Banada ilkin acayip geldi, hiç alışamam dedim, çünkü bu forumu uzun süre takip etmiştim, ama bir süre sonra uyum sağlıyorsunuz, siz uzun uzun foruma girmediğiniz için size öyle geliyor ve alışamıyorda olabilirsiniz.Soğumanıza gerek yok alışırsınız :)
Sitelerde Paylaş

Ben yeni formattan sonra forumdan soğudum, her gün giriyordum eski formattayken, şimdi şöyle bir uğruyorum. Yeni mesajlara göz atı tıklayıp, herhangi bir başlığı açıp kapadığımda, o başlığı bir daha bulamıyorum. Nereye gidiyor :blink: ? Hasbel kader dolaşıyorum şahsen...

tarihinde seko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

her şeye tamam da, şu takip ettiğim başlığa bildirime tıkladığımda gidilmiyor ya en çok orda hayal kırıklığına uğradım.

vardır bir çözümü mutlaka.

ağlatmayın bizi, verin emziğimizi.

bu ne ya, 15 dk.da bir başlığı zor buldum nerdeyse.

bir bildirme tıkladığımda:

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=&view=getnewpost

yazacağına, linkin sonuna bildirmle gelen iletinin numarası olmalı.

getnewpost dersen ana sayfaya gidiyor.

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben yeni formattan sonra forumdan soğudum, her gün giriyordum eski formattayken, şimdi şöyle bir uğruyorum. Yeni mesajlara göz atı tıklayıp, herhangi bir başlığı açıp kapadığımda, o başlığı bir daha bulamıyorum. Nereye gidiyor :blink: ? Hasbel kader dolaşıyorum şahsen...

Şimdi ilk defa yeni mesajlara göz ata tıkladım, ikinci tıklamada gerçektende kayboldu, önceden takip ettiğim konular ilk takip ettiğim tarihe göre sıralanıyordu, şimdi çorba gibi olmuş :blink: farketmemiştim şimdi farkettim :huh:
Sitelerde Paylaş

yukarıdaki bildirm kısmında kırmızı ile 1 işreti çıktı.

hemen tıkladım, yeni bir mesaj dedi bu başlık için.

hemen bildirme tıkladım, hmm dedi ki, aşağıdaki linke tıkla bildirmde belirtilen iletiye git.

aaa ama tıkladım ki, hop ana sayfaya götürdü beni :)

başlık zaten yeni olduğundan ben hemen yeni açılan başlık kısmından tıklayarak geldim tabi.

offf anladınız işte, herkesin bildiği yaşadığı bu derdi bir de ben diyeyim dedim :))))

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İlk önce bende çok yadırgadım soğuk ve kullanışsız gelmişti ama şimdi eskisini unuttum bile, alışkanlıkla ilgili tabi tema ile ilgili konuşuyorum..

Yeni mesajlar bölümü gerçekten karmaşık düzenleme olursa iyi olur..

Ben çok detaylı kullanmadağım için alıştım belkide..

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Forumdan çıkış yapınca üyelerin hepsinin de profiline bakılmıyor, tıpkı üyeliği sonlandırılanlar yada silinenler gibi oldu, bugünün ençok yazan üyeleri, forumun yönetim ekibinede girilmiyor neden oldu acaba bu?

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...